ספורט-באר בישראל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י גרגמל, ‏1/10/05.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פונדק הדב זה דווקא אחלה של מקום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/10/05
  2. barakrom Member

כן, אבל הוא בטח לא ספורטבר

3. zizou Member

ברק צודק, הדוב הוא לא ספורטס באר, יש לו שידורים מדי פעם וגם צעיפים של מכבי חיפה ושטויות.

הספורטס באר בחיפה יוקם רק בשנת 2008 לקראת היורו הבא. מילה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

במ.א.ש אין ערסים כי ערסים לא יודעים אנגלית (הם בקושי יודעים עברית), וידוע שמעסיקים שם מלצריות... בוא נגיד - לא צבריות.
    ובכלל, ערס הולך לראות משחק כדורגל עם חברים שלו על 15 קילו גרעינים בבית.
    הייתי בארבעה ספורט-בארים בארץ:
    1. מ.א.ש - מקום שלמשחקים שווים באים אליו לא מעט אנגלופילים והוא בכללי אחלה מקום לפגוש אנשים שיודעים כדורגל, במשחקים גדולים מאוד ובשעות הערב יכול להיות עמוס מדי. בכל אופן, מגוון טוב של אלכוהול מכל הסוגים, מחירים סבירים ומסכים טובים למדי. מומלץ לחובבי הפרמיירשיפ.
    2. מייק'ס פלייס - מקום שהייתי בו לא מעט פעמים (הפעם האחרונה הייתה לפני פחות משבוע, כשאחרי ביקור בים ירדתי עם חברים על כוס קילקני - שזו בירה סתמית למדי), ורק פעם אחת לצרכים ספורטיביים. מגוון גדול של אוכל ושתייה במחירים נוחים מאוד, החלוקה שם למקומות צפייה קצת בעייתית, אבל בכניסה הראשית יש מסך גדול וטוב. פאב שמתמלא בשעות הערב ואידיאלי לאלה שמחפשים תיירות.
    3. פוגי דיו - מקום שאני פוקד כמעט מדי שבוע, בעיקר בשביל לראות את המותק שלי, טוטנהאם הוטספר. פאב שכונתי מצויין, אווירה נהדרת ואנשים נפלאים. ידוע כפאב הרשמי של אוהדי הפועל כפ"ס, וכשקבוצת הבית משחקת יש אווירה מעולה במקום. מקום שנחמד מאוד לשבת בו, שירות מצויין ואווירה ספורטיבית טובה אבל אינטימית יותר מבשני הראשונים.
    4. אולימפיקו - נמצא במגדלי האופרה על הטיילת. הייתי שם כמה פעמים. בגדול, לא מציאה אם באים לראות במהלך היום כי נכנסת המון שמש וקשה לראות משהו על המסך הגדול. יש לא מעט מנות אוכל במקום, עם פחות דגש על אלכוהול, אבל בשביל לשבוע תצטרכו למשכן את הבית.

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

האולימפיקו (סורי עופר) מעפן ביותר תחת ההגדרה ספורט-באר, הוא יותר מסעדה (מבחינת המחירים) עם מסך וכמה תמונות של כדורגלנים מתוך פירסומות של אדידס. אם חשקה נפשכם בפחית קולה ב-10 שקל, רק אז הייתי ממליץ עליו.

6. Barcik Member

הייתי בכל המקומות שגיא ציין, ובנוספים כמו לאו ומולי בלומס, אבל בכל זאת, המאש הוא המקום היחיד שיכול להתמודד עם הבית בצפיית כדורגל. איכשהו, יש למקום אווירת כדורגל. אולי זה נעוץ בעובדה שבחיים לא הייתי בא לשם לבילוי סתמי, ושהמקום הוא לא בדיוק איכות גבוהה; צפוף, תפריט סביר, אפלולי ולא מי יודע מה מטופח. אווירה נפלאה לכדורגל. ראיתי שם כ- 15 משחקים, בפורום קטן וגדול, אנגלי, אירופאי וספרדי. כשאנחנו אוהדי בארסה נאספים שם בהרכב מלא, המקום בוער. זכורים לי במיוחדים הנצחון 0-3 על ריאל מדריד, הגומלין מול צ'לסי (הצלנו לתפוס מקומות טובים על הספסלים מאחורה ולהפחיד את כל מי שהיה בסביבה עם הצווחות) וחגיגות האליפות מול לבאנטה (בניצוחי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ). כמו כן, יש שם לעתים מראות מוזרים ומגניבים, כמו איזה בחור שנכנס פעם עם 5 תאילנדיות בזמן שבארסה שיחקה מול בטיס. המאש הוא המקום היחיד בארץ שהייתי בו שהצליח ביצירת אווירת כדורגל אמיתית. ואם לא שם, אז בבית.

7. zizou Member

מישהו שאל פה על בארים באזור הקריות, אז יש אחד מומלץ ביותר, הבאר-רום, באזור הבילויים של הקריות בקריית חיים, רחוב אח"י אילת. מקום מומלץ ביותר, מוזיקה הכי טובה שיש למי שאוהב רוק טוב, ישראלי, אייטיז ודומיהם, פלייסטיישן 2 חינם עם PES4, טקן ואחרים, טלויזיה שמשדרת פה ושם שידורי ספורט סטייל ליגה אנגלית וצ'מפיונז, אם כי לא באופן קבוע, שחמט, ששבש ומה שבא. תפריט מגוון יחסית, ומבחר שתייה לא רע. הבעיה היחידה היא שהוא קטן יחסית, אבל מאוד נוח, אווירה של פאב ושל חבר'ה. מקום מומלץ.

8. 4danigilad Member

יש לי ערב צוות ביום ראשון ואני מחפש בר בחיפה שמתאים לאירוח של 20 איש עם כורסאות וכאלה.
    מישהו שמע על פונדק הדב חיפה? משדרים שם את משחקי ליגת האלופות? אף אחד לא רוצה לוותר על השידור...

בתודה
    דני