ספרד זכתה ביורובאסקט 2015

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏5/9/15.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההגנה הייתה פי 1000 יותר טובה בחצי השני, אבל גם שם נפלנו הרבה פעמים בחוסר ריכוז והרוסים הענישו אותנו מחוץ לקשת. גם החוסר סיומת במתפרצות שיגעו אותי, ועל החולשה מהעונשין מיותר להרחיב. יחסית עוד לאליפות הקודמות זה היה בסדר.

צריך להוריד גם את הכובע בפניי השלישייה המובילה שסיפקו את הסחורה במאני-טיים, אם כי אליהו תמיד חייב לקבל סל אחרי שהוא קולע סל.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון מדהים, לא פחות.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט לא מזהה את קופמן באולפן היום. איזו אופטימיות, איזה פרגון - כיף לשמוע אותו.

4. VAR Member

אבל הפסדנו במשחקי ההכנה :(

5. VAR Member

גם ספרד פותחת עם הפסד. איזה יום פתיחה הזוי לטורניר.

6. DRORIKO Member

לא כזה הזוי,בסך הכל הפסידו לסרביה. ואת ההיחלשות של ספרד ראינו כבר במונדובאקסט

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כל הכבוד לארז ולשחקנים, שהתגברו על הכנה זוועה והצליחו לנצח נבחרת חזקה כבר במשחק הראשון. למרות שהרוסים לא שיחקו טוב היום למעט השלשות שלהם, הם עדיין נבחרת עדיפה עלינו רק שבחצי השני עלינו עם טירוף בעיניים וגם ניצלנו את המיני שאננות שלהם. מה שהפתיע אותי זה החוסן המנטלי של השחקנים, שלא נשברו גם כשהרוסים פעמיים חזרו למשחק. מילה טובה מגיע לליאור שבאמת נתן היום משחק מצויין, אם כי כמו שאלעד ציין, הוא תמיד חייב לקבל סל אחרי שהוא קולע. אבל מעל כולם, עומרי במשחק ענק, לא פחות. פשוט מדהים איזו קפיצה הוא עשה בשנים שלו ב-NBA. אסרטיבי, פיסי יותר, לא מפחד לקחת את המשחק עליו, לא מפחד להכנס לסל. כשעומרי מצויין, הנבחרת הזו יכולה לנצח גם נבחרות עדיפות עליה. היום קיבלנו בעיקר משחק טוב ממעט שחקנים, אבל אני מאמין (ומקווה) שככל שיתקדם הטורניר, נראה גם את דוסון, פישר ויבזורי עוזרים לאחרים, כי יום אחרי יום זה פשוט שוחק את השחקנים. מחר מול פינלנד זה משחק שהנבחרת צריכה לקחת גם ללא יום גדול של כספי ואפשר לתת לו לנוח כמה שיותר, כמובן בהתאם לתוצאה. באמת יהיה חבל לאבל משחק מחר אחרי פתיחה כל כך טובה.

שוב שאפו אדיר לכולם.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

VAR ו-Eric Cantona אוהבים את זה.
  9. Eric Cantona Member

סרביה נבחרת אדירה, סיכוי ריאליסטי שיקחו גם את הטורניר הזה.

10. DRORIKO Member

מסכים עם הכל חוץ מהזלזול שלכם בגנה של ליאור,בסדר הוא לא רנדל אבל הוא עושה הרבה יותר הגנה מבעבר, ולקראת הסוף היתה לו חטיפה שגמרה את המשחק

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה לא זילזול, זו עובדה. ליאור שומר חלש ולאור התרומה הנהדרת שלו בהתקפה, הוא שומר גרוע. כמו שאני יודע לשבח את ההתקפה שלו אני גם מציין את החולשה שלו בהגנה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

זאת סטיגמה. ליאור עשה קפיצת מדרגה מרשימה אצל פרנקו(שזה מאמן שבכלל ידוע ביכולת שלו לשפר שחקנים)

13. DRORIKO Member

אגב הערב קיבלנו את התשובה למה ארז ניפה את אפיק. ארז זה מאמן שמימים ימימה ידוע כאחד ששם דגש קודם כל על הגנה, והיום ההגנה ניצחה את המשחק. אפיק ניסים,עם כל הכבוד, זה לא שחקן שמשתלב בקונספט הזה. ארז גם לא כזה מת על אובר זריקות מ-3.

14. ייא Member

אליהו הביא תניצחון עם נק המאני טיים . בסל של מקל קפצתי כמו גול. מחר הפסד באנקר לפינים- כמו תמיד באים באופוריה וחגיגות ומקבלים בראש כמו פורטוגל 2007 וכו...

איזה מקום יבטיח לנו עלייה למוק האולימפיאדה?

15. VAR Member

אני מצטער להשבית קצת את השמחה אבל לפי מה שראיתי במחצית הראשונה, אנחנו ממש ממש לא פייבוריטים מחר, והיריבה תהיה הרבה הרבה יותר טובה מזו ששיחקנו נגדה היום.