ספרד אלופת העולם בכדורסל

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/8/06.

1. EL Capitan Member

שימו לב לדבר מעניין במשחק עד עכשיו. יוון ויתרה על משחק המעבר מראש, בידיעה שהיא תפסיד לארה"ב אם תאפשר משחק כזה. לכן, יוון לא השיגה סלים קלים עד לחציו של הרבע השני, מה שאיפשר לארה"ב להוליך בפער לא קטן. אבל אז, עם השינוי לאיזורית, יוון הצליחה לרוץ, השיגה סלים קלים, ובנוסף עם פאפאלוקאס ושחורציאנידיס בכמה מהלכים סגרה את הפער, והצליחה להפוך את התוצאה.

מאד מעניין המשחק עד עכשיו. כדורסל ברמה גבוהה, משחק צמוד, קשה לבקש יותר.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

צודק. משחק צמוד מול האמרקאים זו משאלת הלב של כל אוהד כדורסל, שסוגר ת'טלויזיה בפיגור 20 במחצית. האמרקאים לא התעוררו משנתם, וזו אותה אדישות מעצבנת שיש להם בלא מעט משחקים. במחצית השניה תהפוך לשדה קרב, ותסמכו על היוונים, הם חולי נפש עם קבלות, ויתנו קרב ראוי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

3. הרצליה Member

יוון עולה לגמר על חשבון ארה"ב.
    95-101 ליוונים.

4. GUTE Member

שוב פעם זה קורה לאמריקנים. אפשר להשוות אותם לברזיל של המונדיאל. הכישרון האישי לבד לא יכול לנצח משחקים , בטח שזו משימה קשה פי שתיים מול נבחרות מאומנות ומסודרות כמו יוון. משחק פשוט מעולה של יוון. הם עברו את הסקור הממוצע שלהם ב20 נקודות.
    שחורציאניטיס הולך לעשות ככל העולה על רוחו באירופה השנה.

הייתי בטוח שהמינוי של מייק ששבסקי בתגבור של מייק ד'אנטוני יביאו כדורסל קצת אחר לנבחרת האמריקנית, מסתבר שגם הם לא מסוגלים להתמודד עם עודף הכישרון של הנבחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/06
  5. SeRgInHo Member

הפתעה? כלל לא, אם תשאלו אותי בכל אופן. ארה"ב זה אוסף של שחקנים הטובים בעולם, אבל קבוצה היא לא. לא היה לא תאום, לא מהלכים מתוכננים לא כלום. נראה לי שאפילו אין שם שני שחקנים שהם מאותה קבוצה, אז מה אתם מצפים? ידעתי שיהיה להם כ"כ קשה, אבל שיוון תפרק אותם לחלוטין, תשלוט בכל מהלך העניינים? את זה כנראה אף אחד לא ציפה, אבל מי שראה את המשחק כלל וכלל לא הופתע.
    יוון קבוצה כ"כ אפורה, אבל היא קבוצה ולא אוסף של שחקנים וזה מה שניצח היום את המשחק. בכל מהלך שלהם על המגרש ראו את הקבוצתיות שלהם, שהם כלל וכלל לא מפחדים מארצות הברית. והאמת? לדעתי יוון היא הקבוצה הטובה בעולם.

6. Spanish Weapon Member

המכונה של ינאקיס הוכיחה שכדי להגיע להישגים לאורך זמן צריך לרוץ עם אותו סגל תקופה ארוכה.

על יוון ראו משמעת טקטית שכבלה את האמריקאים שהעדיפו לשחק חופשי ומבולגן.

7. SeRgInHo Member

פשוט להעריץ את הנבחרת הזאת. זה יהיה שוד לאור היום אם יוון לא תהיה אלופת עולם.

איפה משחק מספר 7 שלהם?

8. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

יוון שיחקו נהדר!
    זה כמו צרפת שהדיחה את ברזיל במונדיאל, מה שמעצבן זה שהולך להיות לנו גמר גרוע לא משנה עם ארגנטינה או ספרד יעלו...http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארה"ב עדיין לא נפטרו מהראש שהם בהרבה מעל הנבחרות האירופאיות וזה מה שהכשיל אותה עוד
    פעם,רק לקראת הסוף ראיתי את באטייה נכנס בשביל לתת קצת גוף בהגנה,לא ראיתי שום תרגילים
    מסודרים של ארה"ב ורק יכולת של לברון או מלו פה ושם הביאה להם נקודות.

10. Engel Del Madrid Member

ספרד בגמררררררררררררררררררררררררררררר

11. Barcelona Member

12. GUTE Member

ספרד עולה לגמר אחרי ניצחון 75-74 על ארגנטינה.
    צפוי לנו משחק מותח מאוד בין ספרד ליוון. להערכתי יש יתרון מסויים ליוונים בגלל צורת המשחק המסודרת והמאורגנת בקפדנות ובגלל העומק הרב שיש להם מהספסל.

13. EL Capitan Member

יוון ממש לא נבחרת אפורה. אני נהניתי לראות אותה היום משחקת. פשוט משחק מצוין ראינו בבוקר. כל צופה נטראלי נהנה מכדורסל מצוין. אמנם למס' שחקנים שלה אין יכולות אישיות וירטואוזיות ואטרקטיבית, אבל היא ממש לא נבחרת אפורה. פאפאלוקאס פשוט שחקן ענק. הוא לא בNBA, נכון? ואני שואל, איך?

בקשר לסלקסיון, היא משחקת כדורסל מאולתר, היא מפזרת את המשחק בכוונה תחילה, עם כדורסל מוזר משהו. אבל איכשהו זה עובד עד עכשיו. לדעתי, יוון, הרבה בזכות ינאקיס ושחקן כמו פאפאלוקאס, תהיה גם אלופת העולם. ללא גאסול, הייתי מציע להרים ידים עוד לפני שהמשחק התחיל.

14. John Barnes Member

די, האמריקאים צריכים להבין שה"דרים- טים" לא מפחידים אף אחד, ג'ורדן ומג'יק כבר לא בסביבה. הגיע הזמן לותר על שחקני ה-NBA באליפויות ובאולמפיאדות. הייתי לוקח שחקנים אמריקאים ששמעו על משחק קבוצתי, באירופה כמובן. קבוצה שתכלול את אנטוני פרקר, באסטון, ושאר אמריקנים ששיחקו באירופה- הייתה לוקחת את האליפות.

15. GUTE Member

זה בדיוק מה שחשבתי כמה דקות לסיום המשחק. ארה"ב צריכה לכנס כמה שחקנים שמשחקים באירופה (כוכבים) ולהרכיב מהם את הנבחרת. הכדורסל באירופה הרבה יותר חכם וממושמע וככה צריך להתמודד עם נבחרות מסודרות כמו יוון לדוגמא.