ספרד אלופת העולם!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏11/7/10.

1. xavi6 Member

בסדר טל, נשמה שלי, אתה יודע לעוות היטב את הדברים. אנגליה נבחרת חזקה, אה אה, גם ארגנטינה ראו שיש לה סיכוי-כל מי שמבין ראה שהנבחרת הרצינית תפרק את הבלוף של מרדונה. גרמניה נעלמה, שותקה, לא הייתה, על המגרש מול ספרד. לא הייתה. ספרד אולי לא הבריקה בבתים, אבל היי-גם גרמניה שלך הייתה חייבת ניצחון על גאנה במשחק האחרון.

אתה חי בסרט שיזכרו את גרמניה שלך? אה אה, יזכרו בליגת האלופות גם את ארסנל שלך, לא את אינטר...

וואי אתה ממשיך, פויול שחקן מגעיל? פויול? תהיה בריא. באמת שאתה חי בלה לה לנד. גם צ'אבי שחקן דוחה, וגם איקר...

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/10
  2. Robin Hood Member

אני לא חושב שצריך להתייחס יתר על המידה למשתמש שפשוט לא מקבל את המציאות המרה שנפלה עליו - נבחרתו האהודה הפסידה פעמיים בחצי הגמר המונדיאל ובטורניר הזה, לפחות, היא הוכיחה שחלשה יותר (ויש שיטענו משמעותית) מהקבוצה לה הפסידה. זאת דמגוגיה לשמה כשהוא טוען שמאליפות העולם הקודמת כולם זוכרים רק את נבחרת גרמניה, ולמרות שאין ספק שגרמניה נתנה צמד משחקים מצויינים בשלבי שמינית (יחד עםז את, אף אחד לא יודע כיצד המשחק היה מתפתח לולא פסילת השער של לאמפרד) ורבע הגמר, היא לבטח לא הדבר היחידי שיש לזכור מהטורניר.

מבחינתו לייבור לא הפסידו את הבחירות בבריטניה (במהלך הטורניר הזה הוא ניסה, בין השאר, "לשיר" לייבור-אובר-אלס בת'רד של נבחרת אנגליה), ונבחרת גרמניה לא הפסידה את המונדיאל הקודם לאיטליה ואת המונדיאל הנוכחי לספרד. כל אחד מוזמן לחיות במציאות אלטרנטיבית, אבל זה די מציק כאשר צריך לקרוא אותה כל פעם בכמעט כל דיון.

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע, אז פתאום הדרך לא חשובה? אני זוכר שכתבת דברים אחרים לגמרי אחרי המפגש של אינטר ובארסה...

4. xavi6 Member

אני עדיין חושב שהדרך חשובה, אבל לא ברסה שלי נעלמה ל-90 ולא הגיע לשער של אינטר. גרמניה כן.

מצחיק אותי שאנשים פה מבקרים על הדרך של ספרד ושלא מגיע לה, אשכרה שוכחים שכולם שמחו וצהלו כשאינטר בדרך יותר מגעילה זכתה בגביע אירופה. אבל שוב-מה שנוח. אם זה היה מוריניו על הקווים של ספרד, היא הייתה נבחרת של גאון, והדרך שלה לא מכוערת ולא נעליים, מי אנחנו שנמציא את הכדור? מי אמר שצריך לשחק יפה? העיקר התוצאה. אז שבו בשקט, ותנו לספרד לשחק. אל תבקרו על כדורגל יפה\לא יפה.

5. riquelme1 Member

אינטר הסריחה רק פעם אחד בצורה יוצאת דופן, נגד ברצלונה בקמאפ נאו, ספרד הסריחה כל המונדיאל הזה למעט המשחק נגד גרמניה, אני עדיין לא מאמין בדרך הזאת של דל-בוסקה, גם עם ספרד תזכה מחר, צריך להיות דביל בצורה יוצאת דופן בשביל לשחק כל כך רע עם שחקנים כל כך טובים.

מורניו אולי נירא מאמן בונקריסט, כי זה האופי של השחקנים שהיו לו באינטר, אבל כל משחק אינטר תקפה עם 4 שחקנים לפחות, אטו, מיליטו, פאנדב וסניידר, בעוד ספרד תוקפת כל המונדיאל הזה עם 2 וחצי שחקנים ולפעמיים גם פחות.

