ספרד אלופת אירופה בפעם השניה ברציפות!

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏30/6/12.

1. פול סקולס Member

"לא ספורטיבי" זו הגדרה שהגבולות שלה נמתחו בשנים האחרונות. אבל צוללן הוא בהחלט כן.
    כמו בוסקטס, כמו פברגאס, כמו אשלי יאנג, כמו וויין רוני, כמו נאני, כמו רונאלדו, כמו די מריה, כמו ריברי, כמו רובן, כמו הרבה שחקנים שאין לי כח למנות.

אבל מה משותף לכל אלה? כולם סופרסטארים ומשחקים בקבוצות הכי גדולות ביבשת.
    תופעות הצלילות הפכה לכל כך רווחת, שמי שישנא/יחרים את כל השחקנים שצוללים יתקשה לצפות היום בכדורגל.

זה מכוער, אבל זה חלק מהנוף. כמו הגשר המוזר ההוא בכניסה לירושלים.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בפעם המאה:
    נבחרת ספרד היא לא ברצלונה וברצלונה היא לא נבחרת ספרד, צ'לסי היא לא יוון, ספרד היא לא יוון, יוון היא לא פורטוגל די עם הדיונים המיותרים האלה.

3. אלי מתחן Member

נו אז מה שאלת אם אתה לא מעוניין לקבל תשובה.
    אינייסטה לדעתי הצוללן הכי גדול בכדורגל העולמי. גם אני לא שמתי לב לזה עד גמר המונדיאל, מאז קשה לי לא לשים לזה לב.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הכניסה הראשונה שלי לדיון המשחק. 8 עמודים, בטח גם כאן האיטלקים הביאו את התירוצים האלה: העייפות אחרי חצי הגמר מול גרמניה והפציעה של מוטה.
    העייפות ממה? 2:0 במחצית ולא שעתיים + פנדלים.
    וממתי טיאגו מוטה זה חילוף התקפי?

5. אלי מתחן Member

אבל משחק לפני זה היה שעתיים פלוס פנדלים, פלוס העובדה שלאיטליה היה בשתי הפעמים פחות זמן לנוח מהיריבה.
    בכל מקרה זאת אשמת פראנדלי שלא החליף את השחקנים הגמורים שלו.

6. סדרו קייטע Member

אינייסטה הצוללן הכי גדול בכדורגל העולמי? אתה אמיתי?

אני מסכים יש לו נטיה ליפול בקלות (כדרכם של שחקנים לטינים), אבל הוא לא מתקרב בכלל לדי מאריה בוסקטס או פפה (או שאלי יאנג אם ניקח דוגמה מהנכר).

לגבי העייפות של האיטלקים, אני מזכיר ששחקני יובנטוס שיחקו לאורך העונה הרבה פחות משחקים מהספרדים ולפחות חלק מהגרמנים והפורטוגזים (או שחקני מילאן). אין סיבה שמאריקזיו יפול מהרגליים במצב שבו שחקן כמו צ'אבי מחזיק מעמד.

אני אחרון מעריצי רונאלדו, אבל הבן אדם שיחק העונה כל דקה של משחקי ליגה של ריאל, כל משחק באירופה להוציא אולי שני משחקים ושמונה משחקי גביע (כולל הסופר קאפ).

7. cazzo Il Capocuoco

לגבי העייפות: זה יכול להשמע מגוחך, אבל אני חושב שזה לא תירוץ חסר בסיס, אמנם תירוץ. לפי דעתי הספרדים מעייפים יותר ומתעייפים פחות מכיוון שהכדור רוב הזמן נמצא אצליהם. כאשר היריב שלך נוגע בכדור הרבה, ומתמסר בדיוק רב ובהמשכיות, אפשר להמשיך לרוץ אחריו בלי סוף ולבזבז אנרגיות. בנוסף פראנדלי עשה טעות שלא השתמש בכל הסגל שהיה לרשותו, לפי דעתי היה צריך להזמין אחד מהחלוצים הקצר יותר מנוסים, אפילו פאציני או מטרי, גם אם לא תמיד הרשימו בליגה. די נטאלה לא הכי מתאים לשיטה של פראנדלי והוא לא הוזמן בכלל בשנתיים האלה עד שהגיע היורו. פציעות של רוסי וכושר לא הכי טוב של שחקנים אחרים הביאו את פראנדלי להחלטות שלו. בנוגע למשחק של אתמול, אני חושב שבדיעבד (קל לדבר לאחר מעשה) הוא באמת עשה חילופים לא נכונים, בטח לא הייתי מוציא את מונטוליבו.

8. doundoun Member

לקרוא ולא להאמין, אינייסטה צוללן ולא ספורטיבי, גם פאברגס ואולי גם צ'אבי?
    מציע לכל ההזויים למיניהם לעבור לספורט אחר.... קיבלנו אתמול הצגה שהשאירה אותנו עם טעם של עוד
    וכאן מגייסים את הצמד המדהים בעולם ליחידת הצוללנים של חיל הים, כמה חוסר הבנה ובורות!
    אינייסטה,צ'אבי, מסי,קרוייף,זידאן,מארדונה, רונאלדו..... אלו שחקנים שבזכותם שווה לבזבז כל כך
    הרבה שעות מול המסך ובמקום להנות מהם יש תמיד מי שמחפש להתפלסף ולהעביר ביקורת פלצנית
    שכל קשר בינה למציאות מקרי בהחלט במקרה הטוב. :aaagath:

9. סדרו קייטע Member

יש באינייסטה מן הצוללנות ואני כותב זה כמישהו שחושב שהוא אולי שחקן מספר 2 בעולם אחרי מסי. זה לא סותר וגם אם אתה מאד מעריך שחקן צריך להכיר בחסרונותיו.

