סמים, הפעם בכנות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Hotspur, ‏13/5/09.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שאני באמת שונא זה אנשים שמרצים על סמים שלא ניסו בחיים. מי אתה שתרצה לנו ותגיד לנו שמשהו כל כך רע בלי שניסית אותו? בדרך כלל הייתי מתפלח מההרצאות האלה או יושב עם אוזניות ושומע מוזיקה(באופן אירוני, בתור מישהו חולה אמינם חלק גדול מהשירים דיברו על סמים אבל על הצד ה'טיפה' אחר שלהם), אבל פעם אחת הגעתי להרצאה בלי אוזניות והתעצבנתי כל כך שפשוט קמתי באמצע ההרצאה ושאלתי את המרצה בדיוק את השאלה הזו, החירטוט שהגיע אחרי זה כנראה הבהיר לכל מי שהיה שם כמה בולשיט כל ההרצאות האלו...

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/09
  2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אתה באמת צריך לנסות כדי לדעת שזה לא טוב ?
    למה להרוס לך את החיים, לדפוק אותם עד היסוד, כדי לראות שמה שאומרים באמת נכון ?

חבל על החיים.

3. 亚历山大帕托 Member

נכון, אתה לא צריך לטעום חרא כדי לדעת שזה מגעיל, אבל למה לערבב? יש סמים שידרדרו אותך אבל לא ידברו עליהם בבית ספר. במקום זה מדברים כל הסמים שהם מחוץ לחוק, ומה שמחוץ לחוק נקבע עפ"י מניעים כלכליים ולא כי הממסד דואג לבריאותך.

4. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

כי זה בדיוק מתחיל מאותם סמים קלים.
    לא אכפת לי מה המניעים, בשורה התחתונה כשמתחילים עם קלים, ממשיכים מהר מאוד גם ליותר ויותר קשים.

אגב, אין באמת דבר כזה קלים, אולי פשוט פחות מזיקים, THAT'S ALL THE DIFFERENCE.

5. 亚历山大帕托 Member

ומה אם... לא מתקדמים? אני מכיר הרבה כאלה שלא ניסו שום דבר אחר חוץ מגראס, כמו גם כאלה שלקחו אסיד ומעולם לא החזיקו ג'וינט. ולמה דוקא גראס הוא זה שיוביל לשימוש בסמים קשים יותר? למה צריכת קפה לא תוביל לצריכת קוקאין? הרבה יותר הגיוני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/5/09
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אז צריך לאסור על אקמול גם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

7. johnnie walker Member

כן, כי לאקמול יש בדיוק אותם תופעות לוואי כמו לקוק או הרואין....

שלא תשתה לי חשיש, אתה שומע !?!

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/09
  8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת. הרגע ישבתי בבית קפה עם מישהי, היה בחור שהשתנק כל פעם שחבר שלו סיפר לו בדיחה, גנח וגרונו חרק כנראה משימוש אינטנסיבי של שנים בסיגריות. סיגריות ממכרות - אז מה. בעיה של המשתמש. ואגב, ישנם אנשים שמעשנים במשך שנים חשיש או מריחואנה ולא נגעו בשום דבר אחר. זו אגדה מטופשת שמטרתה להסית אנשים מהעובדה שמריחואנה למשל, היא צמח שחקוק בתרבויות מסויימות שנים על גבי שנים ולא גרם להן שום נזק. בעיניי אין שום הבדל בין מריחואנה לטבק.

ישנה מדיניות מפגרת של הפחדה ואגדות מופרכות שנועדו לייצור תפיסה מקובעת כמו זו שהצגת.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

התיאוריה שסמים קלים כמו מריחואנה או חשיש מובילים או קשורים לשימוש בסמים כמו הרואין, קוקאין וכו' זאת אחת התיאוריות היותר מופרכות שקיימות.
    הרי בסופו של דבר, המריחואנה עשויה מצמח הקנאביס, ויש לה השפעה X. חומר המוצא של קוקאין הוא בכלל עלי קוקה, ויש לו השפעה שונה לחלוטין. הקשר בין שני הדברים הללו לא קיים, חוץ מזה שהחברה מגדירה אותם תחת השם 'סמים' - הרבה יותר הגיוני לטעון שלשתות בירה ולהשתכר יכול להביא אותך להיות אלכוהוליסט ששותה אלכוהול יותר 'כבד' כמו ארק או וודקה או טקילה או WHATEVER. הרי כאן ההשפעה דומה והחומר הפעיל הוא אותו אחד.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שאתה מגיב להודעה בלי ההקשר שלה זה ממש מצחיק אה...

ולקוק והרואין יש אותן תופעות לוואי של חשיש?

11. ACBenb Member

לא פעם שמעתי כביכול קלישאה ש"אף פעם אדם מעולם לא מת מחשיש", אז זה באמת נכון למרות שזה נשמע לאדם הממוצע די משוגע? מגניב, אני חייב לנסות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. 亚历山大帕托 Member

זאת לא קלישאה.

13. ACBenb Member

בגלל זה אמרתי "כביכול" קלישאה, עכשיו אני רואה שאתם אומרים שזה לא כזה מסוכן אז כנראה שבאמת מכרו לנו לוקשים.
    חייב להגיד ששמעתי פה דברים שאף פעם לא שמעתי, טוב שפתחתם את הנושא הזה.

14. 亚历山大帕托 Member

אני שמח שהדור הצעיר מושפע לטובה. עכשיו צא, תתמסטל ותילחם בממסד!

15. ACBenb Member

להתמסטל אפשר גם בדרכים אחרות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    חלק מהדברים שאמרתם אבל לא נכונים ,למשל ראיתי שחלק כתבו שמרצים לנו בבתי הספר רק על סמים שהם לא חוקיים כי מזה הממסד לא מרוויח שקל, על סיגריות מרוויחים ועוד איך, למה כל שנה יש לפחות הרצאה אחת למה לא לעשן לא סיגריה ולא נרגילה?