ספרד אלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏28/6/08.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל שאלה על נבחרת גרמניה - האם פרינגס כשיר ב-100%? והאם רולפס עצמו נפגע מהנגיחה עד כדי כך שנזקק למנוחה ולא בסגל?

אני חושב שהמשחק לא יוכרע ב-90 דקות. ספרד יתקפו ויתקפו אבל רק דרך האמצע ורוב נסיונותיהם לא יעברו את ההגנה הגרמנית מלבד אחד, זאת בעוד שעקיצה גרמנית תביא לשוויון (לוא דווקא בסדר הזה). אחרי ה-90 דקות קשה לי להעריך מה יהיה. תוצאה של 1-2 לאחד הצדדים נראית מאוד סבירה.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הספרדים צריכים עכשיו לשחק עם חלוץ אחד, זה לא פשוט. אולי גרמניה יתקפו ויתקפו ובסוף יפסידו?
    העברנו את פורום הימורים לכאן ושידרגנו אותו להיות פורום נבואות.

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הגבתי על היורו הזה במשך כל הטורניר, אני אחכה לאחרי הגמר, דויצ'לאנד אובר אללס!!

4. -RAUL Member

אני ברגשות מאוד מעורבים.
    מצד אחד, אני מת שאיקר וראמוס יניפו גביע זה יהיה הישג עצום מבחינתם ודבר של אולי פעם בחיים.
    אבל מצד שני, ראול ראול ראול ראול.
    עד שספרד סוף סוף תצליח באיזשהו טורניר שזה יקרה דווקא בלי ראול? זה יהיה כל כך עצוב שאי אפשר לתאר.
    אז למרות הכל, אני מחר יהיה בעד גרמניה, וכן, לא האמנתי שאני יגיד דבר כזה אי פעם.
    מבחינתי ספרד בלי ראול זה לא ספרד.
    נקווה שהמשחק יגמר 1-0 משער עצמי אומלל של פויול.

5. Alejandro Rodriguez Member

כל הכבוד על ההשקעה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אני בטוח שנבחרת גרמניה היא הנבחרת שתזכה בסופו-של-דבר בגביע היורו. לא מדובר רק במכונה משומנת, חזקה, מאיימת ומפציצה שלא נראתה כבר שנים, מדובר גם בווינריות עילאית שלנבחרת ספרד תמיד היה חסר.
    בכל-אופן, אני בעד הספרדים אבל מאמין שהמשחק שייך לגרמנים. אני מעריך שהמשחק יגיע לדקה ה-120 והגביע יונף, או שמא יגיעו לפנדלים, ב-90 דק' - אני לא רואה שזה נגמר.
    נקווה לכדורגל איכותי, ברמה גבוה ומשחק מהנה.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://img390.imageshack.us/img390/7918/klinsmannqueen438vc8.Xxx
    תמונה ממש קלאסית סלע.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

מודה ומתוודה שרמת העניין לא תהיה גבוהה ואני מאוכזב שהגמר לא גרמניה-איטליה כפי שרציתי אבל עדיין גמר מאוד ראוי ואני מקווה שתהיה רמה טובה ושהקלישאה תנצח, בהצלחה לגרמנים.

מה שמעניין אותי לדעת זה כמה הגרמנים מודאגים מבאלאק, אני מקווה שמבינים לאן אני חותר.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

באלאק הולך שוב לעשות פיפי מפחד כל המשחק וזה כבר תחילת הצרות.

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה קטע, אם באלאק נותן משחק טוב באמת, הוא יהיה אחד הגדולים.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כמה גמרים הוא צריך להפסיד כדי שיהיה תשובה ל"אם" הזה?

10. y56kh Member

אתה יודע למה?