ספרד גומרת ליריבות שלה להראות זוועה, בגלל ההנעת כדור וזה שהיא לא נותנת ליריבוה שלה לגעת בכדור, עם זה אין לי בעיה, אבל יש לה בעיה שספרד שהכדור רוב הזמן אצלה מאעבירה בביזבוזי זמן ותוקפת עם 2 שחקנים, בגלל זה ספרד מתקשה להגיע למצבים, ורק שפדרו הגמיש נכנס להרכב זה נירא קצת יותר טוב.

בגלל שספרד גומרת ליריבות שלה להראות רע, וגם היא נראת רע המשחקים של ספרד לא אטרקטיבים ומשמעמיים עד מוות, גם מחר כרנאה שזה מה שיהיה, אלא עם כן הולנד ילחצו חזק את הקישור הספרדי ויצליחו לכבוש ראשונים, ברגע שספרד יספגו הם יהיו בצרות.

אני מת שספרד יזכו, כי אני אוהד את הנבחרת הזאת 10 שנים וכל כך הגיע להם לזכות ב2002 למשל, במונדיאל הזה לא אבל הם בגמר, אז שיזכו, הכדורגל הספרדי ראוי לזכייה במונדיאל.

וייווה אספנייה!

6. Raulito Madridista

שער המארקה:

http://img684.imageshack.us/img684/8559/g1107.Xxx

"היום אנחנו שמים את הכוכב על החולצה שלנו"

* אותו הרכב כמו מול גרמניה - פדרו משחק על חשבונו של טורס.
    * דל-בוסקה:"הייתי מעדיף להגיע למשחק הזה בתור שחקן. בספרד מאמינים מאוד בנבחרת ואני שמח".
    * צ'אבי הרננדז:"היום זה התור שלנו".
    * דויד ויאה:"אני מקווה למשחק דומה כמו נגד גרמניה. אנחנו פשוט חיים בחלום עכשיו".
    באתר המארקה נכתב:"הערב ב-20:30 ננסה להיות עם דופק יציב. ספרד משחקת את המשחק החשוב בהיסטוריה שלה ולא רוצה לחזור בלי הגביע".

* שער האס היה יותר קצר וקולע - תמונה של הנבחרת באמצע עם הכיתוב - "אתם יכולים".
    איקר קסיאס לקראת המשחק:"בספרד לא מכירים את המקום השני".
    באתר האס נכתב:"הגיע הרגע, ספרד תשחק נגד הולנד בגמר גביע העולם כדי להראות לכולם".

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד צריכים לבדוק כל דבר פעמיים כשהתקשורת הישראלית מפרסמת דברים (כמו החשש לפציעת סניידר), אבל קצת התרגזתי על הדברים האלה שפורסמו ב-YNET:

הבלם קרלוס מרצ'נה, שלרוב נכנס כמחליף, הוסיף: "אני מאמין שההיסטוריה של הכדורגל חייבת לנו את הגביע הזה. נחלנו כמה אכזבות עצומות במהלך השנים, אבל אולי עכשיו אנחנו הולכים לשנות את הרגעים המרים הללו. אני מקווה שיום ראשון ייזכר כאחד הרגעים המתוקים שילוו אותנו לשארית ימינו".

אני חושב שאני יכול בתוך כמה דקות להראות לכם שההיסטוריה חייבת יותר לכדורגל ההולנדי מאשר לספרדי ושבעיקר ההצלחות של ברצלונה מאז 1990 הגיעו כמעט לגמרי תודות לבית הספר ההולנדי (והכי הרבה בגלל אנשי אייאקס), אבל אני אשאיר את המריבות בצד.

ספרד על הנייר פייבוריטית, אבל אני רוצה להאמין שהולנד בהחלט מסוגלת לקחת את הגביע. יחסי הכוחות נוטים לכיוונה של ספרד, אבל לא בצורה שכזאת שאנחנו נראה גמר חד צדדי. שוויץ שללא כל ספק חלשה בהרבה מהולנד ניצחה את ספרד ועם קצת יותר מזל גם פארגוואי יכלה לעשות זאת. ספרד ממש לא בלתי מנוצחת. הגמר הוא בסה"כ משחק אחד ולשתי המדינות יש זכות שווה לקחת את הגביע. אני רק יכול לקוות למשחק טוב בלי טעויות של ווב ושהנבחרת היותר טובה מנצחת.

