סלובניה אלופת אירופה בכדורסל 2017

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏31/8/17.

1. גלץ Member

צריכים להגיד תודה שיש לנו שחקן כמו כספי בנבחרת. שחקן ענק שנראה שנמצא בנבחרת שקטנה על מידותיו.

כדורגל, כדורסל, טניס. מה זה משנה, פשוט אין לנו את זה

2. גלץ Member

שים את ההפסדים בצד.
    איך יכול להיות שנראים ככה במשחק בית. אנחנו לא איזה קבוצת ילדים שהגיעו לשחק נגד כוכבים אבל ככה זה נראה. אני מתעדכן רואה 4 הפרש ליריבה ואחרי 5 דקות רואה 20 הפרש.

כרגע איסלנד הנבחרת היחידה שקצת יותר מביכים בתוצאות, אבל הם לפחות לא משחקים באולם הביתי.
    הנבחרת פשוט ריגשו אותי באליפות אירופה הקודמת וכל כך כואב לראות איך הם נראים באליפות הזאת.

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/17
  3. VAR Member

אף אחד לא מופתע או מאוכזב מהתוצאה. אני בכל אופן (לא יודע למה אני) מופתע מכמה שנשארנו מאחור בגישה למשחק. לא רק ניהול הרוטציה המחפיר של ארז אלא באיזו קלות אנחנו מוכרים נקודות. לא היה לי שום ספק שנישחט בריבאונד (מה לעשות, לא התברכנו בנתונים פיזיים. על זה כמובן שאין מה לכעוס) אבל אנחנו סוחבים 5 עבירות בערך מאמצע הרבע השלישי ומאותו רגע בכל התקפה שנייה מגיעה עבירה מטומטמת שלא קשורה לכלום וככה נפתח הפער.

כל מה שאני מצפה לו זה כדורסל אינטיליגנטי. אין לי ציפיות שנתפוס ערב מבחוץ (אין קלעים), אין לי ציפיות שניתן פייט בצבע נגד 7 פוטרס. אם על אלה ניפול אז אפשר לומר שזה מה שיש ואין על מה להתלונן. אבל מינימום של חכמת משחק מעם שקורא לעצמו עם הספר זה משהו שאפשר לצפות לו.

גלץ אוהב/ת את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע הזמן שישראל תפסיק לשחק ארבעים דקות. מסכנים, הם לא מסוגלים לשחק יותר מזה...אגב, השופטים עוד עוזרים לנו בגדול. גרמניה גם ללא שרודר תנצח בקלות.

גלץ אוהב/ת את זה.
  5. VAR Member

אה, שוב נגמר האוויר בהפסקה? לא הייתי בהלם כזה מאז השלשה של בראיין טולברט...

6. Roma מנהלים

טוב חלאס, אני מצטרף ל"מחמאות" שלכם לנבחרת.

מקל(פשוט חולה בכדררת החמור הזה, מכדרר בלי סוף והגיע הזמן לשבור לו את הידיים), כספי(חתיכת בלוף, תקלע מהקו כבר יא מטומטם) ואליהו(נמאס כבר לראות אותו כל פעם מחדש נותן בהתקפה ומקבל פי 2 בהגנה) הגיע הזמן שישלחו אותם הביתה כבר עכשיו.

העיקר דיברו על הוואל(לא מחויב, שפת גוף, מתאזרח ולא ישראלי וטה טה טה) השחקן הכי טוב שלנו בפער גדול.

עריכה:

מה יהיה עם הריבאונד?!!!!

7. גלץ Member

איך ידעתי שברבע השלישי הם יעשו ריצה של 200-0 חח

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נק' ברבעים:
    23, 20, 14. אלה המספרים היבשים. מתחילים טוב ואז לאט לאט נגמר הבנזין. היחידים שמגיע להם מילה טובה הם האוול וכספי.

גור שלף לא מבין למה הגרמנים קולעים מעל לשישים אחוז מהשתיים. פשוט מאד, הקו האחורי לא יודע לעצור את היריבים שלהם. מילא שרודר, אבל זה כל הגארדים. הם חודרים ללא בעיה ואז אליהו צריך למשל לעצור אותם? ברבע השני שרודר ירד לספסל ביתרון 6 ועד ההפסקה הגרמנים כבר שלטו למעשה במשחק.

9. yakov_y YNWA

הכי מביך זה העניין שציינתי לאורך עונה שלמה, שחקן ישראלי לא מסוגל לעבור שחקן באחד על אחד.
    דוסון בסדר בקטע הזה, כספי בסדר ולא יותר ולימונד, זהו.
    אוחיון, מקל, פניני, טימור, הלפרין וכל הישראלים פשוט עלובים בקטע הזה.

שימו לב, כל סיום רבע בטורניר כמעט, כדור אחרון שלנו, משום מה אוחיון או מקל לוקחים את הכדור וברור לי שלא ייעשו כלום, חצי חדירה עלובה ומוציאים כדור החוצה, מילא היו מוסרים כדור טוב אבל הם פשוט סתם מוסרים, סתם משחקים, איזה שתי שחקנים עלובים, לא מסוגלים אפילו לקלוע משלוש.

איפה לימונד ? שגב ? משעור ?

10. VAR Member

בגרמניה שחקן אחד עבר את ה20 דקות. בישראל שלושה עברו כבר את ה25 והאוול סוגר 30. אם אדלשטיין ממשיך אחרי הטורניר הזה, זה ביזיון. שני משחקים ראשונים השחקנים שלו מתים במחצית והוא פשוט לא קולט. צריך לומר לך את זה בטורקית או מה? תתחיל להוריד שחקנים לנוח!

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. Roma מנהלים

יאללה יש תקווה!!!!! אסור שאליהו יעלה לפרקט!

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ישראל מחזירה ברבע האחרון מלחמה טובה, אבל נראה אם זה יספיק. לו מחטיא שתי זריקות פנויות לשלוש ועכשיו הפער רק נקודה.

13. DRORIKO Member

אנחנו עדיין בחיים

14. VAR Member

ריצ'רד האוול זה אח.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  15. Roma מנהלים

מירי רגב צריכה לעשות טובה לריצ'י מלך ישראל. איזה שחקן אדיר.