ספרד אלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏28/6/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני עדיין מקווה שזה תרגיל גרמני, אבל אם לא חייבים להודות שיש בזה משהו משעשע עם באלאק.

2. r-winner Member

היום הגמר הגדול - שווה לשים כסף על ווינר!

כרגיל סקירה מדהימה, מודה שזה חידש לי לא מעט.זה ההמלצות להימורםי להיום, הדזמנות אחרונה גם למי שלא מהמר בדרך כלל כי הולך להיות משחק מדהים!
    זהו זה, הרגע הגיע. היה לנו אחלה טורניר (איזה שיפור מ-2004) והערב הוא בא לסיומו, עם גמר "כמו שצריך"! גמר בין שתי קבוצות גדולות (ולא עם איזה יוון "קיקיונית", רוסיה סימפטית או טורקיה עם נשמה).

הגרמנים פוגשים את הספרדים. אחת מהקבוצות המעוטרות באירופה פוגשת את אחת הלוזריות הגדולות ביבשת.
    אם ספרד תנצח אז היא תהיה הראשונה שמניפה את הגביע אחרי מאזן מושלם בשלב הבתים מאז 1984 (אז עשתה זאת ספרד), אבל גרמניה בהחלט לא פראיירית- היא הייתה כבר חמש פעמים במעמד זה, כאשר יש לה שלוש זכיות- מאזן מרשים ביותר. חוץ מזה, גרמניה ניצחה במשחק מרהיב את פורטוגל החזקה וגם את טורקיה, שכמעט גררה אותה להארכה. המשחקים הנ"ל היו מרובי שערים- שלא כמו המשחק בין ספרד לאיטליה- שם התיקו המשעמם והטקטי זעק לשמים.

למרות ההתלהבות הגרמנית, והעובדה שכמעט בכל העולם הם היו הפייבוריטים לזכייה- הנה נקודה מעניינת: בווינר הפייבוריטית הברורה לזכייה במשחק היא ספרד- עם יחס של 2.10, לעומת גרמניה- הפייבוריטית של ווינר לזכייה באליפות בתחילת יוני- שמקבלת יחס של 3.00!!! ממש מפתה.

כמו כן, ספרד פייבוריטית גם לזכייה ביורו (ולא רק ב-90 דקות של משחק)- היא מקבלת יחס של 1.45 לעומת גרמניה עם יחס של 1.80

אין מה לדבר- מצד אחד אני מת שהזמן יעבור מהר כדי שיגיע הגמר, מצד שני- אחרי המשחק הזה מתחילה רשמית עונת המלפונים הישראלית! באסה...

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שרולפס צריך לשחק, אבל אם כן זה על חשבון היצלספרגר ושמישהו אחר ישחק במקום באלאק (בורובסקי הכי מתאים או אם לא אז שוויני ומישהו אחר יקח את המקום שלו בצד ימין - הוא כבר עשה את זה בחייו (לשחק בתפקיד הקשר שמתחת לחלוץ)). היצלספרג לא יכול לשחק קשר מרכזי קדמי.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

עוד כמה שעות זה קורה, הזמן לא זז, המתח, הפרפרים בבטן, ההתרגשות הטוטאלית לקראת המשחק הזה, זה חלק מההרגשות לקראת המשחק היום. במונדיאל הצגנו כדורגל מרהיב, היינו כל כך קרובים, אבל זה לא הספיק, אנחנו עכשיו בגמר היורו ואנחנו נבוא לנצח, להילחם עד טיפת הדם האחרונה ועד השנייה האחרונה. הנבחרת הספרדית טכנית, מעולה ומשחקת פשוט יפה, ללא ספק יהיה קשה, אבל אני מאמין בבחורים שלנו היום.

Auf Gehts Deutschland :aaa021:

5. Raulito Madridista

אז כנראה הזיכרון שלך לא משהו.
    הסגל שהיה לנבחרת ביורו 2004 היה הכי נוצץ מזה שנים טובות.
    במרכז השדה אפשר היה למצוא את אלבלדה ובראחה אחרי עונת שיא במדי וולנסיה, את צ'אבי שהחל לקחת מושכות, צ'אבי אלונסו שהיה מצויין בריאל סוסיאדד וגם את ואלרון - המנוע של לה קורוניה.
    עמדת הקיצוניים הייתה הרבה יותר מרשימה מאשר היום. במקום אינייסטה, סילבה וקאסורלה, היו חואקין, ויסנטה, לוקה(שחקן נחמד) ואצ'ברייה, כאשר רק השלישי הוא כמו 'עוף מוזר'. ויסנטה היה בעיני רבים שחקן העונה בליגה הספרדית באותה שנה וחואקין סומן כשחקן שיירש את פיגו בצד ימין. אפשר להוסיף לרשימה את רייס שאז היה שחקן מבטיח ולא כישלון, אם כי הוא לא זומן.

מה שכן, פרט לקישור ולעמדת השוער(איקר גם הצטיין), הנבחרת הנוכחית טובה יותר. אין מה להשוות בין ההגנה של היום לבין החולייה האחורית המעוררת בחילה דאז. ראול בראבו וסאלגדו(לא ייזכור את עונת 04\2003 לחיוב) היו אז המגנים. בהתקפה כמובן יש לציין שויאה, טורס וגויזה הרבה יותר מרשימים מראול וטורס של אז(הראשון בעונה חלשה מאוד והשני אומנם הבקיע כמות יפה של שערים, אבל עדיין לא נחשב לחלוץ מהשורה הראשונה).

