ספרד אלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏28/6/08.

1. דנידין Member

אפשר לומר שהנבחרות הציגו עד כה כדורגל נפלא וכבשו יותר מכולם. לא קורה הרבה שהנבחרות שמגיעות לגמר גם בין הנבחרות היותר פוריות.

עם כל האהבה לנבחרת הגרמנית אני חושב שספרד פשוט קטלנית שהיא משחקת עם חמישה קשרים, אין סיכוי למנוע מהם את השליטה במרכז. בטח לא שבאלאק ופרינגס פצועים.

2. King Kenny Member

סליחה על הקטנוניות אבל ב-84' צרפת לקחה את היורו מבלי להפסיד אפילו משחק אחד.

3. אפנברג Member

כן הא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx נראה לי בבניינים הסמוכים מחפשים מתחילת הטורניר את הדייר היחיד בשכונה שצועק "יישששששש" כשגרמניה מבקיעה...

4. ManUtd Fan Member

הזמן עובר והמתח גובר, ואני כבר בחרתי את הקבוצה שאני אהיה איתה במשחק הזה (אין משחק שאני נייטרלי בו, תמיד יהיה את הקבוצה שאני יעדיף על פני האחרת) וזוהי גרמניה, הרבה בגלל שלושה שחקנים שאני אוהב והם פודולסקי, שוויינשטייגר ולהאם. למען האמת, אני גם מאמין שהם ינצחו את ספרד. יש בי מן הרגשה כזאת, הווינריות של הנבחרת הזאת לעולם לא תיעלם, ואני בטוח שהיא תהיה גם במשחק הזה והווינריות הזאת לטעמי תביא לגרמניה גם את הגביע.

אני מקווה ל-120 דקות נפלאות שבהם גרמניה תנצח, גם אם לא ממש יגיע להם.

5. דנידין Member

למי שמנצח מגיע, שתי הנבחרות נתנו יופי של טורניר והיו לפוריות ביותר בטורניר. בכושר הנוכחי ובשל מצב הכשירות של שחקני גרמניה כנראה שזאת לא תיהיה גרמניה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/08
  6. y56kh Member

אני לא אהיה כאן לנתח את המשחקים כי אני נוסע לראות במועדון של הקיבוץ

בהצלחה לספרד ובהצלחה למשהו שיקרה שיגרום לנו לראות את השידור מESPN או יורוספורט (שיהיה באנגלית ולא מפי יהורם ארבל/רמי וייץ/מאיר איינשטיין)

7. Santiago Bernabeu Member

עוד קצת יותר משעה לפתיחת המשחק והפרפרים בבטן עפים שעות נוספות. כולי תקווה שספרד תיקח סוף סוף טורניר בין לאומי אבל אם גרמניה תיקח בסופו של דבר היורו אני לא אוכל לומר שהיא אלופה לא ראוייה, שתי הנבחרות עברו דרך ארוכה וייפה (בעיקר ספרד) ואני מצפה לגמר לא פחות מעניין.

לצערי לא נזכה לראות את ה4-4-2 המוצלח של ספרד עקב פציעותו של ויאה אבל מצד שני הרווחנו את ססק שהלוואי וימשיך את יכולתו מול רוסיה וינהיג את הנבחרת לניצחון מתוק. האיש היחיד שמדאיג אותי עד כה דווקא פרננדו טורס שלא מפוקס לאורך כל הטורניר למעט משחק הפתיחה מול הרוסים בו הוא כבש. מאז אותו שער אל-ניניו מאוד מסורבל ברחבה, דורך לעצמו על הרגליים (עד המשחק בחצי הגמר נגד רוסיה לא האמנתי שזה אפשרי) ומאוד לא חד, נקווה לטוב. ההגנה לא מדאיגה אותי, ארגונס העמיד הגנת ברזל כאשר רק ראמוס היה לא יציב לאורך הטורניר, אבל לאחר חצי הגמר אפשר להפסיק לחשוש.

ואחרי כל הניתוח היבש והלא מעניין שכתבתי נותר רק להגיד: איקר!

Viva españa! Vamos iker!!!!!!!!!!!1

8. אבו Member

באלאק פותח בסופו של דבר. טוב מאוד, זה ודאי לא היה אותו דבר אם הוא לא היה משחק.

9. SeRgInHo Member

לשעתיים הקרובות אני מתחפש לגרמני, אח"כ אני ימשיך לשנוא אותם.
    יאללה שיעיפו את הקרקס הספרדי.

10. oFiRzZz Member

סאן טורס !!!
    הנה אנחנו סוסוף רואים את טורס שאנחנו מכירים מליברפול !
    מבצע אדיר !

11. Sergio Ramos Member

פרננדיטו!. סוף סוף טורס , סוף סוף. ידעתי שמתישהו המהירות של טורס על פני שתי הבלמים הגמלוניים והאיטיים של הגמרנית תיצור משהו. אל ניניו!

12. JR-Riquelme Member

עכשיו זה הזמן לפרק!
    הגרמנים הולכים לתקוף ולספרד יהיה אסור להחטיא מצבים טובים כמו אלה של סילבה עכשיו

13. BeitaReaLiverpool Member

משחק טוב של ספרד.
    תגידו, יש איזה חוק שלכל שחקן ששמו הוא "אינייסטה" אסור לבעוט לשער?
    מה קורה לו, הוא הגיע לכמה מצבים לבעיטה ולא בעט, ממש מעצבן.

14. OrelZo Member

הטעות הייתה של להאם לא של הבלמים.
    במוקם להעיף לקרן הוא חיכה ללהאמן שיקח ועל שוער כזה אחרי התצוגה בחצי אסור לסמוך

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טעות קשה של להאם, לא מתאים לו למעוד שוב במעמד שכזה. אסור היה לו לאפשר לטורס לעקוף אותו, טעות קשה של להאם.

מצד שני שער גדול של טורס, המהירות שלו היא פשוט מדהימה. הספרדים יכולים וצריכים לנצל את זה שגרמניה הולכת לתקוף, יש לה את הכלים לשים את השני.