עבאס סואן בחיפה - פוליטי או מקצועי?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ירוק תמיד, ‏23/8/06.

1. בית"רי מלידה Member

אפרופו מקצוע:

איך יודעים לאיזה מקצוע יילך ילד ערבי?

פשוט מאוד: זורקים אותו על קיר בלוקים...אם הוא נדבק אז טייח ( "הטובים לטייח" ) , ואם הוא נופל, אז רצף.

2. vivalaunited Member

וסואן קשר אחורי שעושה הרבה עבודה שחורה, אולי העונה האחרונה שלו לא משהו, אבל לחיפה יש את דירסאו,גזל ואנדרסון שיבואו לפניו והוא יודע אתזה. תראה לי עוד קשר אחורי ברמה כזאת שיסכים להיות מחליף?

3. לא מצאתי כינוי Member

קאסום יותר שחקן אגף מאשר חלוץ, התפקיד הטבעי שלו זה שחקן אגף ולרוב הוא מתופקד באגף, אבל הוא גם יכול לשחק כחלוץ.

4. דודי לוי Member

סואן עלה משהו כמו 200 אלף דולר לחיפה לא? הוא לא משחק בכלל אז אני לא יודע אם יבואו אוהדים ערבים לראות אותו על הספסל? אין פה שיקול כלכלי כבר כמה שנים חיפה עקבה אחריו ורוני לוי אוהב שחקנים בסגנון של אבעס סואן שעושים עבודה שחורה אבל גם יודעים כדורגל אני אישית אוהב את הסגנון משחק שלו האגרסיבי למרות שבעונה האחרונה הוא פשוט עלה במשקל ונהיה כבד טיפה הוא גם קצת מזדקן אבל הוא לא פחות טוב מאנדרסון או גזל בתפקיד הזה.

5. וייאלי Member

זה היה טעות להביא אותו זה רק בשביל יותר קהל גזל גם משחק על העמדה שלו ויש גם את דירסון ואנדרסון(יעזוב אם לא יקרה משהוא מיוחד)אני חושבשזה שטות להחזיק ספסל כזה (סואן,מליקסון ארביטמן,ריפאלוב,בן בסט,מגרשולי,תוצר חמד) ועוד ועוד זה יכול להמשך כל החיים צריך לשחחר את כל השחקנים שלא שיכים לנוער של חייפה ובמיחוד את ארביטמן שסתם מפרייע לבן בסט וחמד מליקסון פוגע ביכולת של רפאלוב.וזהו

6. ירוק תמיד Member

עבאס סואן שחקן חלש מאוד וזה לא סתם שגם במשקי האימון בקושי שיתפו אותו
    תופס לשחקנים גדולים ממנו מהנוער את המקום בספסל.

אבל אתה יודעים מהה? אין לי הרבה מה להגיד אחרי כל התגובות שלכם...

אבל על שני דברים אני בטוח בעניין של נבחרת ישראל:
    - שחקן שלא שר את ההמנון הלאומי לא צריך לעלות למדים הלאומיים (אמור לייצג את המדינה)!
    - יש אפלייה מתקנת בעניין הערבים שמשחקים בנבחרת- השיקולים לא אך ורק מיקצועיים!

7. וייאלי Member

אמת צודק צריכים לשחק בנבחרת שימצגת אותם

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לחשוב שסואן הוא השחקן הראשון שהצטיין במדי קבוצה אחרת והגיע לחיפה לחמם את הספסל. די כבר לחפש את הפוליטיקה בכל מקום, לחיפה יש 20 דרוזים וערבים בנוער שהיו משרתים את המטרה הפוליטית באותה מידה.

יודע מה, אני חושב שחיפה הביאה את מאור מליקסון כדי להראות שהיא משתפת גם שחקנים אשכנזים! הרי מליקסון לא הולך לראות יותר מדי דשא, במושגים ישראליים מליקסון הוא קשר די בינוני, כנראה שהביאו אותו בשביל אפליה מתוקנת! בושה!

כמה קשרים דפנסיביים ישראליים שטובים מוואליד באדיר? עד כמה שידוע לי הוא הערבי היחידי בנבחרת.

אני מתאר לעצמי שעם שיתופם של קולאוטי ודה רידר לא היו לך בעיות כאלה, אני טועה?

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/06
  9. Melixon 15 Member

דבר ראשון יש משהו במה שאתה אומר..
    אני תמיד אמרתי, עזוב את השיקול של שחר
    שאם עבאס סואן לא היה ערבי ועם יכולות כמו שחקן שלו הוא לא היה מתפרסם ככה.. עושים ממנו שחקן ומפרסמים אותו בגלל הויתו ערבי
    אני לא מאשים אותו, אבל יש הרבה שחקנים ברמה שלו בארץ שלא זוכים לכזאת חשיפה..
    וגם בגלל זה הוא הגיע לנבחרת

10. ירוק תמיד Member

מליקסון זה שחקן עם פוטנציאל ענק לעומת עבאס סואן!
    מאור הוא מהצעירים היותר מבטיחים שיש לנו היום בארץ ואני מאמין שתוך שנה שנתיים הוא גם יוזמן לנבחרת! לא רוצה להכנס לעניין של האשכנזים לא חסר במכבי חיפה אשכנזים, אבל עבאס סואן התפרסם בתור ערבי!
    אין מה לעשות זה מה שמשך אותו לנבחרת ישראל וזה מה שמוביל אותו....הוא סמל במגזר שלו!
    למרות רמתו הדי רדודה- הוא שחקן מפורסם- בגלל שהוא ערבי!

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

טוב, אני חושב שהבנו את הפרנציפ של הדיון הזה.

נעול.