ספרד אלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏28/6/08.

1. Spanish Weapon Member

הגיע הזמן לעשות את זה היום , הגיע הזמן לזכות ביורו 2008
    כבר הרבה זמן שלא הייתה לספרד נבחרת כל כך מוכשרת ומגובשת כמו של אראגונייס השנה.
    אני מקווה שכל אלו שביקרו את אראגונייס על אי זימונו של ראול ופגיעה בהיררכיה הקבוצתית סתמו
    את הפה והורידו את הכובע בפני אראגונס,יזכה או לא יזכה.
    תסתכלו שניים-שלושה טורנירי יורו אחורה ותגידו אם אתם זוכרים נבחרת כל כך מלהיבה ויעילה
    כמו ספרד של השנה, אני מאמין שבהתחלה תגרדו את הראש תנסו להיזכר ואח"כ תגלו שאין כזו.

משחק בין שתי נבחרות התקפיות,מלהיבות,טכניות,יעילות וכשרוניות.
    פודולסקי,שויינשטייגר,קלוסה,באלאק,להאם מול פאברגס,אינייסטה,סילבה,טורס,ראמוס

מישהו אמר שלפני שבוע החל הקיץ באופן רשמי, אז בוא נחדש לו- הקיץ מתחיל היום באופן רשמי.
    חם!

ויוה אספנייה

2. King Kenny Member

אני דווקא רואה את גרמניה כפייבוריטים לזכות ביורו. לא משנה מה היה לפני המשחק הזה, גמר זה גמר, וגרמניה זאת גרמניה והיא הנבחרת הכי ווינרית באירופה נכון לעכשיו.
    אני לא מתחיל לנתח מקצועית את הנבחרות כי אני לא רואה טעם בזה, שוב פעם בגלל שזה גמר ובגמר זה 90% מנטאלי.

אני מאוד מקווה שאני טועה כי אני בעד ספרד היום (לא בגלל שנאה לגרמניה).

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/08
  3. y56kh Member

לגרמניה יש סדר
    גמר אחד זוכים, גמר אחד לא זוכים, גמר אחד זוכים (וזה היה הגמר האחרון ב1996), גמר אחד לא זוכים (וזה יהיה הגמר הנוכחי)

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב 2002 הפסדנו גמר.

5. y56kh Member

דיברתי על היורו

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע. אז מה? תיקח לנו גם את הקנה הרצוץ הזה?

7. T0XiN Member

נאלצתי לקום היום מוקדם בשביל בגרות,אילולא הבגרות הייתי נשאר עכשיו לישון עד שעה מאוחרת ככל שניתן. הציפיה וההתרגשות לקראת המשחק כל כך גדולה!,אני לא יכול לחכות כבר לשריקת הפתיחה.

8. FCB Member

אני,אבא שלי וחבר שלו ששניהם ממוצא גרמני הולכים לראות את הגמר באיזה חוף בת"א

מישהו מכיר חוף שאפשר לראות בו את המשחק,ודי טוב שם?
    איפה החוף שיש בו את ה103 אינץ של פנסוניק?
    תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

אגב את מי שצוטטתי תדבר איתי בפרטי או במסנג'ר,אפשר לקבוע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

9. אפנברג Member

כשהיה את המשחק על המקום השלישי במונדיאל האחרון בין גרמניה לפורטוגל צפיתי בחוף מציצים-היה שם מסך גדול ודי נחמד שם, צריך לבדוק אם משדרים שם גם את היורו.

10. JR-Riquelme Member

אני לא זוכר שלספרד הייתה נבחרת כל כך מוכשרת. לספרד יש את הקישור הכי מוכשר בעולם ולא רק באירופה, אין נבחרת עם מבחר חלוצים כמו של ספרד וגם ההגנה שלהם די עמוקה עם שחקני הגנה וורלד קלאס כמו פויול וראמוס. ועל השוער לא צריך להוסיף.

