ספרד: מה השתבש שוב?

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏3/6/04.

1. zizou Member

טוב האליפות הזו היא כישלון גדול מכמה בחינות - עייפות השחקנים, טקטיקה לא נכונה של סאיז ששוב הצליח להוכיח שהוא מאמן בינוני ומטה, ופשוט חוסר תשוקה. מצטער שאין לי כרגע זמן להרחיב את דעותי, יותר מאוחר אני מבטיח.

הדבר הטוב היחידי שקרה בהדחה המוקדמת הזו, היא שעכשיו שחקני ריאל המרובים יוכלו להתרכז בקבוצה, יש לנו סיבוב שלישי לעבור.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט באבל!!!!!!!!!! מסיר את החתימה והסמל האישיים......
    בכל מקרה, שום דבר לא פעל, הלגרה לא מסוגל לשחק כבלם וסא'אז היה צריך לקלוט את זה אחרי השנה האחרונה. היום פורסם שקמאצ'ו מתכוון להחזיר אותו לעמדת הקשר האחורי. באמת תודה רבה.
    ראול מאחורי החלוצים, מורו נכנס רק דקה 80, מה הוא סמך על זה שהרוסים ישימו עוד גול??!! הוא היה חייב להשוות ולכן ההכנסות של בראחה ולוקה (שהיה אפס בדיוק כמו חואקין) וגם אין לי מושג מה אתם תופסים מויסנטה, שאתמול נתן משחק שני חלש ברציפות. על טורס כמובן אין מה לסמוך בכאלה מעמדים ולא ברור לי למה מורו המנוסה לא פתח, שלא נדבר על זה שהוא נכס רק דקה 80.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסתבר שהיסטוריה לעולם חוזרת. כמה גדולות היו הציפיות (כרגיל) כך גודל האכזבה. מצטער עבור כל אוהדי הספרדים.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיא, איך התהפך הגלגל.
    כאילו רק אתמול בוריק וטאמודו שמחו לאיד על ההפסד הצורב של אנגליה לצרפת.
    והנה, כפי שטענתי, מוקדם מהצפוי, הגלגל מסתובב.
    לאוהדי איטליה ששמחו לאיד זה קרה פחות משבוע אחרי השמחה לאיד על ההפסד של אנגליה, לאוהדי ספרד זה רק אחרי קצת יותר משבוע וחצי.
    אני לא אשמח כאן לאיד על ההעפה של ספרד, כי רציתי אותה בשלב הבא.
    לחשוב שקבוצה כמו גרמניה כניראה תהיה בשלב הבא, וספרד לא, מעוררת בי חללה.
    חבל לי על ספרד, באמת חבל.
    אני מקווה שהם ילמדו סוף סוף את המסקנות של הכישלון, שמות לא מנצחים משחקים, קבוצות מנצחים.

ואגב, מי אמור עכשיו לקחת את תפקיד מאמן הנבחרת?
    מי המועמד המוביל?

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/huh.Xxx

עזבו עכשיו ווינריות לוזריות. נדבר ת'כלס.

גרמניה כבר לא גרמניה של פעם. גרמניה של פעם הייתה עוברת את הבית הזה עם 9 מ9 עוד לפני
    תחילת המשחקים. גרמניה עובדת עם מרכז מגרש יצירתי מאוד, מגנים תוקפים וחלוץ ברזילאי, איך
    ספרד שונה ממנה? אין יותר חלוץ מטרה ארי, יש חלוץ פולני וברזילאי. הארי היחיד שאני יכול לחשוב
    עליו שהיה לו סיכוי להיות ביורו, זה כרסטן יאנקר, והוא בחוץ. במרכז המגרש אין יותר את הצמד
    מבוואריה של אפנברג את ירמיס. אנחנו מדברים עכשיו על האמן ובאלאק, שיצריתים פי כמה מקודמיהם.
    פרידריך ולהאם, שני החברה שציפיתי מהם לאכזב עקב חוסר ניסיון, נותנים טורניר גדול, ומראים לליזארזו,
    סילבסטרה, הייטינגה בומה וכל החרטות, איך מגן צריך להראות.

