ספרד: מה השתבש שוב?

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏3/6/04.

1. burning soil Member

אולי התוצאה לא משקפת,אבל ספרד נראת כאחת שתגיע לשלבים הגבוהים ביותר,
    עזבו את העובדה שהסגל הספרדי מלא בכשרונות,הנבחרת נראת מגובשת,נראה שהשחקנים
    משחקים אחד בשביל השני,יש הרבה שקט,ולמרות שכבשה רק שער אחד,אני חושב שזו
    נבחרת מצוינת שיכולה להגיע רחוק.

2. שגיא Guest

גם אני חושב ככה. מבחינת כשרון, היא לא נופלת מהנבחרות הטובות ביותר. לספרד גם אין בעיות פנימיות בנבחרת, בניגוד לכמה נבחרות אחרות, דבר שלא יפגע בה. כרגע היא גם אחרי ניצחון, לכן אני לא חושב שאפשר לבוא בטענות אליהם. הרוסים כמעט ולא סיכנו את השער. מה גם שזה טוב לפתוח מול הנבחרת החלשה בבית, זה נותן זמן להתכונן, להתגבש ולהיכנס לכושר לקראת הנבחרות הקשות יותר. לספרד יש גם הרבה אופציות בספסל. ראינו איך ואלרון וטורס, כשנכנסו, שניהם שיחקו טוב והיוו איום על הרוסים. ואלרון אף כבש בנגיעה ראשונה שלו.

3. Max Member

ראול בראבו נתן אתמול משחק ממש לא רע מבחינה ההגנתית, נלחם וחטף כדורים, בחלק ההתקפי הוא היה לא טוב, מסר כדורים לא מדוייקים, איבד כדורים ועוד, אבל מבחינת ההגנה הוא סיכל את הניסיונות המועטים של רוסיה לתקוף.
    מוריינטס לא ממש היה במשחק וחבל.
    ראול שיחק ממש לא רע, אומנם לא אותו ראול ישן וטוב שהיינו רגילים לו אבל יותר טוב מאשר בריאל, מסר כדורים וגם ניסה להיכנס לרחבה, חבל שסאאז לא מבין שזה לא המיקום הנכון שלו ושהעונה האחרונה בריאל הראתה את זה ואני מקווה שנראה אותו מעיז קצת יותר ומשחק עם 2 חלוצים בקו אחד.
    הלגרה לא ממש הצטרך לעבוד.
    קסיאס הציג יציבות בבעיטות המעטות שנבעטו לעברו.
    מרצ'נה היה לא רע, מאוד אגרסיבי.
    אלבלדה היה טוב מאוד, בארחה קצת פחות אבל עדיין היה טוב כאשר הוא גם הלך הרבה שמאלה ומסר כדורים, רק חבל שהכדורים שלו לרוב היו שבלוניים מדי לויסנטה.
    ויסנטה לדעתי יחד עם פויול הוא שחקן המשחק, פשוט עשה כל מה שהיה צריך והראה שהוא אולי הקיצוני השמאלי הטוב בעולם, להבדיל מרונאלדו מפורטוגל שעושה הרבה רוח ועובר הרבה שחקנים ויסנטה עשה משהו עם תכלית.
    ואלרון היה מצויין בדקות שהוא שיחק, ולא בגלל השער.
    אצ'בריה היה גם טוב מאוד, נכנס לאמצע וגם פרץ באגפים, הוא ופויול היו מצויינים באגף ימין.
    ת'אמת בתור אוהד ריאל מדריד אחרי הכניסה של אלונסו עקבתי אחריו קצת, הוא לא ממש בלט וחבל, נצטרך לראות אותו במשחקים אחרים, ואולי מוטב שהוא לא ישחק טוב ביורו כדי שריאל תקנה אותו במחיר זול יותר.

4. doky Member

אני התלהבתי משני דברים:

1. משחק האגפים של ספרד היה מצוין עם ויסנטה בעיקר (למרות שהוא לא חד מספיק)
    2. טורססססססססס, רק שיפתח כבר...

