סקר: מי לדעתכם השוער הטוב באירופה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Kiko, ‏12/10/03.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

חח שמתי לב לזה רק עכשיו.... בופון צעיר מטולדו במשהו בסביבות ה4-5 עונות.....

בני אל תגזים, גם אני לא חושב שהוא הכי טוב אבל עדיין..... כמה שוערים יותר טובים ממנו כבר יש? ויקטור ואלדז של בארסה? אנקה? רמי שאבן?

בכל אופן בעיני קשה מאוד לקבוע מי יותר טוב מבין שני השוערים האיטלקים. כמובן שאני זוכר לטולדו את כל העצירות המרגיזות שלו מול ארסנל+הולנד, אבל מצד שני גם זכרון העצירה המדהימה של בופון מהנגיחה של פיפו אינזאגי בגמר הצ'מפיונס ליג עדיין מהדהד בראשי. בקיצור זו עמדה שלאיטליה אין בה בעיות.... ועוד תחשבו שיש להם גם את קודיצ'יני ואנטוניולי ולופאטלי ופליצולי..... תנו אחד לאנגליה!

מה שאותי כחובב באיירן מדאיג זוהי ההדרדרות בכושר של אוליבר קאן. אין משחק שבו הוא לא חוטף גול שפוגע לו בידיים/רגליים וניתז פנימה. זה כבר ממש מרגיז, ולא ברור לי כיצד קאן מטיל האימה הדרדר לכזה שפל.... אולי זה בגלל בעיות הראייה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx

2. Julian Joachim Member

לגבי סוגיית השוער אני באמת לא יודע להכריע בין האיטלקים, אבל אני רק חייב לומר בקשר לקאן. עושה רושם שההתעללות הלא הוגנת בו אחרי הצמד שספג בגמר המונדיאל מרונאלדו די גמרה אותו. הוא פשוט נהיה חסר ביטחון או אולי בכלל חסר רצון, אבל בכל אופן שחקן שונה לגמרי ממה שהוא היה קודם.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמו שרובכם כבר אמרתם, טולדו וקאן שולטים.

טולדו כרגע הוא השוער הטוב בעולם, בינתיים יש לו עונה מצויינת ואוליבר קאן הוא לא מה שהיה במונדיאל אבל עדיין רמה מעל השאר (פרט לטולדו כמובן)

4. Don p1 Member

אמממ...אמרתם פה על בופון, טולדו וקאן אבל לפי דעתי שכחתם את דידה.
    אין ספק שכיום הוא בכושר פנטסטי, בעונה שעברה הוא השתלט על האפודה הראשונה ובגמר נתן תצוגה פשוט נפלאה שהייתה הגורם הישיר לזכייה בגביע של מילאן.
    גם השנה הוא ממשיך, בהמון שקט לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר.
    הוא נותן את כולו לקבוצה, ראו את זה בהדיפת הכדור נגד אייאקס בדקה האחרונה.
    דידה הוא מסוג השחקנים שרק אפשר לאהוב אותם, כל כך תמים וטוב לב וללא ספק אחד השוערים הטובים בעולם כיום.

5. juva Member

בלי קשר לאהדה שלי כלפי קבוצה זו או אחרת...בופון הוא הבחירה...דבר ראשון מדובר בשוער מאוד צעיר 25, כאשר שוערים הם אולי השחקנים היחידים שמשתפרים עם השנים...

בופון משחק משחק באופן קבוע בפארמה מגיל 18, בגיל 20 הוא כבר היה השוער ראשון\שני של איטליה(ביחד עם טולדו) הוא השחקן היחיד שיכול להצדיק במלואו את 50 מיליון הדולר שהושקעו בו...האינסטינקטים שלו הם לא מהעולם הזה כמו לדוגמא העצירה שלו מול אינזגי, העניין הוא שהיו עוד הרבה כאלו, היציאה שלו לכדורים נמוכים פשוט מדהימה, באופן כללי, אם לשפוט, הוא עוזר כדורים באופן יותר מרשים מטולדו...טולדו הוא שוער יותר טוב באחד על אחד עם עבודת רגליים מדהימה, אבל אם להסתכל על זה ככה...את ההגנה הטובה ביותר בליגה האיטלקית, יש ליובה, לא לאינטר, ואת הביטחון להגנה, נותן בעיקר השוער...
    -------

ובעניין קאסיאס...פחחחחחחח פחחחחחחחח פחחחחחחחחח, הוא ממש לא השוער הטוב בעולם, אם תסתכלו טוב, הבנאדם לא יודע לצאת לכדורי גובה...יש הרבה מאוד שערים מגוחכים שכבשו הקבוצות היריבות כתוצאה מהחולשה הזאת שלו

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי מספר שאלות תיאורתית לגבי שוערים, שאני אשמח אם תענו עליהן (חוץ מפולדש, שאני מבקש שלא תענה עד שלא יענו 3-4 אנשים פה, וגם לא תגיב בעניין. תודה).

האם שוער אשם במצבים הבאים:
    1.הקבוצה חייבת לנצח בכל מחיר, והיא מפסידה 2-0...?
    2.במצב של אחד על אחד, כשהחלוץ עובר את השוער, האם השוער אשם בכך שהוא לא עצר את הכדור או ההגנה שנתנה לשחקן להגיע למצב כזה (במיוחד אם הכדור פגע בשלושה שחקני הגנה לפני שהגיע לחלוץ)...?
    3.כאשר ממוגבה כדור לרחבה, ונותרים שני חלוצים לאחר שההגנה דיי כשלה במלכודת הנבדל. הראשון נוגח ממרחק של שני מטר, הושער מצליח להדוף והשני כובש. האם גם פה השוער אשם...?

