סטיות או לא להיות?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י U&I, ‏9/8/07.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מישהו נגיד טועה במסנג'ר ורושם עם שגיאת כתיב אני חייב לתקן אותו,אנשים שמכירים
    אותי כבר הרבה לא שמים לב לזה[אפילו שרוב הפעמים אני צוחק עליהם על זה].

2. שגיא Guest

יש לי סטייה, או יותר נכון נטייה, לעבוד על כל מי שבסביבתי. אני לא אגיד שקרן פתולוגי כי אני לא כזה, אבל אני עובד על האנשים אפילו על הדברים הכי קטנים. העניין הוא שאני מאוד אמין, מה שהופך את זה לממש כיף.

3. King Kenny Member

גם אני. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש את זה לחבר שלי,אבל אני כבר מכיר את זה אז זה לא הולך לו ואני פשוט נותן לו את התחושה
    שאני מאמין לו.

הוא גם אוהב לספר את אותו הסיפור מיליון פעם וגם כשאני אומר לו שאני מכיר את מה שהוא
    מספר הוא עדיין חוזר עליו.

5. Riki Member

יש לי את זה רק בקטע של הפחדה, אני מוצאת את עצמי מתחבאת בארון מאחורי הדלת וכו' והכול בנסיון להפחיד למוות את אחים שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. Sergio Ramos Member

יש לי מן נקטטיה מוזרה כזאת שלדוגמא אני נוגע בכתף שמאל, אני חייב לגעת באותה חוזקה בכתף ימין בכדי להרגיש איזון. ככה זה גם בכל מקום בגוף. לא תמיד זה קורא לי, אבל שאני נזכר אני חייב לעשות את זה.

7. Gass12 Member

רק על הקווים רק על הקווים..
    אח שלי יש'ך שקל?

8. U&I Member

קבלו סטייה.

אולי מי שמתעסק באמנות, יבין אותי : )
    בתור אחת שמציירת. ברגע שאני רוצה לדעת אם הציור יצא מוצלח אני מעמידה את הציור מול המראה, ככה שהציור הפוך. רק אז אני יודעת שהמשימה הושלמה..

ולגבי השאלות שנשאלו פה מה הקשר בין אמנות לסטייה בהומוסקסואליות. זה בא כדוג' ממאמר של הפרופ' נחמן בן יהודה ואם זה 'מעניין' אתכם. מומלץ לקרוא.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקס אמר על מטבעות...
    אני אוהב שהסכומים אצלי בארנק עגולים. לפעמים אני אבזבז 17 שקלים רק כדי שלא יהיה לי בארנק 267 שקלים אלא 250 בשטרות, המקסימום שאני יכול זה מטבעות של 10 ו-5, מתחת לזה אני פשוט לא אוהב!

10. Gass12 Member

קבל עצה שתעלה לך בדמי ייעוץ הוגנים של 14.689 אחוזים (סתם כדי להציק לך עם אחוזים לא שלמים ):)

תתקמבן על צנצנת יפה כזו עם מכסה פח או מכסה זכוכית שנסגר בלחיצה
    והחל מהיום אתה זורק לשם כל מטבע שערכו מתחת ל10 שקלים (תשאיר אצלך רק את העשיריות)
    זה בטוח זול יותר מלבזבז 17 שקלים 3 פעמים ביום על משהו לא נחוץ וגם דיאטתי (מנה פלאפל+שתייה)

בתום חודש אוגוסט אתה מתחייב כאן קבל עם ועדה לספר לאומה ולאחותה כמה כסף הצטבר בקופתינו
    (שותפים לא?)

11. ירוק עד המוות Member

אני חייב להריח ספרים חדשים

12. Red Left Winger Member

יש לי 2 של חצי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. M_T_A Member

אני תמיד שם את הווליום בטלוויזיה על מספרים זוגיים..

14. Giallorossi Member

בדיוק כמוני.

עוד "סטיות" שיש לי:

- (חברים שלי רואים את זה כשריטה, לי זה נראה רק הגיון בריא)
    אני לא יכול לעשות לעשות צרכים במקומות ציבוריים (רמז: לא שתן,http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx) לא משנה כמה נקי שם וכמה דחוף אני צריך. (אף על פי שבמחשב שנייה זה באמת לא שריטה)

- זה הדבר הכי מוזר: אני ישן רק אחרי שאני בודק כל שטות- הדלת סגורה עד הסוף, שאין כוסות וצלחות בחדר, המזגן פתוח במידה ומתאימה וכל הדברים המפגרים האלה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/07
  15. משוגע בירוק Member

רוב הדברים הקטנים אצלי קשורים לשינה - טלוויזיה חייבת להיות דלוקה בחדר (על ווליום 5 כמובן, כשמשהו מעניין מוקרן כדי שאם אני לא ארדם אני אוכל לראות), האור בחדר חייב להיות סגור אבל כל המסדרון חייב להיות מואר, אני חייב לבדוק שהדלת סגורה לפחות 3 פעמים, חייב לסגור ארונות, אסור לסגור מחשב, יושן עם אותה ציפית כל הזמן, נרדם עם הפנים לקיר... זה לא הרגלים ולא סטיות זה יותר אובססיות קטנות כאלה..