כי מלכת אנגליה חושקת בקלנסמן שים לב למבט שלה (ואני יודע שבאנגליה הייתי אולי נכנס לכלא על לומר דבר כזה בפומבי)

11. Mr.Eko Member

כל הכבוד על ההשקעה העצומה,
    היה מהנה מאוד לקרוא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

אני אהיה כמובן בעד ספרד שלפי דעתי ראויה לתואר כאשר היא מציגה כדורגל תוסס,מהיר,מתוחכם לכל אורך הטורניר . ספרד תצטרך לנצח ולהוכיח שהורידה מעצמה את תדמית הלוזרית שהודבקה לה וכולי תקווה שהיא אכן תעשה את זה,תיהיה לי הרבה סימפטיה לספרדים גם בגלל צ'אבי,אינייסטה וטרזן שלמעשה מהווים עמודי תווך בנבחרת. גרמניה גם מציגה כדורגל שאני נהנה לראות:חזק,לא מתפשר,מהיר והתקפי ומעל הכל עם הרבה ווינריות ולכן גם נצפה בגמר מאוד איכותי לטעמי. גארי ליניקר אמר שכדורגל משחקים 90 דקות ובסוף הגרמנים מנצחים ואני אומר שמחר זה יהיה שונה.

12. OrelZo Member

שאלה:
    אין משחק על המקום השלישי בין טורקיה לרוסיה?
    הייתי בעד הולנד מהתתחלה אבל מכיון שהלוזרים עפו אז אני בעד הכדורגל היפה.
    יאללה ספרד.

13. y56kh Member

אין משחק על מקום שלישי

14. FC_Bayern Member

קודם כל, כל הכבוד על ההשקעה העצומה והכ"כ משכילה שנכתבה כאן, אין ספק שנעשית פה עבודת קודש לכל אורך הטורניר הזה, וההשקעות כאן מגיעות לשיא חדש! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

לגבי המשחק מחר:
    ראשית, אני לא יכול שלא להגיד- די, תתחילו כבר לשחק חבר'ה. לא יכול לחכות לשריקת הפתיחה!
    שנית, ובפן היותר מקצועי- אין ספק שמדובר בקרב ענק בין 2 נבחרות אדירות והטובות ביותר באירופה. הפעם אפשר להגיד בוודאות שהגיעו לגמר 2 נבחרות ראויות, התקפיות, עם רמת כדורגל אדירה, שסחפו אותנו, הצופים והאוהדים, לתצוגות כדורגל דרמטיות ומענגות כאחד, והגיעו בזכות גדולה לגמר הסנסציוני הזה.

גרמניה מחד, מגיעה למשחק עם עידוד גדול מאוד מ-2 המפגשים הכ"כ דרמטיים שלה נגד פורטוגל וטורקיה, כאשר היא מנצחת באותה תוצאה (2-3) ב-2 המפגשים הללו. לאוו כמובן יקנה את אותה תוצאה גם בגמר, למרות שהפעם יהיה הרבה יותר קשה כמובן. הנבחרת הגרמנית מראה לנו עד כמה אפשר לסמוך עליה בטורנירים גדולים, ואולי לא עם כדורגל כ"כ גדול- מגיעה לגמר, בעקיר בגלל הפן הפיזי והנפשי, והחוסן המנטלי האדיר שטמון בה.

ספרד מאידך, מגיעה למשחק כשכמעט כל אירופה בטוחה שעם הכדורגל המלהיב היא תצליח לנצח את המנשאפט בגמר ולזכות בתואר היוקרתי. הנבחרת הזו הוכיחה שתדמית הלוזרית הנצחית אט אט נמחקת עם ניצחון ענק על איטליה בפנדלים (כשכולם חשבו שדווקא הסקוואדרה אזורה ינצחו) ועוד יותר ענק עם רוסיה בחצי גמר בלתי נשכח. אין ספק שמבחינת הכדורגל היפה, המלהיב, היצירתי והשוטף- ספרד היא הנבחרת שמציגה את האיכות הגבוהה ביותר בכל הפרמטרים הנ"ל. השאלה היא- האם גם נגד הגרמנים כל הפרמטרים האלו יעבדו?!

אני צופה גמר מרתק, לא התקפי במיוחד, עם רמת כדורגל אדירה בין 2 ענקיות. מאוד ייתכן שהמשחק הזה ייגרר להארכה, ואולי אף לפנדלים. מה שבטוח, כמה דק' שלא ישוחקו, אוהדי הכדורגל באירופה ובכל העולם ייהנו מחווית כדורגל עצומה.

בהצלחה למנשאפט שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx מקווה ומתפלל שהגביע יהיה גרמני, אחרי 12 שנה!!
    GO DEUTSCHLAND...

15. piston Member

אין מי שיחליף לו את החיתול.
    הוא המנהיג של הנבחרת.