- סיכום הקמפיין של ישראל במוקדמות יורו 2004 -

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏12/10/03.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אמממ מצטער לאכזב אותך משה אבל זה כנראה קורה בגלל שאופ"א מצמצמת את הדירוגים...ככה שעכשיו יש פחות נבחרות בכל דירוג.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

3. burning soil Member

afc
    גרנט טעה,הוא בהחלט עשה טעויות גדולות,הוא נכשל ואני מסכים
    אתך בחלק מהדברים.
    אבל אני עדיין חושב שחלק מהבעיה אם לא רובה,היא הכדורגלן הישראלי.

4. burning soil Member

afc
    גרנט טעה,הוא בהחלט עשה טעויות גדולות,הוא נכשל ואני מסכים
    אתך בחלק מהדברים.
    אבל אני עדיין חושב שחלק מהבעיה אם לא רובה,היא הכדורגלן הישראלי.

5. נדב Member

צודק , לשחקן הישראלי יש מנטלייות מחורבנת ממש , אם אין לו כוח להתאמן , אז הוא לא בא !!

בגלל זה גם נילסן הלך מכאן מהר מאוד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

6. Julian Joachim Member

אני לא אתייחס שוב לכל הטעויות שנעשו בקמפיין הזה (ע"י גרנט וע"י כל מי שמקושר באופן כלשהו לנבחרת) כי כבר הבעתי את דעתי בעבר ואני מסכים עם בני בכל מילה שלו.

אני כן רוצה להתייחס לשיטה החדשה של הבתים שבעצם המשמעות שלה בשבילנו היא שאין שום צל של סיכוי להעפיל למונדיאל. חוץ מסקוטלנד כל הנבחרות בכל שלשות הדרגים הראשונים עדיפים על ישראל, וגם סקוטלנד עם מאמן שהוא לא פוגטס הדביל עדיפה עלינו. ככה שאין שום צ'אנס בכלל לעשות משהו, מה גם שבדרג מתחת יש כמה נבחרות עדיפות עלינו (_במיוחד ווילס והונגריה, ואולי גם ליטא) - משמע, אין צ'אנס להשיג משהו. אם זה המצב אמת אולי כדי למנות את זלצר למאמן של הנבחרת הבוגרת ולתת לו לבנות נבחרת של באמת צעירים, מן קמפיין של נסיונות שבו גם לא נשמע תירוצים פאתטיים כי לא יהיו ציפיות.

7. ג'רי בית הלוי Member

פולדש אני ההצעה שלך. זלצר הוא מאמן מצוין, שדומה לגרנט בזה שהוא בונה קבוצה לעתיד- אבל היתרון שלו הוא שהוא לא דופק את ההווה.

בקשר לדירוג במוקדמות המונדיאל- למה, אם היינו בדרג השלישי היינו עולים לאנשהו? פחחחחחחחחחח. אפילו שבמוקדמות המונדיאל יהיה לנו בית אמיתי(אם אפשר לקרוא לר"ג בית, אבל עזבו את זה) יש המון המון נבחרת שעדיפות עלינו, אני לא מבין מה קשה לאנשים לקלוט שאנחנו לא בין ה-16 נבחרות הכי טובות באירופה, אני בספק אם אנחנו ב-25 הטובות.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

וסלובניה כן?
    ולטביה כן?
    וסקוטלנד כן?
    אלה נבחרת שמגיע להם להיות ב16?
    טורקיה בין ה3 הנבחרות הטובות בעולם?
    איטליה לא בין ה8?
    ארגנטינה לא בין ה8?
    הולנד לא בין ה8?
    כדורגל זה משחק מלא תהפוכות שינוים והפתעות, וישראל בהחלט יכולה להגיע ליורו ולמונדיאל.
    זה לא כזה רחוק, אנחנו עושים את זה כל כך קשה.
    תירוצים תמיד יש, אבל עם כל הכבוד, עם נבחרת כמו לטביה יכולה להגיע ליורו, שהיא נבחרת הרבה פחות טובה מישראל, ואם טורקיה הצליחה להגיע ל3 נבחרות הטובות בעולם, כשברור שהיא פחות טובה מנבחרות כמו הולנד, איטליה, צרפת , ארגנטינה וכדומה, אז גם ישראל יכולה להגיע ליורו.

נ.ב
    ניצן, הטעויות "לכאורה" שלי בהודעה הראשונה היו "לכאורה" בתוצאות המשחקים, אבל אם תסתכל טוב,תראה שגם ככה אפשר לקרוא את התוצאות ולהבין, על עניין פעוט שכזה אין מקום לעריכה.