ותגידו שלום, אני חדש, הולנדי גאה.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלונסו חטף ממנו כי הוא(אצ'בריה) הלך לאבד את הכדור הזה.

מסביבו של אלונסו היו שלושה רוסים,כך שאם לא היה אלונסו אצ'בריה מאבד את הכדור הזה.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לזה התכוונתי.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא אומר שאצ'בריה יוצא גדול מהעניין,עדיין אני חושב שאצ'בריה צריך לשבת בספסל .

לואיס גארסיה (מברצלונה) אפילו יותר טוב ממנו.

8. טאמודו Guest

מה?,השתגעתם?,חוסמה אצ'ברייה שחקן ענק,רק בגלל שהוא משחק בבילבאו הוא לא טוב מספיק?
    איך לעזאזל אתה משווה בינו לבין לואיס גרסיה??
    הוא שחקן ענק,הוא מרבה לחתוך מהאגף , יש לו הרמות טובות,יכולת כיבוש(בבילבאו הוא משחק חלוץ שני),דריבל מושלם,והוא רק בן 27,אולי הייתה לו שנה בינונית בבילבאו,אבל עדיין הוא נחשב מנייה בטוחה!
    לואיס גרסיה שחקן בינוני ומטה.
    מבחינתי אצ'ברייה בהחלט שחקן שראוי לכינוי "כוכב" בכול ליגה אחרת הוא היה נבחר לאחד השחקנים הטובים.מה לעשות שהליגה הספרדית כול כך טובה וחזקה שהרבה שחקנים גדולים שמשחקים בה לא מקבלים מספיק הערכה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/04
  9. Barcik Member

ולמרות זאת, לואיס גרסיה נתן עונה טובה בהרבה, הוא צעיר יותר ויש לו יותר פוטנציאל. הכיצד???

הסיבות להכללתו של אצ'ברייה באמת אינן מובנות לי. הוא שחקן בינוני ואף אפור במושגים של ספרד. הוא מהיר כמו חבריו לנבחרת, לא טכני כמוהם ולא מבריק. והוא להוט תמיד לנצח, זה יזקף לזכותוף אך תכונה זו לא מספיקה כשיש מחסור באחרות. שים לב להבדל בינו לבין ויסנטה במשחק נגד רוסיה. ויסנטה עשה פריצות אל תוך הרחבה או שבר לאמצע, ורק אז שחרר את הכדור. אצ'ברייה הסתובב על המקום והרים או מסר לפויול. חואקין יהיה טוב עשרות מונים ממנו באגף. הקיצוני של בטיס יוסיף את הפלפל ויהיה מסוכן יותר באגף. חבל רק שההצטרפות שלו לחלוצים עדיין לוקה בחסר.

10. טאמודו Guest

בכול מקרה סאיז עושה טעות איומה!!!
    הוא חייב להעביר את ויסנטה לימין(נשמע מטורף??) ולהציב את לוקה בשמאל.
    אני עדיין טוען שויסנטה יותר טוב מלוקה,אבל לוקה שחקן ענק(מה זה אומר על ויסנטה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx ),שראוי לשחק בכול הרכב,של כול קבוצה\נבחרת שיש בעולם.
    עקבתי אחריו השנה בהרבה משחקים של דפור,לדעתי הוא השחקן המהיר בעולם!,יש לו הרמות מצויינות,כוח בלתי רגיל,שליטה בכדור שקצת דורשת שיפור(הדגש על קצת)בעיטה אדירה(סטייל רוברטו קרלוס,עם השפיץ(תשאלו את ריקרדו מסנטנדר.)),ויכולת לחדור מהאגף לאמצע.הוא אימלל את קפו,טוראם,פויול וכ"ו ,מה זה אומר על השחקן הזה???
    אני כול כך רוצה שהוא ישחק,השחקן האהוב עלי בעולם.

http://www.euro2004.com/MultimediaFiles/Photo/Euro2004/Players/188962_MEDIUMSQUARE.Xxx
    מלך!!!

