ספרד אלופת אירופה בפעם השניה ברציפות!

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏30/6/12.

1. riquelme1 Member

זה נטו ההגנה הספרדית, שלא נתנה לבאלטולי להתקרב לשער- פויול וראמוס מושלמים ופשוט חנקו אותו היום, במיוחד פיקה שהיה עליו לרוב.

שער אחד ספגה ספרד ביורו, וזה אחרי שבמונדיאל היא ספגה רק שתי שערים- 3 שערים בשתי טורנירים ובכולם ספרד הגיעה עד הסוף, נבחרות סופגות במשחק אחד את הכמות הזאת.

2. Civil Anti Madridista

צריך להיות בנאדם מאוד מיוחד בשביל לתעב שחקן כזה. ואני ישמח לקבל פירוט, ואם אפשר רק ענייני ולא פלצנות

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/01/83/80/66/1838066_w2.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/12
  3. אלי מתחן Member

בשמחה, אני חושב שהוא שחקן עם יכולות גדולות, פשוט לא ספורטיבי שנופל מכל נגיעה או נשיפה לכיוון שלו, ולצערי יש לו תדמית של שחקן נקי אז הוא מקבל הרבה יותר מדי כבוד מהשופטים.
    ושוב, כל הכבוד לססק שהצליח להתעלות על מידת התיעוב שאני רוחש לאינייסטה.

4. Ajacied Member

פויול?

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

5. xavi6 Member

גם ראמוס צלל ברחבה, מעניין אם גם אז הרגשת רצון עז לשבור את הטלויזיה. יש לך רצון עז לשבור את הטלויזיה רק כששחקן ברסה עושה משהו "א ספורטיבי, אבל אם באמת היית שונא את הצלילות האלה לא משנה מי צולל-היית שולח לדי מאריה ופפה חשבון גדול מאוד על המון טלויזיות שהיית שובר מעצבים...

6. M_T_A Member

ד"א, רק לדעתי זאת היתה הצגת כדורגל ברמה שמזכירה את ה5-0 של ברצלונה בקלאסיקו של נובמבר 2010? כל נגיעה, כל מסירה, כל תנועה, נראו לי כמו העתק אחד לאחד של המשחק ההוא.

7. JR-Riquelme Member

אולי תנסה 3 תארים ברצף - הישג שאף נבחרת לא עשתה ולא הייתה קרובה בכלל=הנבחרת הכי טובה בהסטוריה
    לא הכי גדולה כי הארון לא מספיק מפואר אבל להגיד שהכי חזקה זה יותר מלגיטימי

ספרד עשתה דברים שלא עשו לפניה. לקחת 3 ברצף, לסיים טורניר במאזן שערים של 12-1, לספוג 5 שערים ב3 טורנירים רצופים, לא לספוג שער בנוקאאוט ב3 הטורניר האחרונים, לנצח משחק גמר 4-0... מדהים!

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יהיה הזוי להגיד את זה, אבל איטליה הייתה מעולה במחצית הראשונה. ניסתה לשחק מהר, הגיעה למצבים וגרמה להגנה הספרדית להביא את היכולת שלה לשיא כדי להימנע מספיגת שער. רוב הסיכויים שאנחנו לא נזכור את זה, כי הם ירדו בפיגור של 2-0 ומולם הופיעה נבחרת שהצליחה לשחק כמעט מושלם. כל נסיון לחץ של האיטלקים נתקל במסירות הקצרות והחדות של שחקני ספרד, שברוב המקרים הצליחו להוליד התקפה מתפרצת קטלנית.

מצד אחד צ'אבי, מצד שני פירלו. פוטנציאלית, אני לא חושב שיש כיום משחק בכדורגל העולמי שאני מסוגל להנות ממנו יותר.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

וזו בדיוק הסיבה למה המשחק נגמר 0-4.

ככה זה שמנסים לשחק כדורגל מול נבחרת כמו ספרד, טוב בעצם אין עוד אחת כמוהה, אז נגד ספרד. במשחק שבו שתי הקבוצות על הדשא משחקות כדורגל אין לאף אחת סיכוי מולה ולכן הטקטיקה הנכונה היא להתבנקר.

איטליה לא עשו את זה או לא עשו את זה כמו שצריך, הראשון הגיע בקלות, השני בקלילות ומשם זה כבר היה כמו כואב ומשעמם לצפייה.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק. כשספרד הבקיעה את הראשון אמרתי שהעסק גמור כי אם איטליה תצא קדימה, זה בלתי נמנע, היא תחטוף את השני במתפרצת. אנשים מדברים על מה שאיטליה עשתה לא נכון ואולי היא היתה יכולה לעשות את זה אחרת, אבל בסופו של דבר שילוב של ספרד ביום ש"כן בא לה" וחוסר המזל של איטליה עם שתי הפציעות זה יותר מדי.

11. פול סקולס Member

אינייסטה השאיר אותי היום ללא מילים.
    זה לא שהייתי צריך את המשחק הזה או את הטורניר הזה כדי לחוות דעה עליו,
    אבל רק לחשוב איך שחקן אחד היה פותר כל כך הרבה דברים במנצ'סטר יונייטד...

12. M_T_A Member

שוב, בדיעבד כולם חכמים.
    איטליה עלתה לגמר כדי לשחק את הכדורגל שהביא אותה עד למעמד הזה. מה יותר נכון מזה?
    ההתפוצצות של ספרד היתה הפתעה גמורה ואף אחד לא היה יכול לחזות את זה. אני מאמין שגם פראנדלי והשחקנים שלו חשבו שספרד תנסה כרגיל להחזיק בכדור ולהרגיע את המשחק, וידעו שנגד סוג כזה של משחק הם יצטרכו לעשות את מה שהם עשו עד עכשיו ואת מה שעבד מצוין נגד ספרד בשלב הבתים.
    ואולי זאת היתה התוכנית של דל בוסקה והשחקנים שלו מהרגע הראשון, להטעות את כל העולם כדי למנוע בונקרים נגדם לאורך הטורניר ואז להתפוצץ בגמר. נשמע קצת מופרך אבל לכו תדעו, אין גבול למה שהם מסוגלים לעשות.

13. אלי מתחן Member

מה אתה קופץ, שאל אותי שאלה אז עניתי.
    אני לא אוהב לראות צוללנים, יש לי בעיה גדולה עוד יותר עם הפרצוף הבוכה שהוא עושה אחרי שהוא נופל כאילו רצחו אותו. ראמוס לא צלל, הוא נתקע ברגליים של בלזארטי, ואחרי זה קם והודה שלא הייתה שם עבירה.
    את די מאריה ופפה אני לא סובל. הבא.

14. משה אופניק Member

קבוצה או נבחרת שכבר זכתה בהכל צריכה איזה טריגר שיתן לה מוטיבציה וידליק אותה. איטליה עשו קולות של אתגר אמיתי וזה החזיר לספרד את הטירוף, הדליק אותה מחדש. זו לא הייתה שאלה בכלל שהם הנבחרת הכי מוכשרת באירופה ואחת המוכשרות שנראו אי פעם. היה צריך רק לאתגר אותם קצת והנה.

15. Civil Anti Madridista

אינייסטה צוללן? לא סופרטיבי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx