עוד לא אבדה תקוותינו

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י RealStretford, ‏19/4/10.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול הייתי בטקס מרגש מאוד שנערך בעפולה לזכר הנופלים. אני אחד שלא מתרגש מטקסים מי יודע מה, למרות שהבנתי תמיד את הערך והמשקל שלהם, אבל בטקס הזה היה משהו מיוחד. עלתה אישה, אמא של חייל שנהרג ואמרה משפט שהלך פחות או יותר ככה: "אתה עכשיו טמון באדמה, מתחת למצבה מאבן שחוסמת את הגישה אליך וקורעת לי את הלב". לשמוע אותה באותם רגעים צבט לי מאוד את הלב.

דווקא השנה, אולי משום שאני אזרח טרי, אולי כי התמונות של אותה אישה פשוט לא יוצאות לי מהראש, אני באמת מבין את הקושי הגדול בצורך לעשות הפרדה בין האבל לחגיגות. וזה שלפני שנה ידעתי או הבנתי פחות, אלא שעכשיו אני פשוט יודע ומבין יותר.

2. Dimitar Berbatov Member

ההחלטה על התחלת חגיגות יום העצמאות מספר שעות לאחר צאת יום הזיכרון מצריכה אמנם סוויץ' רציני ובשביל רבים בלתי אפשרי, ואני מבין לליבם של ההורים השכולים שהשמיעו אתמול את מחאתם לגבי ההפרדה הבלתי אפשרית הזאת. אבל אני רואה את זה כאחד הדברים המדהימים שיש בארץ, המעבר החד הזה בין האבל לשמחה.

3. נועם אסולין Member

לא מסכים.. לא יודע באיזה חברה אתה חיי אבל אצלי לפחות זה לא ככה.
    אני וחבריי לפני גיוס, רוב המתגייסים הולכים מבחינה אידואלוגית אצלנו, לאנשים אכפת מהמדינה, אוהבים אותה..
    אצלי למשל אהבה והערכה למדינה עולה מידי שנה..

4. Number 8 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

עושה שמח בלב שיש גם אנשים כאלה.

5. ארסנל ונגר Member

אותו עיתון מסכן את עצמאותה של המדינה ועצמאותנו כאזרחים, אז ההפך - הכל בהקשר הדיון.

6. spurs229 Member

שתוק. פשוט שתוק.

"הארץ" עיתון מצויין, העיתון הטוב ביותר, המעניין ביותר והכי פחות שטחי ורדוד מבין עיתוני הארץ.
    החשיפה הספציפית של אורי בלאו על חריגה מהוראות בג"ץ הייתה חשובה ומשמעותית. העובדשה שהוא מחזיק בידיו מסמכים מסווגים, לעומת זאת, היא בעייתית מאוד. אבל מכאןממש לא ניתן להסיק שעיתון "הארץ" מסכן את עצמאות המדינה. זה פשוט שטויות שאני לא יודע מי הכניס לך אותן לראש.

אז תעשה טובה לכולנו, מדובר בדיון חיובי על יום העצמאות.
    שתוק.

אהה, וכן, יום עצמאות שמח לכולנו! מזל טוב למדינה, ועד הרבה יותר מ-120.
    לכל החיילים פה (ובכן, מלבדי...) אני מאחל שתמשיכו לעשות את מה שאתם עושים עד היום, ומהמלש"בים אני מבקש שייתנו מעצמם כמה שיותר לצבא ולא יינסו להוריד פרופיל וכו'...

ולסיום,
    אני מאוד מקווה ששנת ה-63 למדינת ישראל תהא שנה של שינוי שלטוני, אם נמשיך במצב הנוכחי ניכר שעתידנו בספק.

7. Gass12 Member

מותר לך לומר את אשר על ליבך ואף אחד לא ישתיק אותך גם לא 229 .
    זכותך להחזיק בדעה שלפחות לדעתי יש לה בסיס טוב למדי.
    אני לא רוצה לפתוח דיון פוליטי ובטח לא עכשיו.
    חג שמח.

8. דנידין Member

עיתון הארץ מדווח בשפה צחה ובצורה נאותה על המתרחש. המקום בו יש לו נטיה שמאלית, היא הטורים האישיים, אך יש גם כותבים מהצד שהשני של המפה הפוליטית. מה לעשות שאנשים רוצים עיתונות ברמה קצת יותר גבוה, יקבלו גם ניתוח קצת יותר מעמיק.

חג שמח לכולם, ישראל - האהבה שלי!

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/10
  9. ארסנל ונגר Member

מי שצריך לשתוק זה אתה צוציק, אתה ועיתונאים שמאלנים כדוגמת הכותבים ב"ארץ".

מה הקשר בין היותו עיתון "מעניין" או "הכי פחות רדוד" לבין מה שאמרתי?!

אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, אתה ושאר השמאלנים, עיתונים מסוג "הארץ" הם דלק לאויבנו. אותם כותבים "נאורים" יפגינו שעות נגד צער בעלי חיים, אבל מצד שני, יכתבו דברים שיסכנו את אזרחי ישראל ויתנו לגיטמציה לאויבנו להמשיך ולפעול נגד נפשנו.

אלה לא שטויות, זו המציאות, ומי שהכניס לי אותן לראש זה ההיגיון הבריא שלי ושל שאר הימין.

הפרשה עם אורי בלאו היא רק טיפה מן הים מכל הזוהמה שהעיתון הזה מייצג.

דמוקרטיה-שמוקרטיה, אסור לתת לעיתונים כאלה או לארגונים כמו "בצלם" להוציא את זממם אל הפועל.

עכשיו שתוק.

10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יכול בבקשה לפרט? כי נראה לי שמדובר פחות בחשש שלך לביטחון המדינה, ויותר חוסר יכולת שלך לקבל את הדיעות של השמאל.

מהי בדיוק המזימה שלהם?

11. ארסנל ונגר Member

איך אפשר לקבל דעה פסולה מהשורש?! פלורוליזם בת*ת שלי.