סיום דרמטי בדורטומונד, מאלאגה בהלם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏9/4/13.

1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יאומן, שום דבר מסביב ובקשר למשחק הזה לא יאומן פשוט.
    בשביל רגעים כאלה אני חי.

2. South Boy Member

זרק אותי לשם, הפעם חייכתי בסוף.

3. Der Rotbart Member

וכל כך ראוי / מצחיק שסנטנה כבש את השער המכריע אחרי כל הפישולים שלו בהגנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. aloneli Member

וואו מדהים!
    אפשר להגיד שדורטמונד החזירה על מה שקרה לה בעונה שעברה נגד מארסיי במשחק הבית המכריע.דורטמונד ביום נוראי ומלאגה ביום ענק ועדיין האיכות עושה את שלה בסופו של דבר.חבל על דמיקלס שנתן משחק מעולה ועל פלגריני שהוא מאמן ענק.

גם היום אי אפשר להתעלם מכך שהשופטים ביום זוועתי.גם אדום שהיה מגיע לשמלצר גם נבדל למלאגה גם נבדל לדורטמונד.כאילו מה יהיה?הם צדקו במשהו?

גאלא הפתיעה לטובה.ריאל לא הצליחה לחבר שתי מסירות במחצית השניה ובסופו של דבר אם לומר את האמת גאלא עשתה מעל ומעבר.היא לא ברמות האלה אבל בכל זאת לא כל קבוצה זוכה לנצח את ריאל מדריד במעמד של רבע גמר אלופות.דרוגבה כרגיל היה חלש מאוד אבל נתן גול מהסרטים.פיליפה מלו השחקן הכי טוב בקבוצה ולדעתי בכושר הזה הוא עדיין יכול למצוא את עצמו בקבוצה טובה יותר.

5. JohnTerry26 Member

כבר עברנו את זה, אבל אני רק שוב אחזור שלדעתי שופטים איכות של קבוצה על בסיס פרק זמן ארוך יותר ולא על משחק אחד. כי כמו שאתה מביא לי את ה2-2 מול ברצלונה אני יכול להביא הפסד לולנסיה בבית שכמעט הפך להדחה בשביל פסז', הדוגמאות לא נגמרות גם עבור דורטמונד מין הסתם. בסופו של דבר, קבוצה שניצחה את ריאל מדריד, סיטי, שחטאר, הגיע להמון הזדמנויות מול מלאגה בחוץ, ממוקמת במקום ה2 בגרמניה, מרשימה יותר מפסז' שהישגיה העונה לא רבים.

ריקלמה הסיבה להתעלמות מהנבדל היא שגם ה2-1 של מלאגה היה בנבדל.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/13
  6. riquelme1 Member

הלב שלי שבור.

לא ראיתי אפילו את המשחק, הייתי בעבודה ואני כל היום בהרגשה שמאלאגה יכולה לעשות את זה, אני רואה 1-0 משער של חואקין ומסרב להתלהב, אני רואה 1-1 ודקה 82 ופתאום 2-1 מהאייפון, ואז פותח בסיום 3-2, 2 גולים בדקה ה90 פלוס, לא להאמין.

שמעתי שהגול של סנטנה היה בנבדל, וזה עוד יותר מאכיל את הלב, אבל הכי מצחיק זה הצביעות, כולם שמחים בשמחתם של דורטומנד שעולה בזכות שופט, אבל עם זה היה ברצלונה....כל הפורום היה עומד על הרגליים ואומר בושה והשופטים רוצים את הספרדיות.

ידעתי שעם קמאצ'ו מאאלגה טובה יותר ותראה טוב יותר מבמשחק הראשון, אבל למה סרחיו סאנצ'ז במקום וולינגטון ולא לוגאנו?

כואב הלב.

7. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק מצוין קיבלנו בעלי סמי יאן.
    הכל התנהל על מי מנוחות ולפי התוכנית של מדריד עד שהגיע אבואה ושיחרר טיל מדהים לחיבורים.
    דרוגבה עם שער עקב מצוין הפך את היוצרות ודווקא אז סניידר עם החמצה מסמרת שיער נראה לי מוציא את האוויר מהמפרשים וחבל.
    לדעתי אם היה מובקע עוד שער אחד לגלא עד הדקה ה80, יחד עם דחיפת הקהל וההלם בו היו שחקני מדריד היינו יכולים להיות עדים לאחד המשחקים הכי מטורפים שהיו בליגת האלופות.

8. סדרו קייטע Member

שוד לאור היום, שלא ידברו עליו כמובן כי דורטמונד הם ה"טובים". חבל, היה מגיע למאלגה.

9. Der Rotbart Member

אתה יכול להיות רגוע, ריקלמה, גם השער השני של מאלאגה היה מנבדל. שיפוט זוועה; העיקר ראיתי שהשעו את וולפגנג שטארק בגלל הטעויות במשחק ברסה-פ.ס.ז'; בקצב הזה לא ישארו שופטים פעילים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

10. שםמשתמש Member

אם דורטמונד לא היו פראיירים, הם היו עם 4 שערי חוץ ולמלאגה לא ממש היה סיכוי היום. הבעיה היא שגצה לא ממש יודע לבעוט (טוב, לפחות מול מלאגה הוא לא ממש הצליח לעשות את זה כמו שצריך).

11. אלי מתחן Member

השער השני של מלאגה היה בנבדל.

12. Landon Donovan Member

מוזר איך זה שכאשר הביזיון השיפוטי לא מתרחש במשחק של ברצלונה כמעט ומתעלמים ממנו.
    אז אני אכתוב את זה כאן, למען הפרוטוקול - דורטמונד היתה אמורה (חייבת!) להשאר בעשרה שחקנים. מלאגה נשדדה היום.

ואם מסתכלים לרגע על תמונת חצי הגמר, שתי הקבוצות שעלו היום היו כנראה (והסייג שאני מניח פה הוא מאוד נדיב איתן) מודחות - ריאל מול יונייטד ודורטמונד היום. האם, במידה ואחת מהן תזכה, מישהו יזכור את זה בכלל, או שרק ברצלונה זוכה לכבוד הזה?

13. aloneli Member

דורטמונד גם הייתה צריכה להישאר עם 10 שחקנים.שמלצר פשוט פירק שם גאמס בלי קשר לכלום.בכלל שיפוט זוועתי היה הערב.

סאנצ'ז שחקן חלש מאוד ושיש שחקן כמו לוגאנו על הספסל זה פאק במערכת.

14. סדרו קייטע Member

כמו שצוין פה, דורטמונד גם הייתה צריכה להישאר בעשרה שחקנים. גם את זה ישכיחו.

15. alexshw Member

פשוט חוייה עצומה. איצטדיון הכי טוב באירופה, קהל מדהים ומשחק שיכנס לפנתיאון.
    בדיוק בגלל המפעל הזה כל כך נערץ.
    רק דבר אחד פוגם בחגיגה, זה השיפוט המחפיר והשערורייתי למן תחילת שלב הנוק אאוט. והבזיון היום נמשך.
    חבל ומעצבן.