סקר: מי לדעתכם השוער הטוב באירופה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Kiko, ‏12/10/03.

1. GiggsoMaNiA Member

כן אני מכיר את בוט זה שבועט ללברקוזן את הפנדלים וששנה שעברה בליגת האלופות הוא פיספס והכניסו לו גול האמת שאני לא זוכר אותו בתור שוער גדול.

לדעתי טולדו הוא השוער שנתן את ההצגה הכי גדולה (יורו 2000) אבל כרגע בופון יותר טוב ממנו ,טולדו שני... ואני ממש לא מבין למה אתם חושבים שקאסיאס הוא כזה גרוע אני חושב שיש לו את הריפלקסים הכי טובים בעולם למרון שגם של בופון מאוד טובים ובכלל השנה הוא הציל את ריאל לא פעם אחת.
    בקשר לטים הווארד אני מאוד אוהב אותו וחושב שהוא שוער מעולה אבל הוא עדיין חסר ניסיון ובגלל זה סופג די הרבה גולים שטוטים.
    אני חושב שאוליבר קאהן כבר לא בין החמישה לעומת זאת קניזארס כן לא לשכוח שיש לו את השיא בספרד של אי ספיגת שער! נדמה לי 11 משחקים או משהו דומה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_Eyecrazy.Xxx

2. Dennis Member

לפחות העונה מספר המשחקים הרצופים הגדול ביותר בליגה הספרדית של קניזארס בלי ספיגת שער עומד על שישה משחקים בהם ניצחה ולנסיה בכולם וכללו ניצחונות על ריאל וברצלונה. הרצף החל מהמחזור השני בניצחון 1-0 אל אוסאסונה שהייתה הפתעת העונה ומדורגת כרגע במקום השישי עם 45 נקודות יחד עם בילבאו. יש לציין שבכל המשחקים הללו בהם לא ספגה היא כן הבקיע (ממוצע של 2 שערים בדיוק למשחק). הרצף נקטע עם הפסד 2:1 לדפורטיבו לה קורוניה: ואלרון העלה את דפור ליתרון בדקה ה14 מיסטה השווה בדקה ה 73 אך טריסטאן כבש בדקה ה79 והעניק לדפור את הניצחון.

3. The Prince From Torino Member

חחח טולדו בן 30 בופון בן 24

אבל בכנות למות שאני אוהד את יובה אני חושב שטולדו יותר טוב בופון יגיע לשיאו כשיהיה בגיל 28 לדעתי
    טולדו יותר מנוסה ויותר עומד בלחצים ואני חושב ככה בגלל משחק אחד החצי גמר ביורו (בלתי נשכח) מדהים ממש משחק שבזכותו טולדו יזכר עוד הרבה זמן

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/04
  4. lemma_cantor Member

השוער הטוב בעולם לדעתי הוא בופון. הוא היה מצויין עוד כששיחק בפארמה. בנבחרת איטליה הוא משחק כבר 7 שנים.

5. MATERAZZI Member

לא מסכים אתה יודע משהו לפני כמה ימים ראיתי בערוץ 11 את הפרומויים ליורו 2004 והראו את חצי הגמר של איטליה נגד הולנד ביורו 2000 (אני לא באמת צריך להזכיר לכם מה הוא עשה שם נכון?!) ואז חשבתי לעצמי איזה שוער ענק יש לנו ושהוא זה שצריך לפתוח ביורו, בופון צעיר בהרבה מטולדו ויום אחד בופון יהיה מס' 1 אבל כיום טולדו הוא השעור הטוב בעולם.

6. lemma_cantor Member

לאיטליה יש "בעיות טובות" עם השוערים. גם רומה של מונקו נראה לי שוער טוב. אך עדיין הייתי מעדיף את בופון גם בגלל שיש לו יותר שנים לתת בנבחרת.

7. מילאנזי בנשמה Member

אני נאלץ לחלוק עליך.
    שמעתי אפילו הרבה אוהדים של אינטר שאומרים שטולדו מעבר לשיאו ואני מסכים איתם.
    מספיק להסתכל בדרבי האחרון (ה-3-2 למילאן) על מנת להבין למה...

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט בעיות טובות: חוץ מטולדו ובופון יש לאיטליה עוד מספר שוערים ברמה הגבוהה ביותר. אביאטי,אנטוניולי, פליזולי, דה סאנטיז, קודוצ'יני ואפילו פלאביו רומא. וזה עוד בלי להזכיר את פאליוקה,מארקג'אני ופרוצי.

גם השוער השני של צ'לסי, אמברוסיו, שוער נהדר. הגיע מקייבו דרך אגב, שם היה שוער שני ללופאטלי שגם הוא שוער נהדר. (היום השוער השלישי של רומא). כי קארלו זוטי הוא הכישרון הבא. מילאן כבר מתעניינת.

בקיצור בהחלט כמות אדירה של שוערים ברמה!