סטיות או לא להיות?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י U&I, ‏9/8/07.

1. spurs229 Member

אם אני אוכל המבורגר במסעדה, אני תמיד מסיים את ההמבורגר, הצ'יפס והבירה באותו הזמן.

לא קשור לקודם, אבל כשאני שותה מקולר, אני תמיד מטה את הראש ימינה, פשוט לא מסוגל אחרת.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כל פעם שאני רואה בן אדם עם סטופר פעיל בשעון למרות שהוא לא צריך אני מעיר לו וגורם לו לשנות את זה לשעון רגיל.

זה מ-ש-ג-ע אותי!

3. skyday20 Member

כשאני נוסע באופניים, ואני עובר בחזרה למדרכה, או מהמדרכה לכביש.
    אני תמיד משתדל לא לעשות את זה על הקטע עם פס אדום במדרכה, מעדיף לעבור בכחול, או לבן, או אפור מה שזה לא יהיה, אבל שהאופניים לא ידרכו על אדום..

4. yonmu Member

מתחרפן משעון על 12 שעות (כלומר שבשמונה בערב כתוב 08:00).

5. VAR Member

משקאות אלכוהולים אני שותה רק נקי, כולל וודקה. סרבן ערבובים.

6. Kompany Member

כחלק מהחיפוש שלי אחרי דיון שקשור לרישיון בשביל לפרוק את השימחה הרבה שלי בזה שעברתי טסט יצא לי לפגוש את הדיון הזה, וסטיות זה שמי השני לכן ההחלטה להקפיץ.

הבולטות ביותר:
    קודם כל שהשירותים תמיד יהיו סגורים במכסה הזה, יש את הקטע הזה גם שתמיד הנעלי בית יהיו מקבילים זה לזה ולא 'זרוקים', ויש לי כל מיני סטיות שבאות והולכות - האחרונה הייתה קריצה לעצמי פעם בעין ימין ופעם בעין שמאל כשאני רואה מראה (אחד המוזרים). אבל טיפלתי בזה כבר ע"י תרופת נגד שאני פשוט שם לעצמי בלוק בראש אבל בגלל הקיץ זה חזר מהשיעמום, בתהליכים להפסיק את השטויות האלה סופית...

את הקטעים של המדרכה והטלוויזיה שהם הנפוצים ביותר כבר עברתי (חלקית) ועוד שאצלי זה היה מורכב יותר אפילו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני אף פעם לא שם שעון מעורר לשעה עגולה/מחומשת. צריך לקום ב7:00? אז אשים ל6:57/8/9 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. שער 7 Member

לי עד לפני כמה שנים הייתה את הסטייה לשים מספר מסויים של מספרים בווליום של הטלוויזיה : 10, 13, 16, 18, 23, 26, 28. לא מעל זה, לא מתחת לזה, ובטח שלא ביניהם.

גם את השעון המעורר אני עושה בלופים של 6:00, 6:30, 6:45 עם נודניקים כל 5 דקות באמצע.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/13
  9. OriRR Member

אם עסקינן בשעון מעורר, אני תמיד, אבל תמיד קם ב 7:44 בדיוק (בתקופת בית ספר כמובן). לא דקה לפני ולא דקה אחרי. אני מתחיל ללמוד ב 8:30 וגיליתי שאם אני קם בשעה הזאת יש לי בדיוק מספיק זמן בשביל להתארגן כמו שצריך ולהיות כמה זמן שאני רוצה על המחשב בבוקר (גם בזה אני מדויק, 7:58 אני כבר אחרי מקלחת, שיניים, בגדים והכל, 8:02 אני על המחשב עם כוס קפה ו 8:16 אני בדרך לבית ספר). אין ספק שהסבא והסבתא הגרמנים שלי גאים בי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

אה ואני לא מסוגל שהסלט יגיע בשניצל או משהו בסגנון. תמיד יש לי קערה קטנה לסלט ואין מצב שמשהו אצלי יתערבב מחוץ לפה.

עוד משהו שנזכרתי, שאני מתקלח, אני חייב לסיים את המקלחת בוויש של מים קפואים.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/13
  10. Ice Cream חסה

גם בחורף?

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

גם אני כזה, שומר את הסלט לסוף.

אגב, כל משתתפי האשכול הזה הם לא בעלי סטיות אלא OCD.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

12. OriRR Member

כשנגיע לחורף אגיד לך. זה סטייה די חדשה שהתחילה באפריל-מאי בערך.