ספרד אלופת העולם בכדורסל

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/8/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

דווקא לנבחרת הכדורגל יש נשמה לכל דבר ואהבת המשחק נטו, לא רק כסף כמו האמרקאים. מה גם שהם מגיעים בהרכב מלא, בניגוד מוחלט לאמרקאים.

2. burning soil Member

מה שאני לא מבין זה איך שרוב ההודעות שלכם מתייחסות לארה"ב בעיקר ולא למנצחת יוון.

חברה, הכדורסל היווני מתחיל לחזור לימים הגדולים שלו, השנה נראה בוודאות את אחת הקבוצות היווניות
    זוכות ביורוליג שהגמר שלו יתקיים באתונה. גם אולימפיאקוס(של פיני גרשון) וגם פנאתנייקוס עם אוברדוביץ'
    יילכו חזק על התואר, והן שמו הרבה כסף כדי להגיע לשם. שימו לב גם לאריס שתהיה השנה ביורוליג,
    קבוצה חזקה.

אותי ההגעה של יוון לגמר לא הפתיעה, אמנם הגמר זה כבר סיפור שונה, יכולה לבוא נפילה אחרי ניצחון
    על ארה"ב הגדולה, אבל גם בשנה שעברה יוון הרשימה מאוד באליפות אירופה וזכתה, כולל ניצחון בשמינית
    הגמר על ישראל של צביקה שרף, מה שמוכיח שלא הפסדנו לסתם לנבחרת(ולא היינו רחוקים מניצחון
    באותו משחק אגב..). יש להם סגל אדיר, רכזים מעולים כמו פאפלוקאס שנישל את מכבי השנה מתואר
    היורוליג, וספאנוליס, כמובן הקו הקדמי החזק של פוטסיס, שחורציאניטיס, ופאפאדופולוס שהולך לשחק
    השנה עם דינאמו מוסקבה ביורוליג בהופעת בכורה לקבוצה הרוסית.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/06
  3. SeRgInHo Member

שחקנים כמו רונלדיניו, רק פרסום בראש שלהם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ובכלל כל הברזילאים שמשחקים באירופה אכפת להם הרבה יותר מהקבוצה, מהפרסום ומהמשכורת וראו את זה מצוין במונדיאל. גם ב-4-1 ו-3-0 מול יפן וגאנה הם שיחקו עלוב.
    אני בטוח שאם היו אוספים סגל שכל כולו ברזילאים שמשחקים במולדת, היינו רואים תוצאות הרבה יותר מרשימות.
    במונדיאל הזה היה גם רוב לברזילאים שמשחקים באירופה(לראשונה! אפילו במונדיאל 02 הרוב שיחקו בברזיל!), וכנראה התוצאות בהתאם. לא סתם האוהדים דורשים שמעכשיו ישחקו בנבחרת הלאומית רק אלה שמשחקים בליגה המקומית.

4. The-Gunner Member

אני אגיד לך למה: כשרואים את תוצאת המשחק בין יוון לארה"ב, אומרים:"יואו, ארה"ב עפה!", ולא אומרים:"יואו, יוון ניצחו!".

קאפיש? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

5. Engel Del Madrid Member

טוב מה כולכם נתקעתם על ארה"ב? גם ספרד עברה משוכה לא קטנה בדמות רוברטו,ג'ינובילי ורודריגז.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו מה שתגידו על הגדולה של פיל ג'קסון, פט ריילי ואחרים, אי אפשר להגיד ש-Coach K הוא לא אחד מגאוני הכדורסל הגדולים שקיימים. בטח ובטח שלא להאשים את הכשלון האמריקאי באדם לא מספיק ראוי למשימה על הקווים. מדובר במאמן המכללות מספר 1 שאני אישית זוכר שראיתי (גם יותר מריק פיטינו), שבנה ועודנו בונה לאורך שנים קבוצות על גבי קבוצות של כדורסל מאוד קבוצתי, חכם ואפילו הייתי אומר אירופאי לצד כשרוני בטירוף במכללת דיוק האדירה.

עד מייק ששבסקי!

7. GUTE Member

אני חושב שמייק ד'אנטוני צריך לקבל את הקידום ולהיות המאמן הראשי של הנבחרת. הרבה אנשים הרימו גבה שהוא נבחר לעוזרו של מייק ששבסקי ולא למאמן הראשי. הוא בעל ניסיון בכדורסל האירופאי (בנטון טרוויזו) ורואים מה הוא עושה בפיניקס עם שחקנים שאף קבוצה לא הייתה משתינה לכיוון שלהם.

8. The-Gunner Member

סטיב נאש, שון מריון, אמרה סטודמאייר ושאר החוברה, אף אחד לא משתין לכיוונם? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_think.Xxx

9. GUTE Member

לא חמוד. אני אני מדבר על האנשים שבאמת עזרו לסטיב נאש לסחוב את פיניקס.
    אני מדבר על ברבוסה , קורט תומאס, ראג'ה בל , וכמובן בוריס דיאו המצויין.

השחקנים שציינתי אלו שחקנים שאף קבוצת NBA לא בנתה עליהם יותר מדיי. טים תומאס נחתך משיקגו ובוריס דיאו עבר בטרייד מאטלנטה בתור שחקן ספסל וכשהוא הגיע לפיניקס ובגלל הפציעה של אמארה הוא פשוט פרח.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/06
  10. Barcelona Member

טים תומאס. לא קורט.

11. GUTE Member

סליחה , בילבול קל. אתה צודק, תיקנתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

12. The-Gunner Member

ראג'ה בל יודע רק לתת מרפקים לקובי בראיינט (יימח שמו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ), ובוריס דיאו הוא תגלית העונה.
    ככה שזה מצדיק את זה, שלפיניקס יש סגל מצוין.

קח למשל את הלייקרס, קובי סחב כמעט לבד את הקבוצה לחצי הגמר האזורי (מול הסאנס). ועוד הובילו בסדרה 3-1.

13. GUTE Member

תותחן , אני לא מבין בכלל על מה הויכוח איתי. אתה בעצם מסכים איתי. אף אחד לא חשב שפיניקס תהיה מה שהיא הייתה העונה. בדיעבד לפיניקס יש סגל מצויין. הנקודה שלי הייתה שמי שהפך את הסגל הזה למצויין על אף כל הפציעות וחיבר אותו לקבוצה מצויינת הוא מייק ד'אנטוני שהוא ללא ספק המאמן הטוב בNBA.

14. The-Gunner Member

הנקודה שלי היא בעצם, שלפיניקס יש סגל מצוין (כמו שאמרת), וזה מה שעושה אותם לקבוצה מצוינת, ולא המאמן.

15. GUTE Member

אני חושב שמייק ד'אנטוני הפיק מהם מה שאף אחד לא ציפה. בסה"כ לפיניקס לא היו העונה יותר מדי כוכבים. אמארה לא שיחק כל העונה וסטיב נאש סחב על הגב שלו את כל הקבוצה בעזרת שחקנים אנונימים יחסית שנתנו הרבה יותר ממה שציפו מהם.