סנסציה: ישראל בבית העליון

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י תומר22, ‏21/9/07.

1. Dimitar Berbatov Member

כמו שאמרתי, היה עומס גדול על גונזאלס, אבל אם כל העומס משחקן מהעשיריה הראשונה בעולם אני מצפה לנצח שחקן שאפילו לא במאיה (למרות שיש לו את הפונטנציאל).

2. Nevermore Member

לקוריאה היו בעיות סמים כמדומני, כמו גם למריאנו פוארטה.

3. אלי מתחן Member

עם כל הכבוד לסלע, זה היה אחד המשחקים הגרועים של גונזלס בקריירה + הקהל הביתי ועדיין הוא היה מאוד מאוד קרוב לניצחון.
    לא שאני באיזשהי דרך מזלזל במשחק המצויין של דודי אתמול, אבל צריך להכנס לפרופורציות לגביי הפוטנציאל שלו. הפתעות יש הרבה מאוד בטניס וכמעט כל שחקן חוץ מפדרר ונדאל יכול להפסיד לשחקן הרבה פחות טוב ממנו.

4. shlomydavid מנהלים

* קודם כל רציתי לציין שהתפרסם היום הדירוג, ונבחרת ישראל התקדמה למקום ה-17 בעולם. אך זה לא ישנה את האופציות בהגרלה.

תומר, כל הכבוד על הסיקור וההסברים על השחקנים של ארגנטינה ושבדיה.

SeRgInHo - לגבי שוויץ, יש להם אומנם את פדרר, ששווה כמעט על כל מגרש 2 נק' ביחידים (אולי חוץ ממשחק מול נאדאל על החימר), אך בזוגות הוא לפעמים מפסיד לזוגות שנחשבים לבכירים בסבב (פדרר מדורג רק 243 בעולם בזוגות, ולעיתים רחוקות משחק גם בזוגות בטורנירי ה-ATP).
    הבעיה שמאחוריו יש את סטאניסלס וורוניקה (44 בעולם), סטפאן בוהלי (272), מרקו קיודינלי (295) ויאבס אלגרו (52 בעולם לזוגות) שמשחק בזוגות, והם בד"כ לא מספקים את הסחורה בגביע דיוויס.
    לאחר ההפסד לצ'כיה, שוויץ תיאלץ לרדת לבית האירופאי/אפריקאי (איפה ששיחקה ישראל השנה), ולשחק בשנה הבאה כשלושה מפגשים כדי לחזור לבית העליון.

גאסטון גאודיו מדורג כרגע 182 בעולם (בשיאו 5 בעולם), ולא מצליח בטורנירים הקטנים כדי לטפס חזרה למעלה.
    גילרמו קוריה לא משחק בסבב ה-ATP כבר שנה, וכנראה מושעה בגלל סמים כפי שכתב Nevermore.

המידע באדיבות האתרים:

הרשמי של גביע דייויס ,הסבב הרשמי של הגברים

5. SeRgInHo Member

וואו, וגם שמתי לב שפדרר בזוגות גם הוביל 2-0 במערכות ובסוף הפסיד עם השותף שלו. מוזר...
    בכלל, לא ברור איך ממדינה כמו שוויץ יצא גאון טניס כמו פדרר...

מישהו יכול לתת פה רשימה עדכנית של 16 נבחרות בבית העליון?

6. Nevermore Member

סלח לי אבל מה הבעיה בשוויץ?

7. miko1 Member

רוסיה
    גרמניה
    שבדיה
    ארה"ב
    צרפת
    סרביה
    ארגנטינה
    ספרד
    בריטניה
    אוסטריה
    דרום קוריאה
    צ'כיה
    רומניה
    בלגיה
    פרו
    ישראל

דוידנקו לא משחק עם רוסיה?!?!??!?!

8. matan12 Member

כל הכובד לישראל על ההישג הענק ובמיוחד לדודי סלע שעשה שתי ניצחונות גדולים על מדורגיםם מעליו פשוט כל הכבוד לו והכי כבוד לקהל הענק שלרגע לא הפסיד לעודד את הנבחרת שלו!

