סיכום עונת 2003-2004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אלי מתחן, ‏22/5/04.

1. ג'רי בית הלוי Member

אתם הולכים על חבל דק מאוד-זה דיון סיכום העונה ולא סיכום המשחק בטדי.

מירו-אתה ככה קרוב לחסימה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצן תמחק את התגובות שלא קשורות ישירות לנושא אחרת הדיון ילך למקומות לא רצוים...

3. lpardess Member

משחק העונה-ביתר י-ם מכבי ת"א מחזור 19,המשחק עם הכי הרבה קהל העונה והכי הרבה התרגשות מסביב.

שער העונה:כנראה גובאני רוסו

המשתפר:דניאל היידמן בלי ספק,התחיל זבל ובהמשך הוא וקלדיירה לבדם החזיקו את הקישור של ביתר כי נמני הבעיה היחידה שלו שהוא לא עושה הגנה (ובמשחקים רציניים מכבי חיפה הפועל ב"ש ושתי התל אביביות בקושי עברו את החצי)

סיפור העונה: אני מתלבט בין אבי נמני לאדהם שבייטה או לזכייה של בני סכנין(כמובן שאני עצוב בגללה אבל זה סיפור)

ילד העונה:שתי אפשרויות ברק יצחקי שהפך לבורג ושי בירוק שהראה שהוא שחקן מצוין,מליקסון וארבייטמן גם מצוינים אבל הם התחילו שנה שעברה לשחק.

הקבוצה האטרקטיבית:למרות שבהרבה משחקים ביתר הראתה שהיא הכי טובה(פעמיים כמבי חיפה ות"א,הפועל ת"א,הפועל ב"ש,בני סכנין,אחי נצרת:כל הקבוצות האלו בקושי עברו את החצי ומי שמתווכח יכול לראות שיסתכל על שידורים חוזרים בקיץ) היא לא שמרה על יציבות ולכן פ"ת תקבל את זה.

הקבוצה המשעממת:הרבה אומרים ב"ש אבל אני דווקא חושב שמכבי ת"א.

בישול:ביתר-אחי נצרת:בגלל שאני לא מכיר הרבה בישולים אני יכול להגיד שהגול הראשון מבחינת בישולים היה אדיר. קלדיירה הקפיץ לנמני שהקפיץ לתורגמן שהקפיץ לפדידה ששם את הגול והכל מהאוויר.

הפתעת העונה: כנראה שההפתעה זה הירידה של מכבי נתניה

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/04
  4. E-tam-R Member

וואלה מצטער לאכזב אותך....
    אבל בוקולי שיחק באחי נצרת גם בשנה שעברה בליגה הלאומית... והיה מצויין כמו שהוא עכשיו
    הוא לא הפתעה

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא הייתי יודע הייתי חושב שעל פי הבחירות שלכם, אוהדי בית"ר, שהקבוצה לקחה אליפות בפער של 13 נקודות...

משחק העונה - לא היה כזה

שער העונה - טומיסלאב ארצג מול חיפה בקרית אליעזר

המשתפר - לא היה כזה

סיפור העונה - אבי נמני

ילד העונה - יקיר לוסקי

הקבוצה האטרקטיבית - נו באמת? בליגה כזאת יש בכלל דבר כזה אטרקטיבי? אז זהו שלא, אבל הקבוצה שהיתה קצת פחות מגעילה מהשאר לדעתי זו הפועל פ"ת, מעט יציבות במשחקים והיא היתה מסיימת הרבה יותר גבוה

הקבוצה המשעממת/מאכזבת - הפועל ת"א

בישול - אין כזה

שחקן העונה - טומיסלאב ארצג

6. E-tam-R Member

אני יכול לנחש - אתה אוהד הפועל פ"ת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

יקיר לוסקי? זה האפס הזה ששיחק חמישה משחקים בתחילת העונה? ועשו ממנו שחקן גדול??

אם כן אז - http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

אם שי בירוק הוא לא ילד העונה... אחרי ששיחק נטו בערך 90 דק' :/ ובהם כבש 7 שערים.. אז אני באמת לא יודע מי כן. מה שבטוח - יקיר לוסקי = http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_jokercolor.Xxx

7. lpardess Member

ואללה לא ידעתי אני אערוך

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אוהד מכבי ת"א...

שי בירוק ילד העונה כמו שאבי נמני בן 14...

אני לפחות אובייקטיבי בבחירות שלי...

9. E-tam-R Member

עומר אז בוא תגיד לי אתה מי הוא לדעתך ילד העונה לדעתך

אני חושב שגם אוהדים של קבוצות אחרות יוכלו להסכים איתי שאם ניקח קטגוריה של תרומה מהספסל - סביר להניח שבירוק יזכה בה. ועוד הוא ילד.

