סקר השבוע: על החלפת המאמנים בקייזרסלאוטרן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏23/3/12.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

3 ניצחונות ב26 מחזורים - זה מה שהשיג העונה מרקו קורץ על הקווים של קייזרסלאוטרן. תוסיפו לזה את העובדה שהקבוצה שלו היא מלכת התיקו של הליגה עם 11 תוצאות תיקו עד עתה (בצוותא עם האנובר 96 ואוגסבורג), את העובדה שקייזרסלאוטרן הפסידה 12 מ26 משחקי ליגה, את העובדה כי היא ההתקפה הגרועה ביותר בליגה עם 17 שערים בסך הכל ואת העובדה כי מלך השערים של הקבוצה הוא איתי שכטר אבל הוא עם שלושה שערי ליגה בלבד.

אחרי 16 משחקים רצופים ללא ניצחון החליטו ראשי קייזרסלאוטרן כי הגיעו מים עד נפש והחליטו להיפרד ממרקו קורץ, שהיה זה שאימן את קייזרסלאוטרן בעונה שעברה וסיים איתה עונה מכובדת בה קייזרסלאוטרן מוקמה במקום השביעי בסיום המחזור האחרון. מי שהגיע במקום קורץ הוא קראסימיר בלאקוב הקרואטי, כאשר זו לא הפעם הראשונה של בלאקוב בגרמניה. בין השנים 2003-2005 הוא שימש כעוזר מאמן בשטוטגרט שאז שיחקה גם בליגת האלופות. עם פער של 6 נקודות מהמקום ה15 - מקום אחד מעל הקו האדום וכשבקופה נותרו 24 נקודות, האם יצליח קראסימיר בלאקוב להציל את קייזרסלאוטרן מירידה ולהוציא אותה מהבוץ?

זה יהיה סקר השבוע, אתם מוזמנים לענות ושיהיה דיון פורה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

למרות שאני מחבב את קורץ עוד מימיו כמאמן הקבוצה הגדולה של מינכן, היו צריכים לפטר אותו עוד לפני חודש או יותר מזה.
    הבעיה הגדולה שלו היתה שהוא לא זיהה את מי להציב ואיפה, וככה פתאום הקשר האחורי הכי טוב שלו (טיפרט) נהפך לעושה משחק וכו.

לגבי בלאקוב אני לא בטוח, אני מת עליו, אבל הוא יצטרך להוכיח את עצמו וזה סיכון גדול היה לקחות אותו.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קצת בעייתי לומר כי לא ראינו איך תיפקדו ונראו הקבוצות בהן הוא אימן. כמו למלא לוטו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/12
  4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בדיוק חוסר הניסיון שלו והעובדה שאין לו הוכחות יותר מדי (עם כל הכבוד לליגה הבולגרית) מעיקות על המהלך הזה, במיוחד בתקופה הזה.

מצד שני הרטה הביאה את מר ניסיון ואנחנו רואים שזה לא בדיוק עזר לה, ככה ש...

בכל אופן
    Viel Erfolg BALA
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

5. eran levy Member

הרטה הביאה את מר נסיון והצליחה לנצח את מיינץ בחוץ אחרי שחטפה שישיה בבית. לפני שמר נסיון הגיע הועלה שמו של באלאקוב, אבל אפילו השמועות לא החזיקו מעמד יותר מעשרים וארבע שעות - השם שלו נפלט מהר מאוד מרשימת המאמנים.

תיקון קטן: בלאקוב לא קרואטי, הוא בולגרי.

קייזרסלאוטרן דיברה כל העונה על כך שמרקו קורץ עושה את המיטב בסגל שיש לו ושהם אלו שהחליטו על תקציב מצומצם. אז היא דיברה. יש לה סגל באמת חלש של גרזנים קהים ובלי התקפה, ככה יורדים ליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/12
  6. aloneli Member

לדעתי לאורטן הקבוצה החלשה בליגה ואני אופתע אם היא תישאר.את לאורטן שידרו פה בארץ לא מעט בגלל שכטר וכל פעם שצפיתי בה היא הייתה חלשה מאוד.מאוד קשה לקבוצה להניע את הכדור,יש לה מערך הגנתי מאוד והיא כמעט ולא תוקפת.
    אולי החלפת מאמן תשנה משהו ברוח של הקבוצה אבל זה יהיה ממש להוציא מים מהסלע.

בנוגע להרטה יצא לי פחות לצפות בה השנה.להרטה יש את הסגל החלש ביותר חוץ מלאורטן והיא לדעתי חלשה יותר מהיריבות שלה בתחתית.בשונה מלאורטן לה עוד יש סיכוי אבל גם שם אני לא אופטימי במיוחד.

בכל זאת מעניין בתחתית