ספרד לדעתי כבר הוכיחה שהיא יכולה להתמודד טוב ברגעי הלחץ, היא עשתה את זה מול איטליה בפנדלים(אין יותר מלחיץ מזה) ואני לא חושב שהמאני טיים יהווה גורם כל כך מכריע. לפחות לא בשביל ספרד אלא יותר בשביל באלאק שהקוף שהוא צריך להוריד גדול פי כמה וכמה מאשר זה של ספרד.

אני מאוד אופטימי בנוגע לסיכויים של ספרד, אבל הייתי מעדיף לפגוש את באלאק אחרי שכבר לקח איזה גמר והגיע במקום הראשון ולא שהוא עדיין צריך לעשות את זה. כי זה יקרה מתישהו... לא?

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כנראה שבאלאק באמת לא ישחק. אי אפשר לעלות עם שחקן צולע לגמר, יוגי לא יאפשר זאת.

סיכויים גבוהים מאוד כרגע שטים בורובסקי היום בהרכב.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז הנה כנראה עוד מה שנקרא אצלנו END SPIEL שבו באלאק לא ישחק (בן אם הוא על המגרש ובין אם לא). הלוזריות ממשיכה.

דווקא חבל, מאוד רציתי שהוא ישחק ויתן משחק טוב ואולי אפילו יבקיע שער ניצחון. אני עדיין מקווה.

13. shachtiur Member

לדעתי רופלס עדיף על כול שחקן אחר כמחליף (ואני יודע שהוא קשר אחורי ) .
    היצלסברגר לדעתי צריך לזוז למשבצת של באלאק ובאמצע פרינגס ורופלס .

מה אתה אומר ?

14. Sergio Ramos Member

זו בהחלט תהיה מכה קשה לנברחת הגרמנית במידה ובאלאק אכן לא יטול חלק במשחק בעקבות הפציעה שארעה לו. יש לגמרנים מספיק שחקנים טכניים, אבל באלאק הוא האיש מפתח ההתקפה הגרמנית וחסרונו אני מאמין, יאפשר לשחקנינו יותר חופש פעולה ויוריד נטל גדול מסנה שאמרו לשמור אותו.

ובאשר לסלקסיון,
    הפחד הגדול שלי זה שמרכז השדה היצירתי, הקלאסי והחכם יבלע לתוך האמצע האגרסיבי של הגרמנים. אבל, מצד שני, בנוכחותו של פאברגאס על כר הדשא, החששות הללו נהפכו אצלי לקטנות באופן משמעותי כי יש סוף סוף מישהו שלמעשה מוציא את הנבחרת לאור ודוחף\משחק קדימה. ססק הוא שחקן המפתח שלי להיום. בדיוק כפי במשחק מוןל הרוסים, הוא האיש שאמור לנווט את ההתקפה שלנו ולהפוך אותה ליעילה ותכליתית יותר.

אין ספק, יש התרגשות ממש גדולה. כבר כעת אני מרגיש צמרמורות בכל גופי וסופר את הדקות עד למשחק המכריע הערב. Viva Espana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15. BeitaReaLiverpool Member

איזה התרגשות. בתחילת הטורניר הייתי פסימי, כולל הרבע גמר.
    עדיין אני לא חושב שאנחנו פייבוריטים, הגרמנים תמיד מנצחים איכשהו, וזה עושה אותם לפייבוריטים. למרות זאת, מבחינה מקצועית אנחנו לא נופלים מהם, ואף טובים יותר, אבל לנבחרת גרמניה יש את המשהו אקסטרה הזה, ואני מאוד מקווה שזה לא יבוא לידי ביטוי היום.

אבל אני מאמין בנבחרת, זה הטורניר שלנו. חבל לי שוייה לא ישחק, אבל עם פאברגס, אינייסטה וסילבה בקישור ההתקפי...
    אני אופטימי היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/happy.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/08