שחקן צעיר וכל כך מוכשר שכבר הספיק להיבחן באייאקס.. שיחק כל כך מעט והבקיע 7 גולים.

אני צופה לו עתיד גדול

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תגזים היו כמה משחקים שהוא פתח בהרכב, וגם כשהוא נכנס זה לא היה ל-5 דקות, אבל עדיין ברמה של הליגה כיום, הוא לא ילד השנה ולא נעליים, ברמה של שנה שעברה, שהיתה הרבה הרבה יותר גבוהה ראינו מה הוא היה שווה...לא מחזיק ממנו...אני מחזיק יותר מברק יצחקי, מארבייטמן ממליקסון...הבעיה שלהם זה שהם בקבוצה חלשה מדי...

11. E-tam-R Member

מסכים איתך לגבי מליקסון.... אבל הוא היה ילד השנה בשנה שעברה... השנה לא ראינו ממנו יותר מדי...

ואל תגיד לי עכשיו שאתה אובייקטיבי..... ששלושת השחקנים שלך זה שחקני בית"ר

לגבי ארבייטמן... סתם הוא נתן חמישה משחקים טובים בערך ועשו ממנו רביבו..... אם אתה לוקח את התפוקה ההתקפית של בירוק וארבייטמן אז אתה יכול לראות שארבייטמן כבש שער אחד פחות מבירוק
    ואני לא רוצה להזכיר שארבייטמן הוא חלוץ בניגוד לבירוק שהוא קשר, ושלארבייטמן יש לפחות פי 2 דקות משחק.

לגבי יצחקי... פחות או יותר כמו ארבייטן.. עוד שחקן שנתן כמה משחקים טובים... בירוק - במספר ההזדמנויות המועטות שניתנו לו לשחק - סיפק ב-80% מהם לפחות את מה שציפו ממנו... יש לו עבר יותר גדול מלשלושת השחקנים שציינת, הווה יותר גדול מהם - ויהיה לו גם עתיד יותר גדול - הבטחה שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

12. אלי מתחן Member

ארבייטמן כבש בדיוק כמו בירוק, ואם תסתכל על פי כמות הזדמנויות ארבייטמן כבש באופן יחסי יותר מהולצמן אפילו, רק שהוא לא הביא צמדים.

בין המשחק מול מכבי פ"ת בסיבוב השני עד הפציעה שלו אחרי המשחק מול ב"ש, מליקסון הציג כדורגל פשוט מדהים. הבעיה איתו ששופטים לא שורקים על עבירות שבחיים האמיתיים היו שולחות אדם למעצר.

יצחקי הוא שחקן כישרוני, אבל הבעיה שלו שהוא לא מצא לו תפקיד טוב עדיין. אני מאמין שחלוץ מסייע כדוגמת ראול מתאים לשחקן כמוהו, לפעמים הטכניקה שלו מביאה אותו למקומות שהוא לא יכול לעשות מהם כלום והוא נאבד באגף.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/5/04
  13. E-tam-R Member

אוי נו.. מה אתה בא להגיד שארביטמן יותר טוב מהולצמן?

נו באמת סטטיסטיקות מפגרות
    זה כמו שתיקח בכדורסל את פארקר ותתן לו לשחק 30 דק', יצא לו לזרוק מהקו 10 פעם - הוא יקלע 7 פעמים אז יהיה לו 70% הצלחה בסטטיסטיקה

ואז תיקח את הלפרין שמשחק פחות, תתן לו לשחק 5 דק', יצא לו לזרוק מהקו פעמיים - הוא יקלע את שניהם אז יהיה לו 100% הצלחה בסטטיסטיקה

זה אומר שהלפרין שחקן יותר טוב מפארקר? לא!

אז אל תתעסק עם סטטיסטיקות כאלה

14. אלי מתחן Member

מה?!?!?
    כדורגל זה לא כדורסל, חלוץ מקבל הזדמנויות ולא בועט מתי שבא ומכיוון שארבייטמן היה הכלי המסוכן ביותר של בית"ר סגרו אותו, לעומת זאת מול מכבי חיפה קבוצה פותחת יותר את המשחק כי לחיפה יש יותר כלים שמסוגלים לכבוש.

15. E-tam-R Member

נו אז לפי הסטטיסטיקה הזאת את אומר שארבייטמן חלוץ טוב יותר מהולצמן

וזה פשוט שטויות.. ותהיה חייב להסכים איתי

חלוץ לא נמדד רק לפי מספר הכיבושים ביחס למספר הנסיונות.... אז אל תביא לי את הסטטיסטיקות הלא קשורות האלה..

יודע מה.. בכלל בוא נעזוב את זה... לא נגיע לשום מקום עם הדיון הזה....

תמשיכו להגיב פה על סיכום עונת 2003-2004