ספוטלייט: הדרבי החם בעולם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏30/12/06.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

יש איזשהו אתר שנותן עידכונים על תוצאות בליגה המצרית?

2. cazzo Il Capocuoco

יש שידור ישיר בערוץ המצרי ובארט ספורט.איזה פספוסים אתם כמו שדוד שלי אומר....

האווירה מאוד מאכזבת,אבל אלאהלי מובילה בינתיים 2-0 במחצית מצמד של פלאביו באיצטדיון חצי ריק.

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/06
  3. cazzo Il Capocuoco

זהו,נגמר המשחק לטובת אל-אהלי 2-1.המחצית השניה הייתה בשליטה של זמאלק בעיקר שרצתה לחזור וכמעט עשתה זאת,אפילו יכלה לנצח את המשחק.שוב אני חוזר,צמד של האנגולי אמאדו פלאביו בדקות 31 ו41 ובדקה ה55 אוסמה חוסאם מבקיע בבעיטה חופשית יפה לזמלאק.

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

באתר הרשמי של אל-אהלי יוצאים בכותרות "ניצחנו את זמאלק ואת השופט וההתאחדות הסלובקית ביחד". בעיקרון מאשימים את השופט ולדימיר הרנק בשיפוט ברור לטובת זמאלק, ואת ההתאחדות הסלובקית ששלחה למשחק את השוטפ הזה ולא את לובוש מישל הבכיר יותר. הדרבי באופן מסורתי נשפט ע"י שופטים זרים מסיבות ברורות.

גיא: לפי מה שהבנתי וכמו שכתבתי למעלה, אל-אהלי זה פחות או יותר מקביל של El Nacional.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשוב לציין גם שמצרים הייתה זו שאירחה את אליפות אפריקה האחרונה וראו שם בבירור איזה אהבה יש לכדורגל שם (גם היה טורניר מצויין, קראתי כתבה בעיתון "העיר" של מישהו שנסע לאליפות וזה ממש ממש זול, ב-150-200 שקלים הוא נכנס לאיזה חמישה משחקים, נראה מישהו אומר דבר כזה על אליפות אירופה).

בכלל, אומר את זה אחד שרואה בפאב שידורים מאל ג'זירה ספורט - יש לנו כמה דברים ללמוד מהם. כמעט כל המשחקים בכל הליגות הגדולות באירופה, נקי מפרסומות במהלך המשחק ולרוב נותנים במה לקריין המקומי. תענוג של ערוצים.

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/06
  6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הערוצים של איחוד האימרויות. ושעה אחרי המשחק כל הגולים בצורה מסודרת באינטרנט, מיש מומכין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אפשר לברך את אל-אהלי על אליפות מצרים?

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא רואה סיבה שלא.....

מזל טוב...

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש עדיין סיכוי קטן שאיסמעילי השנייה תדהים, היא תפגוש את אל אהלי בעוד שבועיים בערך אגב. כחובב אנדרדוגס, לא אתנגד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

האווירה הייתה מאכזבת לא יותר מ20000 צופים שבאו למגרש בגלל שמחיר הכרטיס יקר מאוד בשבילם והמחיר היה בסביבות ה30 ש"ח.וזאת היא הפעם הראשונה שמחיר הכרטיס בתולדות הדרבי מגיע לסכום הזה.

השם שלי מוחמד והמשפחה ח'לאילה, ואת היבא בדארנה אני לא מכיר, אבל מאיפה אתה מכיר אותה???

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/12/06
  10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם לומדת איתי בפקולטה... נו בטוח אתה מכיר, היא בלונדינית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחח, דווקא ממשפחת בדארנה אני לא מכיר הרבה, אבל בטח שאני אשאל מישהו אחר אם הוא מכיר אותה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. sapircar Member

אחי אני עושה עבודת בגרות על 2 הקבוצות האלה חומר מצויין שיעזור לי
    רק דבר קטן אחי אם תוכל בבקשה לרשום מאיפה לקוח המקורות האלה שסיקרת את 2 הקבוצות
    תודה מראש!!

13. Mehmet Member

כל הכבוד על סיקור המשחק המרתק והמעניין הזה. הכדורגל המצרי התפתח מאוד בשנים האחרונות, וזה כל כך מוזר שמצרים לא השתתפה במונדיאלים מאז איטליה 1990.
    המשחק שודר בארץ איפשהו?