מצד שני, להציג אותו כשחקן הכי לא ספורטיבי בעולם הכדורגל, עולם שבו פפה מסתובב חופשי, זו חתיכת הגזמה.

פפה גם צוללן גרוע בהרבה (כמו לא מעט שחקנים בליגה הספרדית) וגם מוסיף לזה רפרטואר מרשים של כיסוחים והתנהגות לא ספורטיבית באופן כללי. אינייסטה פגע פעם בשחקן ללא כדור? בחיית זומזום.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/12
  10. 亚历山大帕托 Member

מה, זה כאילו חדש?

11. xavi6 Member

כי אתה צבוע יותר גדול ממוריניו ומריחים את הצביעות שלך עד לפ"ת. במקום לבלבל את המוח שהוא "נתקע ברגליים" תודה שהוא צלל וזהו. כמה צביעות במשתמש אחד, אתה שובר שיאים. כל משחק אפשרי אתה חוזר על אותה מנטרה שאיניסטה צוללן, אבל מהר מוצא הסבר לנפילות של ראמוס. "נתקע ברגליים של בלזראטי" בטח שהוא קם, בלזארטי דפק לו מבט של "מה אתה מסתלבט" וכשהוא קלט שאין לו צ'אנס הוא מיהר לברוח מהאיזור.

12. אלי מתחן Member

נראה לי יותר קשה לעורר את הקהילה היהודית אחרי הערה אנטישמית מאשר אתכם רק שפגעתי באינייסטה היקר שלכם.
    הוא לא צריך את ההגנה שלכם. שחקן כזה גדול היה צריך מזמן להתחיל לשחק בצורה ספורטיבית ולא ליפול מכל נגיעה בכל מקום במגרש. עליכם לא קשה לעבוד כי הרי פפה יותר מגעיל, אבל מדהים אותי כל פעם מחדש שאף אחד אחר לא קלט את זה. כנראה עסוקים מדי בלהביא ביד על הטיקיטקה שהפסיקו באמת להסתכל על איך שחקנים מתנהגים.
    אני צבוע? מה יש לך להגיד על הפרצוף המכוער שססק עושה כל פעם כשהוא מזנק בלי שנגעו בו?

13. Civil Anti Madridista

אני חושב שיש לנו עוד זמן עד הסופר קלאסיקו, נשמור את הוויכוחים האלה לרגע המתאים

14. Ice Cream חסה

אז הרגע שבלעדיו אוהדי ספרד לא יכלו לישון: מביע את התנצלותי על שביקרתי את דל בוסקה. בסופו של דבר זה מה שהביא אותו לגמר ובגמר הוא כבר ידע לייעל את זה (יותר כדורי עומק, פחות משחקים מיותרים על עוד אחוזי פוזשן, סילבה ששיחק יותר ברחבה ותפקד כמו סוג של חלוץ) והוא אלוף אירופה ומחזיק בכל התארים האפשריים...
    וזה ממש לא היה משחק משעמם. ספרד שטפה את המגרש וכדורי העומק של צ'אבי ואינייסטה היו תעווה לעיניים. אולי בדקה ה-62 כשמוטה יצא כבר היה משעמם והיה אפשר לתת באותו רגע לספרד את הגביע (בטח לא להוסיף 3 דקות!), אבל הם פיצו על זה ב-2 גולים יפים אחרי זה של טורס (איך הוא מצליח לזכות בכל דבר אפשרי גם כשהוא בשפל הקריירה שלו?) ומאטה (חבל שהוא לא שיחק, אבל לפחות הוא סיים ראשון בממוצע שערים לדקות..).

על המשחק כבר אמרתם הכל- פראנדלי עשה את כל הטעויות האפשריות בבחירת ההרכב וניהול המשחק, וגם אלילת המזל לא הייתה איתו בפציעה של מוטה.
    אמר תומר על הטירוף שהיה חסר לאיטלקים, ולפני הרבה עמודים שי ההולנדי דיבר על שירת ההמנון שלהם- אז כן. ההבדלים היו בולטים, אבל לשיר את ההמנון בהתלהבות זה טוב ויפה, אבל ההתלהבות הזו צריכה לבוא גם ל-90 דקות אחרי זה...

15. riquelme1 Member

במצב של 4-0 לספרד, ושהמשחק כבר בתוך הארכה איקר קסייאס פונה לשופט הקו ומבקש מימנו לסיים את המשחק מתוך כבוד לאיטליה כדאי לא להמשיך את ההשפלה שלהם, איקר בתור קפטן וספורטאי ענק יודע להעריך נבחרת גדולה שזכתה ב-4 אליפויות עולם ומבקש מהשופט שיגמור את המשחק.

אין מה להגיד חוץ מקפטן ענק וספורטאי למופת.