ספרד אלופת אירופה בכדורסל

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏31/8/11.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עצוב, ישראל נבחרת מוכשרת יותר עם התקפה הרבה יותר מתוחכמת משל הגרמנים והם לא מצליחים להכניס ת'כדורים. מאוד חסרי ביטחון ומהססים בזריקות ובחדירה לסל. הגרמנים לדעתי קצת מופתעים שהולך להם קל, כי ישראל נבחרת מוכשרת ביחס לכמה שחקנים אפורים שיש לגרמנים להציע (להוציא את דרק).

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/11
  2. Ian Wright Member

1. ניהול משחק רע מאוד של שיבק: א) למה גל מקל ויובל נעימי עוד לא ראו דקה עד עכשיו במחצית הזאת? חוץ מגיא פניני, שום גארד לא יוצר אצלנו כלום, ההפך הוא הנכון. ב) למה מבודדים את נוביצקי עם שחקן הגנה אחד בלבד? הגרמני כנראה חזר ישר ממיאמי, שלח עוד שחקן לשמור עליו, אפשר לחשוב איזה תותחים כבדים יש להם בקו האחורי. רצוי גם לתת פה ושם דקות לאורי קוקיה שינסה לתסכל אותו קצת. ההגנה שלנו חלשה מאוד.

2. מה עובר על דיוויד בלו? הנעליים שלו מסנוורות אותי.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן, אחלה עבודה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    לפעמים אני באמת חושב שיש פה חבר'ה שצריכים לעשות משהו רציני עם העניין הזה. רק תמשיכו כך!

עכשיו לנבחרת ישראל.
    פשוט מעצבן, אני מרגיש שגרמניה ללא נוביצקי פשוט נבחרת שנוכל ביום רגיל לקחת, אבל אין מה לעשות מול הבחור הזה. אין לנו שום אפשרות לעצור את השחקן הנהדר הזה וברגע שהבנסינג הזה מתחיל להשתולל אז באמת חבל על הזמן.

ההפרש נעשה ע"י בעיה אחת: גרמניה קלעה 13 סלי שתיים ב-59 אחוז, אנחנו רק 5 ובאחוזים מאד נמוכים.
    בסה"כ ישראל שיחקה הרבה מעבר ליכולת אשר אני ציפיתי, אבל מעצבן ששחקן אחד (היה ה-MVP של סדרת הפיינלס לא?) פשוט מחליט מה יהיה. לפעמים באמת מצחיק לראות איך נוביצקי מנפנף שחקנים שלנו. ה'גוליית' הזה אי אפשר לנצח...

4. Ian Wright Member

ההפרש הדו ספרתי נובע מכמות ההחטאות הלא סבירה שלנו מתחת לסל.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עידן, כבר אמרנו שאתה :aaa8:

נבחרת ישראל פשוט נבחרת טיפשה עם מאמן טיפש ולא ראוי.
    מה בורשטיין עושה כ"כ הרבה על המגרש?!

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ישראל מוכשרת, אבל בלי גבוהים אמיתיים. שים את קיימן אצלנו ואני מבטיח לך שנראה קצת יותר כדורסל. יניב גרין שחקן כל כך מוגבל שזה חבל על הזמן. הוא עשה את עבודתו כשהצליח להוציא מקיימן שתי עבירות, אבל חוץ מזה נאדה. על הגבוהים האחרים אני בכלל לא מדבר. חוטבי עצים. אין מה לעשות, הכל מבוסס אצלנו על הגארדים ואחוז הקליעה שלהם מבחוץ. ברגע שזה נכנס הפער היה קטן מאד, אבל כשמחטיאים כמה סלים די קלים הגרמנים ברחו.

