סיכום עשור:: קאלצ'ו איטליאנו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏30/12/09.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אמנם באיחור רב, אבל עדיין מגיע, כל הכבוד לכל מי שלקח חלק בפרוייקט, נהנתי מאוד לקרוא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

2. Milanista3 Member

1. מי הוא שחקן העשור שלכם? קאקה.כל מילה מיותרת
    2. מי הוא השחקן האיטלקי של העשור?בופון.הציל את יובה אין ספור פעמים במהלך העשור הזה והביא ניצחונות רבים אבל הדבר החשוב ביותר שעשה הוא להביא את גביע העולם לאיטליה עם 2 שערי חובה ,עצמי ופנדל.
    3. מי השחקן הזר של העשור? ראה סעיף 1.
    4. מי הוא מאמן העשור? ליפי
    5. איזה מועדון הוא המצליח ביותר?מילאן, נכון שישנו סקודטו אחד אבל 2 זכיות בליגת אלופות והופעה כמעט קבועה בלפחות רבע הגמר הקנו לה את התואר היוקרתי לדעתי.
    6. איזה מועדון סיפק את הכדורגל היפה ביותר? רומא
    7. מי הכישרון המבוזבז של העשור?קסאנו .
    8. מי המועדון שביצע את הרכש הטוב ביותר?יובה.
    9. מי המועדון שביצע את הרכש הגרוע ביותר?מילאן. אולביירה אמרסון ושות' הרבים בעבר הקרוב והרחוק .
    10. מי הוא השחקן השנוא של העשור?חוליו קרוז.
    11. הרגע המרגש ביותר של הקבוצה שלכם? 2007.הנקמה המתוקה.
    12. רגע השפל של הקבוצה שלכם? 2005.לא צריך לדבר יותר מידי.
    ולסיום, נבחרת העשור שלכם (מי שכבר רשם, שיפרט את הבחירה שלו).

בופון,זאנטי , קנאברו נסטה מאלדיני נדבד ,גאטוסו פירלו קאקה , דל פיירו שבה .

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ח'וליו קרוז?!

4. Milanista3 Member

שנוא עליי כמובן ,ברור שבראייה אובייקטיבית אין ממש מה לשנוא אותו .
    אבל בתור אוהד מילאן הוא פשוט מעצבן וחטפנו ממנו לא מעט ,וגם הוא הבקיע לא מעט שערים לאינטר בדקות האחרונות שהביאו לי את העצבים .

כמובן שחוליו צריך לקבל זאת כמחמאה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. מי הוא שחקן העשור שלכם? פרנצ'סקו טוטי
    2. מי הוא השחקן האיטלקי של העשור? וטוטי כבר קיבל כבוד, אז ניתן כאן תואר לאנדראה פירלו
    3. מי השחקן הזר של העשור? חבייר זאנטי
    4. מי הוא מאמן העשור? אין. ליפי, מאנצ'יני, קאפלו, ספאלטי ואנצ'לוטי - כולם עשו עבודה טובה בזמן כזה או אחר.
    5. איזה מועדון הוא המצליח ביותר? אני סקרן לבדוק את זה מבחינה סטטיסטית, אבל אני אלך עם מילאן ששמרה על הכבוד שלנו באירופה גם בתקופות פחות טובות של הליגה.
    6. איזה מועדון סיפק את הכדורגל היפה ביותר? רומא 03/04
    7. מי הכישרון המבוזבז של העשור? אנטוניו קסאנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    8. מי המועדון שביצע את הרכש הטוב ביותר? אודינזה
    9. מי המועדון שביצע את הרכש הגרוע ביותר? אינטר
    10. מי הוא השחקן השנוא של העשור? פאולסן. דפק אותנו ביורו 2004, הצליח לעצבן את רינו בליגת האלופות כשעוד היה במדי שאלקה, ועכשיו הוא סתם מעצבן ביובנטוס. שחקן כל-כך מיותר לליגה.
    11. הרגע המרגש ביותר של הקבוצה שלכם? הניצחון על היונייטד ב-2007. לקחנו אליפות, נקמנו בליברפול, היו עוד כמה קטעים נחמדים - אבל זה הגיע אחרי שהרבה אמרו עלינו שאנחנו גמורים, זקנים ומתים, שהקבוצה הגדולה של אמצע העשור כבר לא קיימת ושאר שטויות. כולם גם דיברו על הליגה האיטלקית החלשה. ואז באנו ופתחנו לאלופת אנגליה את התחת...
    12. רגע השפל של הקבוצה שלכם? ההפסד לדפורטיבו בגומלין

6. Joel Gion Member

הרבה זמן לא הייתי פה, ולמרות שזה קצת באיחור עדיין אני רוצה להגיד כל הכבוד לכל מי שהרים את הפרוייקט הנהדר הזה (וגם להשתתף בחידון העשור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx )

מי הוא שחקן העשור שלכם? ג'יג'י בופון
    מי הוא השחקן האיטלקי של העשור? ג'יג'י בופון. אבל אם אני צריך לפרגן למישהו אחריו זה יהיה פרנצ'סקו טוטי.
    מי השחקן הזר של העשור? זלטאן. אחד מהשחקנים הכי דומיננטיים שהיו אי פעם בליגה.
    מי הוא מאמן העשור? שתי אליפוית וגמר אלופות בפחות מ4 עונות מלאות + מונדיאל, נראה לי שמרצ'לו ליפי עשה מספיק בשביל לזכות בתואר הזה.
    איזו קבוצה סיפקה את הכדורגל האיכותי ביותר? מילאן של השנים 2003-2004 היא אחת מהקבוצות הטובות ביותר שראיתי אי פעם. האיזון המדהים בין הגנת ברזל בראשם של נסטה-מלדיני לברק של פירלו, סיידורף וקאקה והקילריות של פיפו ושבה. תענוג.
    הכשרון המבוזבז של העשור? אי שם לקראת סוף 2004 היה בליגה חלוץ צעיר שנראה לא מהעולם הזה. אדריאנו נראה אז כחלוץ מושלם שהולך להיות אחד מהגדולים אי פעם. איך זה נגמר, בסוף, כולם יודעים.
    האישיות השנואה של העשור?החל עוד בעשור הקודם, אבל גם בתחילת המילניום הנוכחי מאסימו מוראטי המשיך, ממשיך וכנראה שגם ימשיך לבסס את מעמדו כדמות הכי שנואה עלי בקאלצ'ו.
    רגע העשור - אם נשים בצד את בערך חצות הלילה של הרביעי ביולי 2006, שהוא מבחינתי נכנס בלי בעיה גם לרשימה הלא רשמית של "הרגעים הגדולים בחיי" ונשאר ברמת הקבוצה, אני בוחר בגומלין חצי גמר ליגת האלופות ב2003. היו עוד לא מעט רגעים מרגשים, ביניהם ה5 ביולי 2002 (קארל פובורסקי אלוהים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx), משחק האליפות בסן סירו ב2005 (המספרת של דל פיירו), ה2-1 על אינטר באותו מקום שנה לאחר מכן (הבעיטה החופשית של דל פיירו), הגול של טודור מול דפורטיבו ועוד. אבל המשחק הספציפי הזה היה המשחק הכי טוב של הקבוצה הכי טובה של יובה בעשור הזה.

בסך הכל ולמרות הירידה בשנים האחרונות, היה אחלה עשור. מי יתן וגם העשור הבא יניב זכייה במונדיאל והצלחה של הנציגות שלנו באירופה. פורצה איטליה!