אם ספרד רוצים יורו,הם חייבים לעבור להרכב הבאה:
    קניזראס
    קאפדוילה,מרצ'נה,הלגרה,פויול
    ויסנטה,ולרון,בראחה,לוקה
    ראול,מוראינטס

ככה ספרד רצים עד הסוף!!!!

כול השחקנים של הבכירים מולנסיה,דפורטיבו,וריאל,בראסה,אחד(מה זה אומר על בראסה?? ללא שלד ספרדי,והם קוראים לעצמם אימפרייה... פחחחח).

11. shmulikwe Member

ויסנטה לימין? אתה מבין מה אתה אומר? אז אולי בגלל שגם קסיאס וגם קאניזרס מעולים בתפקיד שלהם נכנס את קניזארס בתור חלוץ?!
    פשוט צריך לפתוח עם חואקין במקום אצ'בריה שגמר את הסוס, הוא באמת ניסה והיה די נייד אבל הוא כבר לא מספיק טוב..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/04
  12. Barcik Member

ניתן לספור על יד אחת את כמות השחקנים שאמללו את פויול (לפחות בשנתיים-שלש האחרונות), ולוקה לא כלול בהם. העונה הוא אמלל בעיקר את רייזיכר.

יש שלושה שחקנים בסגל, ואחד בהרכב. ללא שלד ספרדי? ולדז, אולגווה, פויול, שאבי, לואיס גרסיה. כולם שחקני הרכב, כולם קטלונים. היו עוד משחקים שבהם בארסה עלתה עם שבעה ושמונה שחקני בית. אז בבקשה, תבדוק את העובודת לפני שאתה פותח את הפה (או מקיש על המקלדת, לא משנה). זה רק מביך אותך בסוף.

לוקה הוא חלוץ טוב. לא קיצוני, חלוץ. יש לו יתרונות בצד, אך הוא הרבה יותר אפקטיבי בחוד. יש לו איכויות התקפיות שפשוט לא באות לידי ביטוי כשהוא בשמאל.

13. shmulikwe Member

הוא לא ממש חלוץ, אם יש כזה דבר אז הוא חלוץ קיצוני.. הוא לא כמו טריסטיאן או פנדיאני הוא תמיד ישחק בצד..

14. טאמודו Guest

ידידי ,אתה בטוח שאתה מדבר על הבארסה של השנה???
    אני דיברתי על כמות שחקני בארסה בנבחרת ספרד לעומת 3 הגדולות האחרות של ספרד.ריאל,ולנסיה,דפור.
    תסתכל שנייה בסגל הספרדי ותראה כמה שחקנים יש לדפורטיבו,ריאל וולנסיה לעומת ברצלונה.
    פויול הוא השחקן היחיד מברצלונה שמשחק בספרד א.

בולנסיה:אלבלדה,בארחה,ויסנטה,מרצ'נה ואפילו קניזארס(אומנם לא בספרד א).
    בריאל:הלגרה,ראול,מוריאנטס(שחקן ריאל),קסיאס,ברבו(לא שאני מצדיק),סלגדו.
    בדפורטיבו:אומנם לא כולם שחקני הרכב ראשון,אבל רובם לקחו חלק חשוב בהצלחת הנבחרת במוקדמות:
    ולרון,לוקה,קפדווילה.

בברצלונה משחקיםבנבחרת. רק פויול, גברי ושבי
    גברי?אין לי מושג מה הוא עושה שם(אני בטוח שגם לך אין)
    שאבי?אומנם הייתה לו עונה טובה בבארסה,אבל הוא דיי חדש בנבחרת ובקושי יש לו הופעות(משהו שאי אפשר להגיד על שחקני דפוטיבו)

תבדוק משהו לפני שאתה מתנפל.

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיון הועבר לכאן, תמשיכו.