ספורט 5/5+ האם הוא עוד רלוונטי?

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nesta, ‏2/9/06.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

על זה בדיוק הם בונים. אולי תצעק את זה חזק יותר?

מצבו של ערוץ הספורט אינו מי יודע מה מבחינה כלכלית, אני לא יודע יותר מזה. אבל כל עוד אנשים לא מתנתקים מספורט 5 פלוס זה לא משנה. כרגע פשוט אין להם סיבה להשקיע, והם באמת עושים את המינימום הנדרש.

2. נדב מיכאלי Member

עכשיו עם הקמת 2 הערוצים החדשים של צ'רלטון הערך של ערוץ הספורט יפחת עוד יותר.

3. Barcik Member

את המונדיאל והליגה האנגלית צ'רלטון קנו ושידרו בהפסד. אם הליגה הספרדית תצורף ללוח השידורים, גם רכישה זו תהיה בהפסד. לא הצרכנים מחזיקים את צ'רלטון, אלא הכסף של פיני זהבי.

4. פלג Member

מצד אחד אתה צודק. אבל מצד שני עובדה שהם קונים עוד ועוד. זה התחיל בשלהי שנת 2003 כשהם קנו את הליגה הישראלית, לאחר שנה הליגה האנגלית, אחרי זה המונדיאל. אני לא יודע מה איתכם. למרות שיש הרבה מתנגדים לצ'רלטון, עצומות למינהם שהיו וכו', הם ממשיכים בשלהם. אני לא אופתע אם הלה ליגה תיהיה אצלהם בקרוב. אולי ערוץ הספורט ינצל את העובדה שאנחנו נשארים בחבילה שלו רק בגלל ליגת האלופות וככה יהיה.

5. ReL Member

על מה אתם מדברים , ליגה אנגלית+ליגה ספרדית + ליגת העל ומחיר סביר לחודש , אני בעצמי קונה את הערוצים , הם ירוויחו טוב מזה

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועדיין אולפן האלופות שלהם לדעתי שווה את הכסף חוץ מזה שאני נהנה מלצפות גם בליגה הולנדית/צרפתית/גרמנית חוץ מאיטלקית/אנגלית/ספרדית ככה שזו יוזמה חיובית.צ'לרטון מנסה ליצור מונפול.מבחינה כלכלית לערוץ הספורט פשוט קשה להתמודד איתם.ואם אתה שואל אותי באיזה צד אני,אז כן אני בצד ערוץ הספורט.

7. The-Gunner Member

טוב אני הולך לראות ספורט 5/+, אבל אני מתלבט בין ליגת פוקר, רכיבה על סוסים, או ליגת נביעות.

אתם יכולים לעזור לי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ?

8. פלג Member

לא, זה לא מצחיק האמת. זה רק מדגיש כמה המצב גרוע. כמו שאמרתי בדף הקודם: לערוץ הספורט אין בעיה להביא את הליגות עם הכי פחות ריטינג כמו הולנדית, צרפתית, וכן גרמנית. אם אתם זוכרים עד לפניי שבע שנים בערך הכל היה בערוצים 2,11 וחמש כמובן. אחרי זה קם לו ערוץ 5+ שלקח עוד כסף. עכשיו צ'רלטון. זה לא הגיוני המצב הזה. עוד כמה שנים: כולנו נשלם חודשית לצ'רלטון בנוסף ל5+.

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/06
  9. miko1 Member

זה הערוץ הכי טוב יש בו את השדרנים הפרשנים והתוכניות הכי טובות רק חבל שאין כל כך שידורים חיים, צ'רלטון הרסה אותם!!!!

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין מה אתם רוצים מהם,לערוץ אין כסף לקנות הכל.ואתם מתנהגים כמו ילדים חזירים,זה ערוץ הספורט ולא ערוץ כדורגל ספרדי.בערוץ הספורט אי אפשר לשדר רק כדורגל.לכן רכיבה על אופניים,שדרך אגב מעניינת לא מעט אנשים או טניס ושאר סוגי ספורט שלא נראים לך רלוונטים משודרים,אתה לא רוצה על תראה.וגם בזמני הפריים-טיים שלו הוא משדר דברים טובים.כל שנה יש סדרות מהפלייאוף של הנבא,ליגת האלופות,איטלקית,גרמנית,צרפתית ועד השנה היה גם ספרדית.על מה אתם מתלוננים בדיוק?

11. אלי מתחן Member

הם רוצים להראות קצת ספורט מוטורי? שישימו לנו תוכניות רכב מעניינות ולא מירוצי קארטינג.
    הבעיה אצלם היא שגם הספורט הפחות מעניין שהם שמים, הם לוקחים כזה באיכות נמוכה מאוד.

12. פלג Member

שורה תחתונה ואולי יותר מדויקת: מבחינת כדורגל, ערוץ הספורט בירידה דרסטית. ולהגיד את האמת, למרות שיש מכם 'שמשחקים אותה' ואומרים זה לא ערוץ כדורגל: רק בגלל ענף הספורט הזה כולם רכשו את הערוץ ואין על זה מה להתווכח(לפחות 5+).

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/06
  13. SharpSharkYR Member

לא לשכוח שערוץ 5 ו5+ משדרים את משחקי הליגה הלאומית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

14. BLUE MOON Member

באמת שלא אכפת לי לראות את הפורמולה 1 ואת היו אס אופן. אבל פוקר? ליגת נביעות? קט רגל? תחרות קיטרינג? כדורסל נכים? תנו לי לנחש את הרייטינג: 0.01. המצב הזה לא רציני.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן,לא יזיק אולי הוא יוכל להעביר למי שמעליו מה שהציבור חושב על הערוץ.

אחחח איפה הימים של אופסייד וספי ריבלין...היום שקראתי תגובה של דדש בוואן נזכרתי איך ספי
    חיכה אותו..פשוט ענקקקקקק.