ספרד אלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏28/6/08.

1. Becks Member

למה ?

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תראה אני האחרון שיזלזל בשוערים כמו ואן דר סאר, בופון וצ'ך. אבל קסיאס העונה לא בליגה שלהם, הוא מכוכב אחר, משהו שאי אפשר לתאר, היכולת של איקר קסיאס העונה הייתה הדבר הכי קרוב ששוער נתן למושג "שלמות".

3. REAL MADRID Member

פשוט להצדיע לראמוס שגם ביום כ"כ שמח לא שוכח איפה ועם מי הוא גדל. ישר אחרי קסיאס הוא לוקח את הגביע כאשר כל העולם רואה וזוכר את אנטוניו פוארטה שגדל איתו בסביליה.

גאווה להיות אוהד ריאל היום!.

4. אבו Member

תראה אני האחרון שיזלזל בשוערים כמו ואן דר סאר, בופון וצ'ך. אבל קסיאס העונה לא בליגה שלהם, הוא מכוכב אחר, משהו שאי אפשר לתאר, היכולת של איקר קסיאס העונה הייתה הדבר הכי קרוב ששוער נתן למושג "שלמות". [/quote]
    הוא גם כן עשה טעויות העונה, לא הרבה, אבל עשה. כך ששלמות לא הייתה שמה.

5. yoni10 Member

כי לכל אורך המונדיאל התקיפו את בופון, הוא נתן תצוגות שוערות גדולות, קיבל גול מפנדל שלא היה וגול עצמי, לא עשה טעויות.

קסיאס, עם כל הכבוד, לא נתן הצגות של שוער בטורניר הזה והוא גם חטף גול קצת באשמתו נגד שבדיה.

לירן, בופון לא נתן עונה מושלמת?

6. JR-Riquelme Member

בופון השפיע על תוצאות של משחקים, קסיאס ביורו הזה לא נתן טורניר כל כך גדול(לא באשמתו הוא לא עמד במבחנים כל כך גדולים)

אבל העונה הזאת שלו היא עונה חלומית... בריאל מדריד הוא היה על אנושי. אני מודה שלא צפיתי הרבה בבופון(דווקא במעט שצפיתי הוא היה ענק) אז אני לא יכול להגיד בנחרצות שהוא יותר טוב.

בקיצור אפשר להגיד שזה הולך ככה:

קסיאס\בופון
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    צ'ך\VDS ואחרים

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הבנת הנקרא אבו, "הכי קרוב לשלמות"

8. SeRgInHo Member

אולי לא ראיתי טוב, אבל קסיאס לא עמד ביותר מדי מבחנים ביורו הזה שמצדיקים את הטענות שלכם שהוא הכי טוב בעולם. אם אתם מכניסים למשוואה את הפנדלים מול איטליה כמדד למשהו אז... איך אומר סטרטפורד "תעברו ענף..."

ואן דר סאאר ובופון לא נופלים ממנו.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היורו לא היה פקטור בעיניי, מירב הכוונה היא לעונה שלו. מה שאני אמרתי, שהעונה הוא השוער הטוב בעולם ביי פאר ומגיע לו להניף את הגביע הזה. באליפות הזאת לא "זכינו" לראות את היכולות שלו כי לא הייתה נבחרת שישבה על ספרד.

10. Mr.Eko Member

אם יש מגיע בכדורגל זה קרה היום,איזו נבחרת ענקית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx מהשוער עד להתקפה.
    אלופי אירופה,שמח מאוד בשביל טרזן,צ'אבי ואינייסטה(איזה משחק הוא נתן) שיתחילו את העונה בבארסה כ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx של אירופה!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/6/08
  11. JR-Riquelme Member

פנדלים זה בהחלט מדד...

פנדלים זו הבמה הכי גדולה של השוערים.

בזה קסיאס לקח את בופון

VDS אחלה שוער אבל ממש לא באותו לבל עם קסיאס ובופון

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/08
  12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

פנדלים זה מבחן של אופי ושכל לפחות כמו כישרון בכדורגל בעוד שבמשחק הרגיל, השניים תופסים תפקיד גדול אך יותר שולי בהרבה מקרים.

13. Mehmet Member

בניגוד לציפיות, הגמר לא התעלה לרמה גבוהה.

גרמניה מאוד איכזבה אותי היום. פיליפ לאם המשיך את היכולת ההגנתית הבינונית מהמשחק מול טורקיה ובאופן ישיר הביא לגול. באלאק כנראה לא היה כשיר לגמרי, ודווקא להמן נתן כמה עצירות ממש יפות. ניהול המשחק של יואכים לאב גם לקה בחסר. לא ברורה לי ההוצאה של קלוזה (שלדעתי היה מהפחות גרועים בגרמניה היום). הוא היה צריך לשחק אפילו עם 4 חלוצים, אבל בטח לא להוציא את קלוזה ולהכניס את גומז שלא הגיע ליורו הזה. גומז היה צריך להיכנס אבל תמורת אחד הקשרים.

בנוגע לבאלאק-אין מה לעשות, כשנראה שלוזר נשאר לוזר. אבל מישהו הציע שיפרוש מהנבחרת? דווקא הוא שחקן חיוני, וללא ספק השחקן הגרמני הטוב ביותר בעשור האחרון. אני בעד שישאר ויוביל אותנו למונדיאל 2010. במיוחד כשהאופציה השניה היא טים בורובסקי...

בנוגע לספרד, אני שמח בשבילם שלקחו, כי הם הנבחרת מספר 2 שלי באירופה. לקסיאס בהחלט מגיע להניף את הגביע, סנה צריך לזכות בתואר שחקן הטורניר, ורק חבל לי שראול לא היה שם.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשקסיאס ילמד להדוף כדורים כמו שצריך, אני אגיד עליו שהוא שוער מושלם או קרוב לשלמות.
    אין טעם לעשות תחרות בינו לבין בופון כי מדובר בדיון שלא יגמר בנוקאאוט לשום צד. סתם ביזבוז זמן.

כפי שנאמר - ואן-דר סאר, בופון, קסיאס (לאו דווקא לפי סדר). 3 שוערים שהם מעל כולם, לפחות העונה.

ריקלמה - אם פנדלים מהווה איזשהו מדד מבחינתך, לך תעניק גביע הוקרה לשביט אלימלך על היותו אחד השוערים הגדולים בהיסטוריה. בפנדלים יש כל כך הרבה אלמנטים רגעיים שהופכים את הדו-קרב לכמעט חסר משמעות במאבק בין 2 שוערים כל כך גדולים. אתה מעליב גם את קסיאס וגם את בופון אם אתה מעניק לאחד מהם יתרון על סמך דו קרב יחיד של פנדלים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/6/08
  15. REAL MADRID Member

אוי כמה שהקנאות אוכלת כמה מהאנשים פה.