יש עוד סיכוי לחזור, אבל אז נצטרך כמה תרגילים הגנתיים של דיוויד בלאט...קצת הגנה שיפתיע את הגרמנים וייתן לנו כמה מתפרצות. אם נוביצקי וקיימן ממשיכים לטחון אותנו מבפנים אז גם שחקן כמו בנסינג יקבל את הקליעות שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/11
  7. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוכנית המשחק שלנו פשוט שגויה מן היסוד. לא ברור לי מדוע שחקני הנבחרת מתעקשים לשמור באדיקות על השבלונה של כניסה לצבע לאחר חסימה. הגארדים שלנו אולי טובים יותר ממקביליהם הגרמנים, אבל זה חסר משמעות כאשר בצבע עומדים נפילים כנוביציקי וקאמאן (מה גם שלעתים הפיק גורם לכך שנוצר מץ' אפ של בורשטיין על נוביצקי, לדוגמה, וטל בכל זאת מתעקש לקחת אותו לסל). גם ההיגררות שלנו לקצב המשחק האיטי של הגרמנים משחקת לטובתם. הגיע הזמן שיפנימו בנבחרת שאנחנו נמוכים וחלשים, אבל מהירים. צריך לתת לגמדים הזריזים שלנו ללחוץ את מובילי הכדור הגרמנים (הנבחרת עשתה זאץ למשך כמה דקות ברבע הראשון, ואף הצליחה לחטוף מספר כדורים שלא תורגמו לסלים בהתקפת מעבר, למרבה הצער), לרוץ למתפרצות ולהניע כדור מסביב לקשת ה3. אם נכפה קצב משחק מהיר- הגארדים היריבים פשוט לא יעמדו בעומס ויקרסו, ואיתם כל הנבחרת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/8/11
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו זה מה שאני אומר, אבל לנבחרת ישראל אין גארדים הגנתיים כמו דורון פרקינס וג'רמי פארגו...או האם אני טועה?

9. Ian Wright Member

אתה טועה. יש את גל מקל ויוגב אוחיון. צריך להוציא את יותם הלפרין האנמי ואת טל בורשטיין שלא קשור כבר לכלום. זו תהיה התחלה טובה.

לא יקרה כלום גם אם שיבק יכניס את נעימי בשביל להוסיף תחכום לצורת המשחק השבלונית של הנבחרת.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תודה חברים על כל הפידבקים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

רוזנר ידידי, הוצאת לי את המילים מהפה ובדיוק חשבתי אותו דבר. אני אוהב את טל, היה אחלה שחקן אבל בדגש על היה. הבחור כבר בקושי רואה פרקט בשנים האחרונות (להוציא את העונה בספרד) ולא ממש תורם בקבוצה שלו, אז על סמך מה הוא בנבחרת? אני בד"כ אופטימי, אבל כמו שכתבתי בסיקור, הטימטום של פיב"א, מעבר לשטות של הוספת נבחרות אחרי המוקדמות, היא חלוקה הזוייה של הבתים. הבית שלנו פשוט קשה מדי ואני לא רואה אותנו עוברים. לעומת זאת, בית D הוא פשוט פח אשפה, שחצי מהנבחרות שלו העפילו מהחלטת פיב"א ולא על הפרקט ואת כולן שמו בבית אחד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ההתקפה כבר לא דומה לשום דבר אז הגרמנים פשוט לא מחטיאים משום מצב. ההגנה שלנו פשוט מתחת לכל ביקורת. פשוט אין שום לחץ על הכדור, הגרמנים מעבירים את הכדור בקלות, מרווחים את המשחק והכל נכנס.

בנתיים עשרים הפרש לגרמנים...

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שיבק ביזיון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

13. Ian Wright Member

כישלון עצום של אריק שיבק: מההכנה למשחק ועד הניהול שלו תוך כדי המשחק. אכן ביזיון.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

היו משאירים לקטש כבר לאמן את הנבחרת למרות שזה רחוק מלהיות אופטימלי, אבל כבר עדיף.

הנבחרת מאומנת על פיק אנד רול ושום תחכום מעבר. זה מביש.

15. Ian Wright Member

אני לא יודע ממש על מה הם עבדו עד עכשיו. כרגע זה נראה כמו "תן את הכדור לבורשטיין ושכולם ילכו לעזעזאל".