סקר השבוע: הדינוזאור מאבד גובה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏13/9/11.

1. aloneli Member

מה שלי לא מובן היא מה הסיבה לפרק את הקבוצה ככה?להמבורג יש מספיק כסף להחזיק את השחקנים שלה ולהביא אפילו כמה נוספים.ההתנהלות שלה מזכירה לי התנהלות של קבוצה לפני פירוק.באמת שלא נשאר שם כמעט כלום.

במילה אחת התפרקות.

2. Yotam Member

אני חושב אחרת, זאת ירידה לצורך עליה. כמו שאמרתי, השנה המטרות שלהם זה לקדם צעירים ובשנים הבאות להתקדם בטבלה. שינוי לטובה באופק? רק מבחינה כספית אפשר להתווכח על התקדמות.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה, אז כל הצעירים שהם הביאו מצ'לסי הובאו בהשאלה. ככה שאין בקידום צעירים שום דבר שיעשה טוב לקבוצה.

4. aloneli Member

לפרק את הקבוצה בחודש אחרי שאתה מעיף את כל הכוכבים שלך שהחזיקו את הקבוצה וממקום לא מביא מחליפים ובמקרה הטוב נותן לאיזה שחקן אלמוני להוביל את הקבוצה שלך זאת התאבדות ולא שום דבר אחר.

לא עושים דברים כאלה ובטח שלא בטווח של חודש וחצי.ירידה לצורך עליה?אני לא רואה פה בסיס שאפשר לעלות ממנו אלא רק כמה מושאלים ועוד כמה שחקנים שהם הולכים למכור בעוד שנה-שנתיים.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלון, אי אפשר להגיד שהקבוצה בנויה כולה על אלמונים. יש שם את ווסטרמן, יאנסן, אאוגו (כולם שחקני נבחרת גרמניה בעבר או בהווה), דוד ירולים מנבחרת צ'כיה ושחקן ליגה מאוד ותיק, גררו, פטריץ'. שחקנים לגמרי לא רעים, לגמרי מנוסים ושאיתם ביחד עם צעירים נכונים, מאמן נכון ובעיקר כיוון ומטרה אפשר לבנות משהו להרבה שנים. השאלה מה הכוונות ומה המטרות של המועדון הזה ואיך הוא בדיוק חושב להגשים אותן. לי עדיין לא ברור מה המועדון רוצה מעצמו (כי הוא עשה ועושה הרבה דברים והיפוכם) ובלי שהמועדון ידע מה הוא רוצה הוא בטח לא יוכל להגיע לשם.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא ברור לי עד היום למה ארנסן בא?
    הרי מצד אחד מדובר במנג'ר עם שכר גבוה ועם שאיפות, שני דברים די מנוגדים השנה למצב בהמבורג.

לא מבין למה המבורג החליטה להשקיע דווקא "בעונה פיננסית" במנג'ר יקר ולא מבין למה ארנסן לקח על עצמו את הפרוייקט שהמצב לא מי יודע כמה.

בשני המשחקים הקרובים יהיה להמבורג הזדמנות להתחיל ולצאת מהמצב שלה, קל זה לא יהיה במיוחד במשחק בעוד שבועיים בשטוטגארט.

7. aloneli Member

מעניין לדעת אם הם הולכים על הקטע של הטווח הארוך לא רק מבחינת השחקנים אלא גם מבחינת המאמן ולא יחליטו לפטר אותו במידה והמבורג תמשיך בתחתית.