סמאשנובה לא בסגל האולימפי...טימטום או צדק?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏3/8/03.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אנה סמאשנובה-פיסטולצי ניצחה אתמול ולקחה את טורניר סופוט הפולני (הישג מדהים....מתוך 7 הגמרים שהגיעה לקחה 7).
    "זה היה הגמר הכי קל שניצחתי", הודתה פיסטולסי בסיום. "שלטתי במשחק מהנקודה הראשונה ועשיתי את מה שדרוש כדי לנצח. יתכן שקלרה סבלה יותר ממני מהמתח". קוקאלובה אמרה בסיום: "פיסטולסי שיחקה טוב יותר ממני. היא שחקנית נהדרת".

בראיון לעיתון 'ידיעות אחרונות' התייחסה פיסטולסי להחלטה לנפות אותה מהסגל המיוחד לאולימפיאדת אתונה בשנה הבאה: "יש מקום ל-64 טניסאיות באתונה, אז למה הוציאו אותי מהסגל? כנראה שאני צריכה להיות בעשירייה הראשונה כדי שיתנו לי לשחק באולימפיאדה, או אולי יש מישהי טובה ממני שאני לא יודעת עליה. יש לי תחושה שלוועד האולימפי יש משהו נגדי. כנראה שטניסאית ישראלית במקום ה-24 בעולם לא מספיקה להם".
    נצחונה של פיסטולסי בת ה-27 על קוקאלובה זיכה אותה בתואר שביעי בקריירה, והעשיר את חשבון הבנק שלה ב-50 אלף דולר. כמו כן, צפויה פיסטולסי להתקדם לפחות שלושה מקומות בדירוג העולמי.

עכשיו אני לא מבין את הטמטום העמוק של הועד האולימפי שמתכחש לספורטאית המצויינת שלנו....היא בין ה30 טניסאיות הטובות בעולם ועדיין היא לא בסגל האולמיפי...
    אני חושב כמו שבטח הבנתם עד עכשיו שבטח שיש לה מקום בסגל האולמיפי..מה אתם חושבים האם יש לה מקום ? האם לא?...

2. קופירוק Member

מה?! איזה סיבה שבעולם יכולה להיות לוועד האולימפי שפיסטולסי לא תצא???
    כנראה יש משהו שאני לא יודע... מישהו יכול לשתף?

3. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם קמצנים, מילא אם היה להם מישהו אחר לשלוח, אבל סתם לא רוצים להוציא עליה כסף כדי לשלוח אותה

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו מה קרה לכם..שחס וחלילה לא נזכה במשהו!!!!