ספורט 5+++

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nesta, ‏5/3/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שידחפו את הערוצים האלה לתחת שלהם, זה מה שיש לי להגיד.

הדרך שלהם, יענו להתחרות עם צ'רלטון ולקחת מאיתנו עוד כסף.

2. Joel Gion Member

החדשה והמורחבת, שתעלה מן הסתם יותר.

הרעיון של הערוץ הנוסטלגי מעולה, יש להם ארכיון עשיר מאוד. נחכה ונראה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/1/07
  3. W.Rooney Member

משחקים קלאסיים ? זה מה שיש להם להציע ?

הייתי מעדיף שנראה משחקים בשידורים ישירים מליגת האלופות בערוצים החדשים, במקום על המחשב בתשלום.

4. Gustavo Boccoli Member

קאלסיים זה באמת סתם, ממש לא ימשוך אנשים לדעתי. גם ערוץ חדשות לא, יש לך שתי מהדורות חדשות ביום, מי צריך עוד (ורוב האנשים מסתכלים גם במחשב)?

אם כבר לעשות משהו בנוגע לNBA, שיפתחו ערוץ עם משחקים ישירים, ובתוכו יכניסו מדי פעם קלאסיקות, כמו שהיה פעם.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גם ככה אין להם מה לשדר 70% מהיום שלהם, לכן זה המקום בו הם יכולים למלא משחקים קלאסיים וחדשות בספורט 5 ובספורט 5+. גם את החדשות הם הצליחו להכניס כמה פעמיים ביום באותם ערוצים. אם הם הולכים לעשות משהו כמו יורוספורט ניוז משופר, אז זה יכול להיות לא רע בסך הכל. קלאסיקות? שימלאו בשעות שאין שידורים ישירים, זה לא הכי דורש ערוץ בנפרד.

6. Spanish Weapon Member

ועוד איך בעד.
    למה שאני אהיה נגד? כיוון שהם גובים תשלום עבור שידורים שעולים להם כסף? זהו ערוץ עם מטרות רווח.
    אסור לשכוח שבתקופה האחרונה יותר ויותר משחקים ברמה גבוהה מועברים לערוץ 55 למען כלל הצופים.

בקשר לערוץ : רמת הכתבים והשדרים גבוהה מאוד , תוכניות מעניינות (חמישיות ,חדשות הספורט, אחד על אחד, יציע העיתונות ,בגלל הרוח) ובעיקר שידורי הספורט המגוונים.
    ברור לי שאילולא הערוץ היה רוכש את הזכויות לליגה הספרדית העונה כל הדיעה שלי לגביו הייתה משתנה אך כיוון שהעניינים הסתדרו לטובה אז כרגע הכל בסדר.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אטו, גם אני בעד ספורט 5+ בגלל שלל התוכניות במחיר סביר. אבל הם רוצים עוד 2 ערוצים בתשלום. שווה?

8. Arsenal F.C Member

עם כול הכבוד, לקחת תשלום על ערוץ חדשות וערוץ קלאסיקה? שילכו לחפש...

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

העצוב כאן שהם ימצאו. תמיד יש ישראלים שמשלמים.

10. The-Gunner Member

ערוץ קלאסיקה משמעו לאו דווקא משחקי עבר מלאים. יש גם פינות כמו "אזור הצבע", שאישית זה אחד הדברים שאני אוהב.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אפשר להשאיר את זה כמו שזה בערוצים הקיימים.

12. Spanish Weapon Member

המטרה של הערוצים הללו היא להוות מעין תחרות לצ'רלטון שגם היא מתכננת לפתוח ערצים בעלי תכנים מגוונים.
    אני מניח שעם הזמן ערוץ הספורט יבין שבמכירה בודדת אין לערוצים החדשים שום ערך כלכלי כיוון שאנשים לא ישלמו בשביל לראות כדורגל ולא בשביל לראות כל חצי שעה את שרון פרי מספרת על לירן שטראובר ואלי גוטמן.

13. Tony Adams Member

מוקדם לשפוט עכשיו, כי אנחנו לא יודעים באיזה מתכונת בדיוק הערוץ יפעל.
    לדעתי אין טעם לדבר על זה עכשיו.

14. Pipe Member

מבחינה שיווקית צעד טוב מאוד. שני ערוצים חדשים, לבטח ייצרו ענין בקרב הצופים, וענין שווה כסף, מכאן שלא מעט לירות ערוץ הספורט יכניס לעצמו.
    מבחינתנו האוהדים, לא חושב שנרגיש בהבדל משמעותי. אני מסתכל על לוח השידורים של ערוץ הספורט, ופרט ליום וחצי בשבוע שאנחנו מקבלים שידורים חיים, בכל שאר הימים לוח השידורים שומם. שידורים חוזרים 24 שעות, אפילו מהדורות חדשות שחזורות על עצמן.
    התכנים של ערוץ הספורט(במיוחד כל מה שקשור לליגת העל ולליגה האנגלית), הם מאוד מאוד דלים ופתטיים יחסית לשאר ערוצי הספורט בעולם. אז שישקיעו בשיפור התכנים ובהעשרת לוח השידורים שלהם במקום להביא לנו עוד ערוצים נוסטלגיים.(שיהיו נחמדים ,אבל אני מעדיף שידורים חיים ומענינים על פני נוסטלגיה שכבר שודרה בערוץ לא פעם ולא פעמיים)

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בשביל מה 4 ערוצים שיש בסביבות 5 שידורים ישירים בסוף שבוע, ועוד אולי 4 באמצע שבוע בזמן ליגת האלופות? כמובן שה-NBA בלילה, ולא מפריע לשידורים אחרים. שיכניסו את הקלאסיות בתוך ספורט 5 ו 5+ !!!

מציצת דם.