עוד 25 יום יוצאים לדרך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏18/7/06.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתם מריחים את זה כבר?

http://www.bundesliga.de/imperia/md/images/vereine/bundesliga/274.Xxx

עוד 25 יום זה מתחיל, עוד 25 יום מורטי עצבים של מחנות אימונים מפרכים ומשחקי אימון שלא קובעים שום דבר אנחנו יוצאים לדרך. עוד 25 יום האליאנס ארינה של מינכן שוב תיראה כמו שהיא נראתה ברבע הגמר שגרמניה גברה על ארגנטינה, עוד 25 יום הקאנסלרית תדחוף את ישבנה שוב בשביל הכדורגל , עוד 25 סלע ימשיך לקטר על מגאת עד שיבין שאין מנוס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx
    עוד 25 יום שאני ימשיך להאמין שהמקסיקנים החמודים של שטוטגארט עוד יובילו אותנו למאבק עיקש עם הבווארים, עוד 25 יום יש לקווין קוראני להוכיח לכל גרמניה שהוא כן היה צריך להיות במונדיאל וכו...
    אני כבר לא יכול לחכות!!!

מה מצפה לכם?
    אם כן "אייסוקר נערך כראוי לקראת החגיגה הגדולה, בקרוב נפתח את פרוייקט תחילת העונה של הבונדסליגה עם סיקורים נרחבים, ותחזיות על כל קבוצות הבונדסליגה.

יש בקשות מיוחדות?
    אנחנו אומנם נמצאים בעיצומו של הפרוייקט, אבל כל בקשה שלכם או הערות יתקבלו בברכה!

בואו נתחיל להתחמם
    מכל השחקנים החדשים שהצטרפו לבונדסליגה, מי לדעתכם באמת יצליח

המועמדים:

1. פטר לוקוונדרס - החלוץ הדני הבין לאומי הגיע מריינג'רס ויחליף בשאלקה את אבה סאנד.
    2. פאבלו פרדו - המקסיקני הבין לאומי החדש של שטוטגארט, אחד השחקנים הטובים ביותר בנבחרת המקסיקנית למונדיאל היגע מאמריקנה המקסיקנית.
    3. וינסנט קומפני - בלמה הבלגי החדש של המבורג נחשב לכישרון מבטיח כבר שנים, בהמבורג הוא יהיה יורשו של דניאל ואן בוייטן שעזב לבאיירן.
    4. דייגו - הברזילאי שלא הצליח להוכיח את עצמו בפורטו נחשב לפני כמה שנים לכישרון יוצא דופן אותו הוא מקווה לממש בברמן. שמה הוא יחליף את מיקו שעזב לבורדו.
    5. אלכסנדר פריי - שחקן נבחרת שוויץ ומלך השערים של הליגה הצרפתית מלפני שנתיים יחליף בדורטמונד את יאן קולר.

מה דעתכם?

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז נעבור שחקן שחקן, Shall we?:

פטר לוקוונדרס - לא מחליף לאבה סאנד האגדי ולא בטיח. פטר הוא קשר חלוץ שמוכר בזכות המהירות המדהימה שלו, והעובדה שאין לו רגל מסיימת, לא מסירה ולא בעיטה לגול. יכול להוסיף הרבה לכנפיים
    של 04, אבל לא יותר מזה.

וינסנט קומפאני - החתמה מפתיעה מאוד, ובאה בהמשך ישיר לטעמי להחתמתו המפתיעה של ראפה שנה
    שעברה אצל הצפונים. בלם יותר טוב מואן בויטן הוא לא, אבל שחקן עם הרבה אמביציות והמון המון חובת
    ההוכחה על הכתפיים של הבחור הצעיר אך החסון הזה.

דייגו - הקשר הברזילאי הקטן הולך להכנס לנעליים שלדעתי גדולות מדי בשבילו. יוהן מיקו, היה הקשר
    ההתקפי הטוב ביותר בבונדסליגה בשנים האחרונות, והעזיבה שלו לצרפת משאירה את ברמן עם חור
    באמצע. דייגו איכזב מאוד בפורטו, למרות ההייפ הגדול שהיה סביבו עוד בימי סאנטוס. אני סומך
    על שאף.

אלכסנדר פריי - עם ההתרוממות ההולכת ונבנית בדורטמונד, ההגעה של פריי לא יכולה הייתה להגיע
    בזמן טוב יותר. עם העזיבה של רוזיצקי, קולר ושות', פריי באמת יכול סוף סוף לעמוד במרכז הזרקורים.
    הייתי מייעץ לדורטמונד להחתים גם את שותפו להתקפה קים קאלסטרום, קשרה השוודי הצעיר של ראן,
    שחקן חסון מאוד, ראיית משחק משובחת, ובעיקר - שיתוף פעולה מרשים מאוד עם אלכסנדר. הרכש
    המוצלח ביותר לדעתי בבונדסליגה העונה.

3. Ampelmann Member

עוד 25 יום שלא תענה לי להודעות במסרים?!?!?...

האמת, שמבחינתי, יש עוד שנה ו-25 יום עד שהעיזים חוזרים להטיל אימה על באיירן מינכן... עד אז אתם יכולים להנות ממה שבא לכם, עם דגש קל על השאיפה שלי לתחרותיות.

שאלה לדיון:
    האם אחרי השינויים והמונדיאל שהקפיץ כל-כך הרבה גרמנים קדימה, אתם עוד מאמינים שתהיה קפיצת מדרגה בליגה הגרמנית בחזקת שוק ההעברות (במילים פשוטות- שיבואו הרבה שחקנים חדשים לרענן את הליגה ואת מספר הכוכבים שבה)?
    האם אחרי השינויים והמונדיאל, בינהם העזיבה של באלאק, אתם רואים אלופה חדשה דוחקת את באיירן הצידה? (אני אישית לא..)

4. bayer04 Member

כשלבאיירן יש את הכישרונות הכי גדולים של הנבחרת עם פיליפ לאם, פודולסקי ושווינשטייגר- אני לא רואה שום סיבה למה קבוצות אחרות תאיימנה עליה.