סקר השבוע: חוזה לא מוכר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏17/1/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא נכון, השחקן והמועדון חותמים על חוזה, לא רק השחקן, זו עסקה הדדית. שני הצדדים, השחקן או המועדון, יכולים לפעול לסיום החוזה לפני המועד שנקבע על ידי שניהם בעת החתימה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/1/11
  2. eran levy Member

אפשר לצאת מכל חוזה אם שני הצדדים מעוניינים, ובהתאם לנסיבות גם במעמד צד אחד. קוראים לזה "התרת חוזה". זה ממש לא משנה אם השחקן חוצפן או לא, כשההתרה מתבצעת היא נעשית בהסכמת שני הצדדים. זו נאיביות לטעון שאין דרכי מילוט או הסתייגויות. העולם מורכב קצת יותר.

אני לא אומר את מה שאתה חושב שאני אומר. אני אומר שהאווירה לא נוצרת רק על ידי השחקנים, וכשהקבוצות נפטרות משחקן ושחקנים אחרים נמצאים באווירה שכזו אי אפשר לצפות מהשחקנים שלא ידאגו לעצמם כשהם רואים שברגע שאתה לא מספיק טוב עבור הקבוצה אתה לא מעניין אותם יותר. כל מה שאני אומר הוא שזה לא רק השחקנים, יש כאן שני צדדים והקבוצות הן בטח לא שה תמים.

אל תנסה לקרוא אותי בין השורות, זה גם לא הצליח בפעם הקודמת. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. alexshw Member

חוזה צריך לכבד. גם חוק בוסמן עוד לא ביטל את זה.

4. eran levy Member

עקרונית כן, אבל מספיק כבר עם התמימות. אם מותר חוזה זה בגלל נכונות של שני הצדדים. חוץ מזה עוד לא שמעתי על שחקן שעבר לעבור לקבוצה א' מקבוצה ב' בלי הסכם בין הקבוצות או התרת חוזה. חוזה צריך לכבד כל עוד יש מי שמעוניין לכבד אותו, זה בטח לא תורה מסיני, בטח לא בכדורגל מקצועני.

וחוק בוסמן לא ביטל את העמידה בחוזה אבל הוא תרם לדרישות לשינויים בחוזים חתומים במהלך התקופה ובהעברות מקבוצה לקבוצה תוך התרות חוזה.

5. alexshw Member

אני פשוט נגד צעדים חד צדדים של שחקנים.
    המועדון משלם לך שכר, וצריכה להיות מינימום לויאליות.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה שמרתיח אותי בהתנהגות של VN, זה שהוא פשוט דורש מהמבורג לשחרר אותו מהחוזה שלו. כאילו החוזה בכלל לא האישיו.
    מילא הוא היה אומר להמבורג, ריאל רוצה אותי ומוכנה לשלם 5 מיליון יורו ואני רוצה שתסכימו.
    הוא פשוט בא וקובע אני רוצה ללכת ואתם תשחררו אותי מבלי לפצות פה.
    זה לא חוצפה, ערן?

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/11
  7. eran levy Member

מה שהוא אומר זו חוצפה, אבל תביט בתהליך.
    למה הוא אומר את מה שהוא אומר? כי ריאל מדריד רוצים אותו בלי לשלם עבורו.
    יש ביקוש, וריאל - גוף שחצני בפני עצמו - מנהל כאן תהליך חצוף מצידה ומאמינה (ונראה שבצדק) שמספיק שהם ירצו מישהו בכדי שהוא כבר יהפוך עולמות לעבור אליהם.
    כשאני מדבר על הלך הרוח אני לא אומר "המבורג דפקו אותו והוא דופק אותם", אני מדבר על השוק עצמו. המבורג היו איתו בסדר אבל לריאל מדריד לא אכפת לדפוק את המבורג, ואן ניסטלרוי הוא רק חייל קטן וירוק על לוח המשחק שלהן.