תודה...

7. שגיא Guest

חחחח
    כל מקרה לגופו, יכול להיות הדיפה לא טובה, סגירה לא מספיק טובה, יציאה רעה, ועוד כל מיני אפשרויות של טעויות, כמובן שאם כדור נבעט חלש מ30 מטר והשוער משמיט אז האשמה היא על השוער, אבל כל מקרה לגופו, יכול להיות שגם ההגנה אשמה בדיוק כמו השוער, או ששניהם נקיים וזה היה כדור שלא היה ניתן למנוע את כניסתו לשער.

8. נדב Member

כמעט כל המצבים שנתת הם טעויות של ההגנה , אני מסכים עם קלייברט , כמובן שאם הוא השמיט כדור אז זו טעות של השוער אך אם זה מצב אחד על אחד מישהו ודאי פיספס את אותו שחקן (ברוב המקרים חלוץ) שהוא במצב האחד על אחד נגד השוער !! , גם העניין של שני החלוצים שאחד נוגח והשני הודף , אתה בטח לא מצפה משוער להיות סופרמן ולשלוח יד למרחק של מטר מינימום ?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx , זו אחת הבעיות בריאל מדריד שההגנה (לא שהיא ממש על הפנים) נתונה לשיפור ושחקני קבוצה יריבה (לפעמים , לא תמיד) מגיעים למצבים כמו שנתת כאן ומבקיעים ואז (בתחילת הפורום הזה) תוקפים את קסיאס ואומרים שהוא בכלל לא טוב .

9. Julian Joachim Member

חחחחחחחחח הם אתה דאייר

טוב שלא הפכת את הסיטואציה לגמרי.

תעשו לעצמכם טובה ותמצאו שידור חוזר של המשחק בין שוויץ' לאירלנד (ביורוספורט יהיה בטח מתישהו) ותגידו לי אם שי גיבן הוא כפיל של דודו אוואט או מה...

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה טמבל, ידעתי שתגיב...
    ואם אתה חושב שהפכתי את הסיטואציה, אולי תכתוב מה באמת לא נכון. שום מילה ממה שכתבתי לא הומצאה, מה שכתבתי זה בדיוק מה שקרה.

מה לעשות, אם אתה ומאמן אירלנד עדיין חושבים שגארי ברין הוא הבלם האירי הכי טוב היום, אף אחד לא יתפלא גם אם בקמפיין הבא היא תיכשל. ואז האשם יהיה כמובן, גיבן.

11. duff beer Member

אני לא יודע אם הוא הטוב ביבשת, אבל ראיתי אותו מול ההתקפה האימתנית של ריאל והוא היה ממש מצוין- מישהו זוכר את קניזארס?

ואגב- זוביזארטה לנצח!!!

12. נדב Member

כן אני זוכר , זה ששבר לעצמו על הרגל בקבוק אפטרשייפ במונדיאל . לא שוער משהו במיוחד אחרי הפציעהע שלו בעונה שעברה ואז השוער השני כמעט תפס לו את אפודת השוער גם אחרי שחזר מהפציעה (השוער השני היה אז פלופ , אני לא יודע אם הוא עדיין משחק בולנסיה) .

קסיאס לדעתי הרבה הרבה יותר טוב מקניזארס ....!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

13. duff beer Member

אני לא חושב שקניזארס הכי טוב ביבשת אבל הוא בטוח יותר טוב מקסיאס.
    קסיאס הוא מין סוג של לירן שטראובר- הוא שוער ברמה גבוהה, אבל לא הכי גבוהה, לפעמים יש לו הצלות ענקיות ולפעמים מכדור פשוט, הוא עושה הצגה שלמה.

14. Julian Joachim Member

חחח דאייר אני אפילו לא אטרח לכתוב את מה שבאמת היה. אני אחכה לתוכניות הסיכום של המוקדמות של היורו ואז אקליט ואשמור את ההצגה הענקית של השוער המצויין הזה... פחחח

15. ivgi781 Member

אני חושב שבופון הוא השוער הכי טוב בעולם ויש לו תכונות הרבה יותר
    טובות מטולדו וקסיאס .להלן ההבדלים מיקומו של בופון יותר טוב משניהם .
    בופון גמיש מאד ועצם העובדה הזאת זה עוזר לו לקחת כדורים הרבה יותר קשים .
    ממצב רגיל.חס וחלילה שלא תבינו אותי לא נכון אני לא מזלזל בטולדו וקסיאס אני
    חושב שהם שוערים מצוינים.אני פשוט רוצה להדגיש את היתרונות שיש לבופון
    עליהם.אם זה בקריאת משחק מצוינת .אני רוצה להגיד שיש הרבה שוערים
    שלא מגדילים ראש במשחק עצמו ומחפשים רק לעשות את העבודה של עצמם
    בשעה ששחקני ההגנה שלהם לא עומדים טוב על המגרש והם לא מכוונים אותם בכלל.
    בקיצור היה חשוב לי להביע את דעתי בנוגע לנושא אם מישהו רוצה להתעמת איתי על זה
    שיוסיף תגובה תודה לכולם!!!