דור,

אני חושב שההגנה הגרמנית כל-כך מצחיקה שגם בחצי הילוך אפשר להפתיע אותם. לא אתפלא אם ניתן להם גול דווקא מהמרכז, כי באגפים המצב עוד יותר טוב(להאם שחקן פנטסי). רק אם אחד הקשרים יעשה תנועה לעומק, המשחק של הנבחרת לא ייתקע ואני מאמין שפברגאס יודע את המלאכה. לא אתנגד גם לראות את צ'אבי משחזר את המהלך שלו נגד הרוסים, גם הערב בגמר.
    החשש הגדול מגרמניה צריך להיות המצבים הנייחים. קלוסה לא החלוץ הכי גבוה, אבל כאשר הוא עולה לנגיחה זה תמיד נגמר טוב מבחינת גרמניה. גם באלאק אותו דבר, אבל הוא בספק בכלל.

6. אפנברג Member

בנבחרת הספרדית רק שחקן אחד מפחיד אותי (מבלי לזלזל בכל השאר), שחקן שכאוהד באיירן סבלתי ממנו במרוצת השנים גם בליגת האלופות, הלא הוא איקר קסיאס, השוער הטוב בעולם לדעתי כבר שנים, כאשר לא ברור איך רק השנה הוא קבל בפעם הראשונה בקריירה את פרס שוער השנה בספרד. אנשים נוטים לפעמים לזלזל בתפקיד השוער ולא מבינים ששוערים מכריעים משחקים לפעמים. יש אין ספור דוגמאות לשוערים שבמו רגליהם וידיהם סחבו את הקבוצות/הנבחרות שלהם לשלבים הגבוהים בטורנירים שונים. איקר יכול להיות בלתי ניתן להכנעה בערב נתון (ויש לו הרבה ערבים כאלה), מקווה שלא הערב. צריך להרבות במצבים נייחים, אולי כך ניתן יהיה להפתיע אותו. אני מקווה שלהמן שלנו ידפוק כרטיס היום: למרות הגולים מול טורקיה אני חושב שנוטים לזלזל בו מדי-יש לו המון נסיון ולמרות שלא שיחק הרבה העונה אפשר יהיה לסמוך עליו, רק שיהיה בריכוז מקסימלי.

זהו, הבירות קרות, הפיצוחים חמים וטריים, צעיף גרמניה על הטלוויזיה וחולצה על הגוף. המתח בהחלט בשיאו-יאללה שיתחיל כבר!!!

7. y56kh Member

קבוצות משותפות
    בריאל מדריד
    מצלדר(גרמניה) נגד קסיאס וראמוס (ספרד)

בארסנל
    יינס להאמן (גרמניה) נגד ססק פאברגאס (ספרד)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/6/08
  8. oFiRzZz Member

זהו זה .
    הרגע האמת של הטורניר (הענק) הזה מגיע לשיאו .
    שתי הנבחרות שללא ספק הכי הגיע להם להגיע למעמד הזה .
    התרגשות ע-נ-ק-י-ת .. אני מחכה כבר לשריקת הפתיחה והזמן לא זז ..
    אין הרבה מה להוסיף ..
    משתמש אחד פה אמר לגבי נבחרת ספרד בחצי הגמר :
    Look, if you had one shot, or one opportunity
    To seize everything you ever wanted-One moment
    Would you capture it or just let it slip?
    אני אוסיף עוד שורה אחת מהשיר הזה ..
    This opportunity comes once in a lifetime

Viva Espana

9. JR-Riquelme Member

כן הנבחרת של אז הייתה די מוכשרת אבל זה לא מספיק... מזכירה לי במשהו את הולנד של עכשיו, שאני אומר כישרון של נבחרת אני מתכוון גם לחוליית ההגנה ולא רק לשחקנים הנוצצים שיש בהתקפה. כרגע יש לספרד נבחרת שהיא מצויינת כמעט בכל העמדות (אם המאמן הבא לא יגרר לסכסוכים ויזמן את כל הטובים אז בכלל היא תהיה קרובה לשלמות)

10. 100%Bayern Member

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ממשיכים אה? בגרמניה זה נקרא: "השוק של האומה". גם במובן הפיזי כמו גם במובן הרוחני.

זה יהיה טיפשי לעלות אותו עם פציעה, הוא לא יצליח להיות ראשון לכל כדור וחד דיו, לא עושים דברים כאלו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/08
  12. JR-Riquelme Member

אין סיכוי שבעולם שבאלאק לא פותח. כל עוד הוא יכול לנשום הוא ישחק...
    את מייקל ג'ורדן העלו חולה 40 מעלות חום לשחק בגמר...

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ג'ורדן החליט מה שבא לו בשיקאגו. בכל מקרה באלאק הוא לא מייקל ג'ורדן. אני לא בעד לשחק עם שחקן שסוחב רגל ועם קשר אחורי עם שבר בצלעות (פרינגס).

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כפיר, רק תן אזהרה לשכנים אהה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

דוייצ'לנד אובר אלס :aaa021:

15. FCB Member

בהצלחה למאנשפט היום!!
    אני לא יכול לחכות כבר...!!

שיהיה לכולם משחק מהנה ביותר!!