סיכום חלק א'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י פירנצה, ‏26/12/08.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה רכש, תראה לאן הוא מוביל אותנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. benjamin21 Member

מי הוא לדעתכם השחקן המצטיין עד כה בחצי הראשון?
    ההתלבטות הגדולה היא בין זלטאן איברהימוביץ' לאלסנדרו דל פיירו.
    בסופו של דבר בחרתי בזלטאן מכיון שחלק גדול מההצלחה של אלכס השנה היא בליגת האלופות, לעומתו זלטאן מציל את אינטר מחזור אחרי מחזור מתיקוים והפסדים מביכים לקבוצות תחתית.

מי הוא לדעתכם השחקן המאכזב?
    קווארסמה, יש בכלל ספק?

מי היא לדעתכם הקבוצה המפתיעה?
    נאפולי, הקבוצה רק שנה שניה בסריה א' בעשור האחרון, וכבר נמצאת בצמרת ומתמודדת על מקום בצ'מפיונס.

מי היא לדעתכם הקבוצה המאכזבת?
    רומא, נראית כמו קבוצה עלובה חסרת נסיון

מי הוא לדעתכם הרכש היעיל ביותר?
    אמאורי קראבליו דה אוליברה, הרכש החדש שהגיע לביאנקונרי מפאלרמו רק מוכיח כמה היה שווה להוציא עליו כל יורו

מי הוא לדעתכם התגלית הגדולה ביותר?
    אלברטו ג'ילרדינו, אומנם כולנו ידענו שמתחבא אצל אלברטו כישרון, אבל אחרי תקופה מאכזבת במילאן הוא מגיע לויולה ובינתיים בדרך לנעל הזהב

3. פירנצה Member

אי אפשר לשים את ג'ילארדינו בקטגורייה של תגלית.תגלית משמע לגלות מתייחסת ל'גילוי' יכולות אצל
    שחקן שלא הופיעו /או לא נתנו להם דגש בעבר וכעת בולטות במישחקו.
    כמובן שהיכולות תמיד היו קיימות,זה לא שיום אחד השחקן קם בבוקר עם כישרון, אבל השוני זה שהוא
    מביא אותן לביטוי.
    אתה יכול להוסיף קטגוריית קאמבק ונראה לי שמצאת את האדם המושלם.

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/08
  4. benjamin21 Member

יש משהו בדברים שאמרת אבל לא עלה לי מישהו אחר לראש,
    אולי אזקייל לאבצי, למרות שגם אצלו הכישרון נראה לפני העונה

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

המאכזב שלי עד עכשיו הוא קלאדזה. אני מודע לזה לחושבים שהוא גולם ושהוא בלם חלש, אבל אני תמיד תפסתי ממנו כבלם שעושים לו מעט עוול ומפילים עליו את הבעיות בהגנה. תמיד העדפתי את השילוב בינו ונסטה/מאלדיני על פני שילוב של בונרה ונסטה/מאלדיני ואני חושב שלא סתם הוא קיבל במשך השנים את הקרדיט מאנצ'לוטי. השנה בפעם הראשונה אני יכול להגיד שהוא מצדיק את הביקורות עליו ושהוא לא שווה מקום בהרכב הראשון של מילאן. קאחה - איכזבת!

נאפולי מפתיעה אותי עם המיקום שלה. בפתיחת העונה חשבתי שלקבוצות המקבילות יש עדיפות קטנה עליה במאבק על הכרטיסים למפעלים האירופים, ומסתבר שלא רק שזה לא נכון, אלא שהיא אפילו נאבקת על מקום בליגת האלופות. לא מפתיע שהיא שומרת על הבית - אבל היא מצליחה להוציא נקודות גם בחוץ, דבר שנכשלה לעשות בעונה שעברה.

6. פירנצה Member

נאפולי בהחלט מפתיעה,מה שמעניין זה שאם אנו מביטים בסגל שלה הוא בהחלט ראוי לצמרת וכמו
    שזה נראה היא תאבק עד הסוף כדי לעשות היסטוריה ולהגיע לצ'מפיונס.
    קארקה?...לבאצי!!!

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לנאפולי אסור להעפיל העונה לליגת האלופות. זה הרבה יותר מדי מוקדם בשבילה והיא לא מוכנה עדיין לעשות קפיצת מדרגה מקבוצת סיבוב ראשון באופ"א לקבוצת שלב בתים באלופות. הסגל שלה דליל מדי והיא לחלוטין חסרת ניסיון בכל מה קשור להשתתפות בשני מפעלים במקביל. במצב אופטימלי, נאפולי תשחק שנתיים בגביע אופ"א ורק עוד 3 שנים תעפיל לליגת האלופות. אם נאפולי תסיים העונה במקום הרביעי (או שלישי), היא פשוט תלך כמה צעדים אחורה במקום לשמר את ההתקדמות היציבה שלה.

8. פירנצה Member

צודק לגמרי ,לא חסרים מקרים מהעבר שקבוצות שעלו מדרגה מהר מידי,נשרפו,ואז חזרו שלוש אחורה.
    פרוייקט נבנה לאורך זמן ולנאפולי יש עוד בסיס לבנות לפני שהיא משחקת במגרש של הגדולים.