גרמניה היא נבחרת של טורנירים כאלה, גרמניה מחשקת מצויין, עד שפלר מחליט להקים את אחד
    מעמיתיו לספסל, ואז הסוף ידוע, ואן ניסטלרוי אהובך, שם גול טיפוסי ומשאיר להולנדים העלובים
    סיכוי לעלות.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תזכיר לי מה היה במשחק השני?
    גרמניה עשתה תיקו 0-0 עלוב ומחפיר מול לטביה.
    אחרי שנזכרנו בזה, בוא נעבור למשחק מול הולנד.
    גרמניה לא הציגה כדורגל טובה או איכותי, היא בסך הכל הייתה יעילה.
    חוץ מהבעיטות החופשיות גרמניה לא הגיעה לשום מצב.
    ובמחצית השנייה כשהולנד התחילה לשחק ותקפה לגרמניה לא הייתה תשובה והיא בעיקר הייתה בהגנה.
    אם את התיקו 1-1 מול הולנד אני יכול לקבל, ואפילו להחשיב כמשחק יעיל, מה היה המשחק מול לטביה?
    היכולת של גרמניה מול הנבחרת היותר חלשה בטורניר הייתה פשוט ביזיון.
    חבל רק שלא שרקו את הפנדל ללטבים, אולי היינו מדברים היום כשלטביה מעל גרמניה בטבלה, אולי זה היה משכנע אותך שגרמניה עד עכשיו לא מציגה יכולת גבוהה.

לעומתה ספרד הציגה משחק מעולה מול הרוסים, ורק בגלל ניצול ההזדמנויות היא לא ביטאה זאת להפרש גדול.
    גם במשחק מול יוון ספרד הייתה יותר טובה, ויוון גנבו את השיווין, גנבו נקודה מהמשחק.
    ספרד לא עלתה בגלל נאיביות, בגלל שבמשחקים שהיא הייתה יותר טובה היא לא כבשה את הכמות הרצויה, ובמשחק מול יוון אף איבדה שתי נקודות קרטיות.

באליפות הנוכחית, ספרד יותר טובה מגרמניה.
    ולכן האפשרות שגרמניה תהיה בשלב הבא וספרד לא מקוממת אותי.

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטביה היא קבוצה מציקה. היא הציקה לצ'כיה, היא הציקה לגרמניה והיא תציק גם להולנד.
    לטביה למדה את גרמניה טוב מאוד, וסגרה את אמצע המגרש, ולא הרבה קבוצות היו מצליחות
    להצליח לצאת מכזה ברוך, במיוחד במגרש צר, מה שהקשה עוד יותר לעשות את העבודה.

אני לא מצדיק את איך שגרמניה נראתה, גועל נפש, אבל לטביה שיחקה כדורגל נכון מול הגרמנים.

מה שרציתי להגיד, הוא שגרמניה כבר לא אותה מכונה משומנת כמו בשנים עברו.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שחבר שלי אמר:
    איך זה שתמיד, לפני כל יורו או כל מונדיאל, כולם אומרים "זה הטורניר הגדול של ספרד" "הפעם בלה בלה בלה" וכו', אבל תמיד ספרד מפשלת?
    בני טען שאין לוזרים בנבחרות, אבל אם יש אז ספרד מוליכה את כל הטבלאות. פשוט לוזרים, אני רק מקווה שאוהדיה יכינו את עצמם לקראת הטורניר הבא להדחה מוקדמת, אחרת זה ייגמר שוב במפח נפש.

9. Deutschland Member

תראה, יש להודות שצורת המשחק שלטביה שיחקה, פשוט חסמה את כל הדרכים האפשריות
    לכיבוש, או כמו שאומרים בזממנו - יצרה חומת ברלין לגרמנים (נשמע אירוני, לא?!)...בכל אופן, אני בטוח שנגד צ'כיה הרבה יותר קל לשחק מאשר נגד לטביה..

10. Barcik Member

רבותיי, זה לא הדיון של גרמניה. הפסיקו עם זה.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי הצהרות של אינייאקי סא'אז שהוא יוביל את הנבחרת למונדיאל 2006 הוא שינה את דעתו והחליט להתפטר.

12. Barcik Member

הללויה!

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לויס אראגונס מועמד להחליף את סאאס.