8. Rudess Member

ואני חושב שלא צריך להתייחס יתר על המידה למשתמש מתנשא ושחצן כמוך שהצליח לריב ולהשניא את עצמו על כל כותב בפורום הזה. בכל דיון שאתה משתתף אתה רב עם אנשים (סטרטפורד ואמיר ע דוגמאות מובהקות), אולי אתה צריך "צומי".

זה מעבר לרבע הגמר, זה הכדורגל בשלב הבתים וגם במשחק על המקום השלישי, בדיוק כמו בטורניר הקודם ולכן גם את הטורניר הזה יזכרו בזכות גרמניה ולא בזכות האלופה. אתה לא חייב להסכים, זאת דעתי.

שקר וכזב , כדאי לך מאד להתנצל על המשפט הזה!

9. Ajax Amsterdam Member

אין לי בעיה שעכשיו כולם אומרים שאנחנו נבחרת בינונית וכל השטויות אנחנו נבחרת מעולה שתנסה לקחת את הגביע העולמי אני לא רוצה לחלחל מריבה אבל גם ספרד לא הרשימה אותי במאונדיאל אבל הם היו נבחרת יעילה.הגמר פשוט מאוד 50 50 אי אפשר לדעת מי תנצח נקווה שאלו יהיהו הכתומים

hup holland hup

נקווה לראות את התעלות של אמסטרדם מפוצצות כמו ואפילו יותר מב95

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שיסלחו לי החברים הכתומים, אבל ספרד אם לא עכשיו אימתי?

יש להם את דור השחקנים הטוב ביותר שיכול להביא את הגביע למדריד והם חייבים לעשות זאת.

הולנד, עד עכשיו לא הרשימה, אבל היא גם הדיחה את ברזיל. הכישרון של שחקנים אינדבדואלים כמו רובן או סניידר יכול לעשות לספרד חיים קשים.

למרות זאת, כל תוצאה פרט לניצחון ספרדי יהיה בגדר סנסציה בעייני.
    היי אבל אני גם חובב סנסציות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. המבין Member

אי אפשר כבר לחכות! הולך להיות גמר איכותי שיגמר בשער לכאן או לכאן.

12. Ajax Amsterdam Member

שמע לירן עם כל הכבוד שאומרים שהולנד לא הרשימה זה בכלל לא נכון נבחרת שניצחה את כל המשחקים שלה חייבת להיות מרשימה ולהפך חוץ מכמה בעיטות של ספרד מרחוק וכדור קרן שמגיע לפויול הם לא הרשימו אותי בכלל.בכללי שני הנבחרות מאוד יעליות

13. ManUtd Fan Member

רודס, בחייאת, הטורניר הזה ממש לא ייזכר בגלל גרמניה, אלא בין היתר.
    הקבוצה העיקרית שיזכרו תהיה מן הסתם הזוכה, ודבר נוסף שיזכרו בגללו את הטורניר הזה יהיה השופטים הנוראים. מגרמניה יזכרו בעיקר את הניצחונות האדירים על ארגנטינה ואנגליה, אבל זה ממש לא הדבר העיקרי שיזכרו. בסופו של דבר יזכרו את הזוכה, את השופטים ואת התמנון.

גרמניה ממש לא עלתה "בלי בעיה" משלב הבתים. ההפסד לסרביה הכניס אתכם לבעיות גדולות, ונגד גאנה הייתם צריכים את ההברקה של אוזיל בשביל להבטיח את העלייה לשלב הבא (לא במשחק טוב שלכם).
    ואגב, נוח לך להזכיר את השופט שהרחיק שלא בצדק את קלוזה, אבל לא נוח לך להזכיר שהמשחק נגד אנגליה היה נראה אחרת אם השער היה מאושר.

14. eran levy Member

אני מסכים, לא גרמניה עשתה את הטורניר. אם מישהו היה זוכר את השמינית ואת רבע הגמר בצורה כל כך ברורה אז היתה גרמניה זוכה להתייחסות הרבה ביותר. מקום שלישי? אף אחד לא זוכר או יודע מי היה הסגן/ים של בר כוכבא. מי שיזכור את נבחרת גרמניה 2010 בעוד כמה שנים יהיו בעיקר אוהדי הנבחרת.

אבל...השופט טעה כשהרחיק את קלוזה, שופט אחר טעה כשלא אישר שער חוקי של אנגליה, אבל אי אפשר להתייחס לשער של אוזיל מול גאנה כאל טעות או "הברקה". לשחקנים כמו אוזיל יש הברקות כי הם שחקנים מבריקים. לא היה שום אלמנט מזל בשער של אוזיל, רק ניצול הזדמנות ובעיטה חזקה ומדוייקת פנימה, כך שזה ממש לא שקול לנ"ל.

