ספורט 5/5+ האם הוא עוד רלוונטי?

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nesta, ‏2/9/06.

1. Robin Member

בערוץ הטורקי ואחד מהערוצים הגרמניה כבר ראיתי בהוט משחקי ליגת האלופות...

למה שהם ישדרו באתר באיכות גרועה את המשחקים הטובים? אם כבר אז ישדרו בטלויזיה את הטובים בתשלום.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/06
  2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הערוץ הטורקי ישדר וורדר ברמן מול צ'לסי כמו כולם, והערוץ הגרמני סיים שידוריו.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

"איש קשר" שלי מערוץ הספורט מסר לי היום שהערוץ ויתר סופית על רכישה של הזכויות לליגה הספרדית
    האמת, הפרימרה לא כזאת פופולרית בעולם כפי שמייחסים אותה, איך זה שהם התחילו לדפוק מחירים?

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי,ככה הם יגידו ששום דבר לא פופולארי ונישאר עם אליפות חוץ השנהב באכילת תירס.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לאן נעלם כל הכסף של ערוץ הספורט...

6. ASROMA Member

בדיחה עצובה פשוט
    אני מתנתק מהם היום בלי הליגה האנגלית הישראלית והספרדית מה כבר שווה ערוץ הספורט?
    כמו שקופמן אוהב להגיד "דחילק , זה מביך" , "זה מוציא שם רע לחלטורה".

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אתה אוהד רומא, והשנה אתה עשוי לראות אותם יותר כאשר יובה מחוץ לתמונה. מה גם שרומא בליגת האלופות. בכל מקרה זו כל החלטה מבורכת להתנתק מהם כל עוד הם מורידים תכנים, ושומרים על מחיר הערוץ. זו חוצפה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/06
  8. ASROMA Member

יש PPLIVE/PPSTREAM/SOPCAST וכו'.. בשביל המשחקים של רומא בקריינות אנגלית
    לא צריך את שגיא כהן החופר בשביל לראות , וגם הם עושים טובה עד שהם בכלל משדרים משחק שלהם.
    אני אוהד כדורגל בכלל וזו רמאות לשלם 24 שקל על התכנים שיש שם עכשיו , בשבת שאני בחופש מהעבודה אין מה לראות שם ואני לא מתכוון לשלם לצ'רלטון . ר-מ-א-י-ם!!!
    מעניין עם צ'רלטון יקנו את הזכיות , הרי עדיף לספרדים כבר שמישהו יקנה בסכום כלשהו מאשר לא ישודר בכלל לא? ובינתיים אנחנו הצופים סובלים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/9/06
  9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא צודק במה שהוא אומר. תיכף הם ישדרו משחקי שש בש ברשת ויקראו לזה "אליפות ה-Play65". אני לא אומר שלא צריכים לשדר ענפי ספורט שהם לא כדורגל או כדורסל, אבל אני חושב שהם יכולים לשדר לפי כמות הרייטינג שיש לכל דבר ובכנות, אני לא חושב שיש אנשים שעושים כושר מול המסך.

אני חושב שלפחות פה בארץ היא הליגה הכי נצפית (חוץ מהישראלית), אז לדעתי ככה היא גם בשאר העולם. במילים אחרות, אם הם מעלים מחירים, אז היא בטוח הליגה הנצפית ביותר ברחבי העולם.