עולה חדשה...לגמרי?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏3/7/11.

1. הקופ בישראל Member

רובי רגב עבר משחקן הרכב בליגה הלאומית לאופציה 3 כיום (אם גל ספיר יחזור הוא יהיה 4).
    במשחקי האימון הוא זוכה לדקות בודודות וחסרות משמעות, הציוות הוא משפתי ומסיץ', גם באימונים הרגילים הם מתופקדים יחדיו ועובדים על התיאום בינהם.

קובי מוסא הוא שחקן מצויין מבחינה הגנתית והתקפית, הוא רק בן 29 ולא נופל מהרבה מגינים ימנים אחרים (לא שהליגה שלנו משופעת ביותר מדי כאלה).
    אנשים יופתעו מהיכולות שלו, לדעתי מהחצי עונה שעברה הוא החל בקאמבק שלו.

עכשיו יש גם שיחות עם עומרי עטיה, המגן הימני בן ה25 של הפועל רעננה שיבוא כגיבוי למוסא.

2. הקופ בישראל Member

עד כה בשבוע המבחנים הולך לו דיי טוב (יש לו גם אזרחות הולנדית והוא לא נחשב זר).

אם אני לא טועה, הכרטיס שלו שייך לאביו שהוא בעל הקבוצה (במקרה כזה אני לא יודע אם הכסף הולך לבעל הכרטיס או לקבוצה).
    מעבר לכך הוא לא גדל בראשון, הגיע לפני 3 עונות בגיל 18, חתום לחוזה ל5 עונות, לא שיחק משחק רשמי בנבחרת, אז אין לי מושג לגבי דמי השבחה.

3. eran levy Member

ליגה ראשונה רחוקה מאוד לליגה שניה בכל מדינה. רק קבוצה חזקה מאוד בליגה השניה יכולה להרשות לעצמה להביא פחות משישה שחקני חיזוק. הרטה ברלין שיחקה בעונה שעברה בליגה השניה עם סגל של ליגה ראשונה, עלתה ותוך חודש החתימה ארבעה שחקני חיזוק כולל תומאס קראפט. סגל של ליגה שניה כמו של ראשון או רמה"ש לא יכול להתמודד בליגת העל בצורה רצינית. אולי לא הפועל ר"ג אבל זה הרבה יותר קרוב לירידה מאשר לתקיעת יתד בליגה. מצד שני קבוצות התחתית כל כך חלשות שלפחות אחת מהעולות תצליח להישאר.

4. הקופ בישראל Member

רצים לתואר הראשון, אלופי משחקי האימון.

עוד נצחון לאוסף, 0-1 על הפועל ב"ש במשחק פושר במחצית ה1 והשתפרות במחצית ה2.

היו צריכים להמשיך לתת לאסף כהן לפתוח בהרכב על חשבונו של דודו וגם כן לוותר על זולו, למעט פעולה חיובית אחת לא הורגש.

המצטיינים שלי במחצית הראשונה:

אוהד כהן - היה נהדר ומנע לבד 3 שערים.

משפתי ואלביס - כל מילה מיותרת, לעמוד ולמחוא כפיים.

ריף מסיקה - עבד קשה בקישור המרכזי ודחף קדימה שהיה צריך, רכש מעולה שרק משאיר טעם למשחק הבא.

המצטיינים שלי במחצית השניה:

אבירן דלל - היה טוב מאוד והקרין בטחון על ההגנה, הוא הדף כדור קשה שנבעט לפינה התחתונה ועצר עוד כדור מסוכן מתעתע למרכז השער.
    בסה"כ 2 השוערים ממשיכים לשמור על יציבות ושקט במשחקי האימון, דבר מעודד לקראת תחילת משחקי גביע הטוטו

סער בנבנישתי - כנראה שהוא אוהב את ב"ש, גם במשחק האימון הקודם, הלך לו טוב נגדם, היום הוא להטט וסגר בצורה מצוינת, הכניס הרבה קצב.

אסף כהן - כושר עילאי ועבודה קשה, הרוויח שוב את המקום בהרכב הפותח.

ליאור ברטקובסקי - היה מאוד פעלתן וסחט כניסות ממגיני היריבה.

אופיר עמרם - היו לו מספר מהלכים טובים, יכל לקנח גם בשער.

ומה נגיד על הגולאסו של הילאל, שער יפיפה, צריך להמשיך לבעוט ועוד שערים יכנסו.

מחכים למשחק הבא בשני מול רמה"ש.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/11
  5. Ice Cream חסה

עומרי עטיה גם ממה שראיתי ממנו במרמורק וגם ממה שראיתי ממנו ברעננה, ובהתחשב בזה שהפועל באר שבע רצת אותו- אם הוא מגיע אז כנראה בתור המגן הימני הראשון לא?

6. הקופ בישראל Member

אין סיכוי, קובי מוסא מציג יכולת נהדרת.

אם עטייה מגיע הוא יבוא כגיבוי וכנראה ינסה להשתלב בהמשך, ישנו מצב שבמשחקים מסויימים קובי ישחק כקשר והוא מאחוריו (זה קרה עם משפתי בעונה שעברה).