15. Sergio Ramos Member

זה כבר כאן, הרגע הגדול כבר פה, כל ספרד ואוהדי בגלובוס יעצרו נשימה למשחק המשחקים של הנבחרת. שנים של אכזבות, אבל הערב יש הזדמנות לסגור שנתיים חלומיות, של דאבל היסטורי, ובפרט זכייה בגביע העולם ואני מתקשה להאמין שאני אומר זאת - רק הולנד מפרידה בינוני לבין הגביע הזהוב הזה. ואיזה כיף להיות אוהד במעמד כזה, אי אפשר לתאר התרגשות במילים, יש לי צמרמורת שאני חושב על שריקת הפתיחה ולא ידוע איך אעמוד בלחץ הזה.

הרבה הלעיזוו על דל בוסקה, על המשחק המשעמם של ספרד, כולל אני ויש לציין שהטענות בחלקן היו מוצדקות. אבל בינתיים הוא השתיק את כולם, כשספרד הגיע בדהירה למרחק של 90 או 120 דקות מזכייה בגביע העולמי, שתכניס בפרט אותו, אם וכאשר ננצח, לספרי ההיסטוריה. שמתי לב שמרבית הקהל הנייטרלי לא שש שהסלקסיון יינצחו ומגבה זאת בטענה שספרד שיחקה כדורגל שומם, אך לראות עיני, ניתן לסכם את המונדיאל הזה כולו כמונדיאל הנבחרות המשעממות. אף אחת לא הרשימה לאורך זמן בכדורגל אטרקטיבי. אולי מבלד גרמניה שבשלושה משחקים הביא לידי ביטוי את המכונה שבה, אך כשלה במבחן האמיתי שלה בעוד אנחנו התעלנו בו בגדול והוכחנו את הכוח האדיר שיש לנבחרת, שהלוואי ויתפרץ היום שוב.
    2 הפיינליסטיות בגמר עשו דרך זהה למדי עד לגמר - לא מעט מזל, הברקות והתעלות של שחקני המפתח ודקות טובות של כדור שובה עין לפרקים בלבד.

בצד המקצועי פרופר,
    עושה רושם לפי התקשורת כי לא יהיו שינויים בהרכב - ובראשן הבולטת - פדרו נשאר בהרכב, ואני מרוצה מאוד על כך. דל בוסקה טעה שלא שיתף אותו מההתחלה, כי ראינו נגד גרמניה כמה ברק הוא מוסיף לאגפים, משהו שהיה חסר קודם, הוא צלע שמאוד הייתה חסרה והפיחה רוח חיים ורעננות נהדרת להרכב.

כתבתי בדיון הנפרד של ספרד שהחשש העיקרי הוא מהיעילות האימתנית של נבחרת הולנד. העובדה שסניידר ורובן, על אחת כמה וכמה ואן פרסי החלש, לעניות דעתי, שיחקו באופן די בינוני לאורךך כל המונדיאל אך הדבר לא מנע מהם להתבלט בכיבושים ומהולנד להגיע עד הלום - אזיי זו היא נקודה גדולה לחשש מצידנו. הולנד יעילה ביותר על אף האפרוריות משהו שלה בחלק הקידמי כשהיא מרשיתה את הראשון איכשהו היא יודעת לפתח מומנט שקשה לבלום, פתאום הכל מתחיל לתקתק לה, כמו נגד ברזיל ואורוגוואי. ולכן, היום בניגוד לפעמים קודמות, אני מקווה לראות את הנבחרת פותחת בסערה מההתחלה,ושבמיוחד תשכיל לנצל את מצבי הכיבוש שלה. מי ששם לב, הנבחרת נוטה להחמיץ המון לאורך כל המשחקים עד עתה. הכדורגל הבינוני די משכיח את כמויות המצבים הנכבדות שספרד מגיע אליהם. הקשרים בועטים המוןמחוץ לרחבה ואם יהיה המזל, פדרו ו-וויאה יהיו מרוכזים מול השער, הבעיטות של אלונסו סוף סוף יילכו לייעדן, נביא גביע עולימ ראשון הביתה!

:aaa21: !!!ויוה ויוה ויואה אספניה!!! :aaa21: