סיקור הליגה הלאומית- מדוע החשיפה כל כך נמוכה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י barakd, ‏9/10/06.

1. Spanish Weapon Member

חחחחחחח איזה חרם ואיזה בטיח?
    כולה 20-30 איש ביניהם איציק ידידנו מהפורום מחרימים את המשחקים.
    אני עדיין חושב שאם ז'ינו יעזוב ויגיע מישהו במקומו , אולי זה גם יגרום לעלייה בכמות הקהל במשחקי הבית אבל בינינו אלי ז'ינו הוא לא הפקטור העיקרי בזה שאין הרבה אוהדים במשחקי בית.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקום לקרוא ולהבין מה קראתי אתה סתם מדבר שטויות,הרמה נמוכה..הרמה עצמה של המשחק נמוכה,
    המשחק משעמם רצח..לא השמות..לא מעניין אותי עכו -קריית שמונה אבל אם הם יתנו משחק טוב אני
    אראה ואעדיף אותו על פני הדרבי הפתח תקוואי למשל..

זה שיש מתח בסוף העונה שם לא ייתן לך רייטינג לכל העונה.

המשחק הזה היה מן הסתם אחד המשחקים הגדולים מבחינת עניין שנה שעברה בלאומית,אתה כבר
    בעצמך אמרת כמה הוא מעניין...

נערך לאחרונה ב: ‏10/10/06
  3. Love Is Red Member

אני בטוח שאם יהיה סיקור לליגה הלאומית הרייטניג של הסיכום הזה גדול מאוד כי כל האוהדים של הקבוצות הגדולות כמו הפועל באר שבע הפועל חיפה וכו' שמשחקות בליגה הזו יצצפו בסיכום והתענינות תהיה יותר גדולה ואני מבטיח לכם שכל האוהדים של הפועל באר שבע הפועל חיפה בני סכנין והפועל קרית שמונה ישמחו אם יהיה סיכום לליגה זו ד"א יש משחקים בליגה הלאומית שהם הרבה יותר מעניינים מהליגה הרשונה כמו למשל שבאר שבע שיחקו מול בני לוד אם היו רואים חלק ממהשחק הצופים היו נהנים הרבה יותר מלצפות במשחק מעמם של מכבי פתח תקווה מול מכבי הרצליה או מכבי הרצליה מול הכח הבונקרסטים עמידר רמת גן.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בואו אני אסביר לכם את הסיבה למה אין מגזין סיכום.

ערוץ הספורט קנה את הזכויות, אבל ההתאחדות משום מה קובעת שהמשחקים יהיו ביום שבת, ערוץ הספורט כועסים על כך בגלל שביום שבת הרייטינג שואף ל-0 ואם המשחקים היו בשישי, כמו תמיד, אז יש רייטינג מכובד של בסביבות 10 אחוז. ערוץ הספורט כועס אז הוא כנראה עושה דווקא ולא מעלה מגזין.

5. HBSFC Member

שתיהיה בריא רונן כמה שטויות אתה מדבר

6. ReL Member

הסיבה היחידה שהם לא מעלים תוכנית סיכום לליגה הלאומית היא אי כדאיות כלכלית . בכל זאת הם צריכים לשלוח שדרן לכל מגרש תקוע בארץ + ניידת שידור + הפקת התוכנית .

אבל אין דבר כזה שלא יהיה תוכנית לסיכום המחזור בלאומית , אם בערוץ 10 אין מספיק זמן אז שערוץ הספורט יעלה תוכנית לסיכום הליגה כמו בימים ההם עם אליעזר אלחנה . אפילו שהרמה בליגה שואפת ל0 , שכמות הקהל ירדה באופן דרסטי ויורדת משנה לשנה (פעם בלאומית היו משחקים מפוצצים קהל , במיוחד בשנים שנתניה ב"ש ואשקלון נלחמו על העלייה בעונת 99 , היו מגיעים למשחקי עונה 10 אלף צופים , היום בחיים זה לא יקרה) , הליגה עצמה משעממת כל משחק יש לו פוטנציאל גבוה להסתיים ב0-0 משעמם , בקושי יש מצבים , אבל כל אלו לא תירוצים , ערוץ הספורט צריך לעשות תוכנית לסיכום המחזור בדיוק כמו שערוץ 1 הפרימטיבי עשה , במיוחד כשאין את הליגה הספרדית בערוץ הספורט אז מן הסתם יש להם די הרבה כסף בעו"ש.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם לא חייבים לשלוח שדר פרשן ואת כל הבלאגן שמסביב למגרשים תקועים בארץ .
    כמו שהביאו אתמול בחדשות הספורט תקציר למשחק של כפ"ס-הפועל ת"א בטוטו יכלו לעשות למשחקי הלאומית , מצלמה אחת מספיקה ושיתקצרו את הליגה בתוכנית סיכום מחזור.

אגב לדעתי ערוץ הספורט מכר לערוץ 10 את הזכויות של כל הכדורגל הישראלי ומי שצריך לשדר תקצירים זה ערוץ 10

8. מכבי הרצליה ! Member

למה אתה לא מזכיר את בית"ר חיפה וכפ"ס ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

9. הפועל אשקלון Member

צודק,אין סיכוי שיעשו תוכנית סיכום בגלל הסיבה הזאת...
    אבל הם צריכים להתחיל לאט לאט בנתיים לפחות שהיה תקציר לכל משחק וירעינו שחקנים לפחות ככה תהיה עניין בליגה במחינת קהל
    ואז אולי יבואו יותר צופים ויותר אנשים יתעניינו בליגה הזאת וככה אולי יחזור להיות חצי ממה שהיה
    יש לי עדיין קלטות של זה אם אני לא טועה קראו לזה מפגיזים ללאומית בעונה הזו שאשקלון ב"ש ונתניה נלחמו על העליה כל הזמן היה קהל
    עכשיו אין כלום

10. Love Is Red Member

אני יגיד לך למה הוא לא מזכיר את חיפה בית"ר ירושלים והפועל כפר סבא כי הן הקבוצות היחידות בליגה שמשחקות כדורגל מלהיב ומענה ומגיע למשחקים שלהם הרבה קהל במיוחד למשחקים של בית"ר ירושלים כל שאר הקבוצות בליגת העל משחקות בינן לבין עצמן משעמם ולדעתי הליגה הלאומית הרבה יותר מעניינת מאיזה דרבי של מכבי פתח תקווה נגד הפועל פתח תקווה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/10/06
  11. עכו_בדם Member

היום בקושי שמים תקצירים לליגת העל, אתם רוצים לליגה הלאומית.. בחייכם..

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה בקושי ?
    לא מספיק שיש את התוכנית סיכום במוצ"A בערוץ 10 יש גם לזה שידורים חוזרים (Rק בגרסה של ערוץ 5) בספורט 5פלוס

13. MHFC Member

למה אין סיקור הליגה הלאומית? בגלל שהליגה הזאת לא מספיק עם רמה בשביל חשיפות, אין קהל, למה שכן יעשו עליה סיקור כאשר השדרים שמשדרים את המשחק משועממים וכן המקרים הללו קורים המון.

אחת הבעיות של הליגה הלאומית, היא הקהל גם, לא בא מספיק קהל למגרשים כך שאין רייטינג, אין חשיפה ואין עניין, אין לי שום ספק שאם היה בא קהל ואני לא מתכוון 500 אוהדים בממוצע אלא 1500-2000 בממוצע לשמחק הינו רואים תכנית שמסקרת את הליגה הלאומית הוייתה תכנית כזאת לפני 5-6 שנים, אז עוד אני זוכר הקהל היה בא בהמוניו, אבל עכשיו זה שונה מאוד, אנחנו רואים משחקים עם בקושי 200 אוהדים.

אומנם הליגה הזאת מאוד מותחת, נעזוב תא זה שהרמה לא גבוהה בליגה הזאת, אבל צמודה ומותחת היא תמיד לעומת לגית העל שאין את זה ברוב הפעמים, קבוצה שבמקום ה-6 תוך מחזור אחד יכולה לקפוץ למקום השני- הראשון או קבוצה שתבחתית מסוגלת לקפוץ לצמרת תוך מחזור- שניים.

אני הייתי רוצה לראות תכנית שכן מסקרת את הליגה הלאומית, אבל מה הסיכוים שזה יקרה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/10/06
  14. הפועל אשקלון Member

אין סיכוי!
    אבל אני לא מבין מה הבעיה של ספורט 5 ו5+ מה עדיף לשדר כל היום שידורים חוזרים של פעם?!?!?!?!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/10/06
  15. קרית שמונה Member

חחח גפ אני התכוונתי לרמה ידידי!! הרמה של הקבוצות והמשחקים אותם ציינתי היא יותר גרועהמהפועל ארגזים נגד מכבי רסקו