9. shlomydavid מנהלים

דוידנקו שיחק במשחק הראשון ונראה לא כ"כ טוב בהפסד לפיליפ קולשרייבר (32 בעולם) - 6:7, 6:2, 6:2, 4:6, 7:5.
    הקפטן הרוסי החליט ל"העניש" את דוידנקו, ולהעלות את מיכאיל יוז'ני למשחק השני מול פיליפ פצשנר (207 בעולם), החלטה שהתבררה כמבריקה, והביאה לרוסיה את השיוויון בהתמודדות, ואיגור אנדרייב סגר את הסיפור מול קולשרבייר.

10. erez Member

עכשיו נערכה בלונדון הגרלת גביע דיוייס ואני מאושר לאמר שקיבלנו את ההגרלה הכי טובה שיכולנו לקוות !!!

ההגרלה קבעה שנשחק נגד שבדיה.

מכיוון שלא נפגשנו אף פעם נעשתה הגרלה איפה ישוחק המפגש ויצא שאנחנו נארח את המפגש בחודש פברואר !!!

אין ספק שזו ההגרלה הכי טובה שיכולנו לקבל.

השחקן המוביל של שבדיה הוא ביורקמן שהוא בן 35 כיום (נולד במרץ 72, כלומר נגדנו הוא כבר יהיה בן 36 כמעט) חוץ ממנו יש את תומאס יוהנסון שזכה באליפות אוסטרליה לפני 5 שנים והוא כבר רחוק משיאו.

אני מקווה שרובין סודרלינג שהוא שחקן טופ 30 מצויין ימשיך לא לרצות לשחק בגביע דיוויס כי אם הוא ישחק זה יהיה קצת יותר קשה, אמנם עדיין עביר בהחלט אבל לא כ"כ קל. שבדיה שיחקה בסופ"ש האחרון נגד ארה"ב בחצי הגמר וסודרלינג לא שיחק...

בניגוד לצ'ילה אני חושב שאנחנו פייבוריטים מולם, בטח שבבית עם הקהל האדיר שלנו.

אני כבר רואה את שלב רבע הגמר באופק שגם בו ההגרלה האירה לנו פנים בצורה בלתי רגילה. אנו נשחק בין המנצחת בין ארגנטינה לבריטניה, מה שאומר שאנחנו נארח את רבע הגמר אם נעלה מכיוון שנגד שתי הנבחרות שיחקנו בחוץ בפעם האחרונה. אין ספק שזכינו בפיס בהגרלות האלה. אני חושב שיש לנו סיכוי ריאלי להיות בחצי הגמר. פשוט חלום :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/07
  11. SeRgInHo Member

מעולה, מעולה... עכשיו אסור לפשל, הכל בידיים של אנדי, יוני וסלע.

אגב, אני זוכר שלפני כמה שנים נערך משחק מול בריטניה, בו הפסדנו בסופו של דבר. באיזה שלב זה היה, מישהו זוכר?

12. King Kenny Member

הדבר הכי חשוב בהגרלה מבחינתי היה שנשחק בבית, וקיבלנו את זה וזה יתרון גדול מאוד כמו שראינו נגד צ'ילה.

אל אל ישראל!

13. erez Member

זה היה בסיבוב השני בבית האירופי/אפריקאי מס' 1. סיבוב אחד לפני הפלייאוף לבית העליון

14. שגיא Guest

הגרלה פנטסטית. נבחרת מבוגרת מאוד יש לשבדים, וכידוע לכם הם רק ילכו ויזדקנו על המפגש, מה שלא אמור לעשות להם כלכך טוב. נכון, גיל מבוגר פירושו גם הרבה נסיון, אבל נראה שפה בבית, מול הקהל המצויין, הנסיון פחות יבוא לידי ביטוי. אחרי הכל ראינו איך מדורג 6 בעולם מתפורר פה מול מדורג 100.

הזדמנות נהדרת.

15. Dimitar Berbatov Member

הגרלה נהדרת, קיבלנו את ההגרלה בבית וזה הכי חשוב.
    וארז, חצי גמר? לא הלכת רחוק מידי. לאט לאט, קודם כל שנעבור את השבדים ואז עוד מחכה ארגנטינה או בריטניה.