סחורה פגומה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏12/4/05.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמוזר לי להבין, הוא איך רונאלדו, רומאריו, רונלדיניו, הגיעו לקבוצות בינוניות באירופה, ותוך שנתיים עם המון שערים ו"איש המשחק" עברו לקבוצות בדרג העליון ביותר (בעצם, ברצלונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx), בעוד קבנאגי תקוע בקור הרוסי ולא שומעים עליו בכלל (על ואגנר לאב שומעים יותר!), טבז תקוע בברזיל (לא יודע למה הוא עבר לשם!) וגם עליו כבר לא שומעים כמו בליגה הארגנטינאית. לגבי שניהם, נראה שדרך הקבוצות הם לא יגיעו לאירופה והם חייבים לתת טורניר גדול עם הנבחרת (אז עד שנה הבאה אין מה לדבר). ד'אלסנדרו גם כן לא בדיוק מכבב בוולפסבורג, אבל הבונדסליגה היא עוד איכשהו מקפצה לעומת שני האחרים שדי נתקעו לדעתי.

תוספת: בליגה הארגנטינאית שמענו על השחקנים האלה כל שבוע, וגם באמצע השבוע לפעמים אחרי משחקים גדולים, ועכשיו, מישהו יודע מה הם עושים בכלל?

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/05
  2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוו, הנה מישהו שמכיר בעובדות. ויודע מה גל, אני אפילו אגזים ואומר שרונאלדיניו היה מאכזב למדי בפ.ס.ז', ושהוא לא תרם יותר מדי למועדון, בטח ברמת התארים. ועדיין, בארסה כן הימרו עליו וקנו אותו, ותראו מה יצא מזה. למה זה?

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כיכב? באמת? אני לא בקיא בסטטיסטיקה אבל אני זוכר אותו בכותרות, גם מסיבות של כדורגל טוב וגם מסיבות אחרות. הרי חצי אירופה רבה עליו לא בגלל פוקס שעבר מעל דייויד סימן נכון? והוא זומן לנבחרת כי הוא באירופה?

4. valeron Member

זה גם יכול להיות אם שחקנים ארגינטינאים אני לא חושב שלברזילאים יש יותר כשרון ,זה בכלל לא נכון.

אימר שחקן שכן יכול להצליח בקבוצה גדולה בעצם הוא כבר בקבוצה גדולה ולנסיה והוא המלך שם!
    ריקלמה לעומת זאת בויאריאל ,וויאריאל של השנה היא קבוצה גדולה,הרבה בזכות ריקלמה.
    וולטר סמואל הוא שחקן בריאל,אזאלה בולנסיה,כל שחקן ארגטינאי הוא כוכב בקבוצה שלו ולא משנה איזה קבוצה הוא:סרגוסה זה מיליטו,וגאלטי, ויאריאל:זה ריקלמה ,פיגרואה,סורין,אהוברנה...מונאקו:סביולה
    בעצם כל שחקן ארגינטנאי בקבוצה שלו הוא כוכב ,ורון באינטר,כרספו במילאן,יש כוכבים ,יש שחקנים
    פשוט לא כולם בקבוצות המפוארות של אירופה....ובמשך הזמן זה יקרה.

בעיניין רונדליניו שאמרת:גם אם רונדליניו היה בא בתקופה של ואן חאל,הוא לא היה מצליח.
    עוד משהו מעינין גם מארדונה לא הצליח בבארסה אמרו שזה עוד אחד מהשחקנים הכשרונים והוא הלך לנאפולי ותראו הוא השחקן הגדול בכל הזמנים אז נו באמת!
    רונדליניו היה אכזבה בפריס סן ג'רמן ,בבנחבחרת ברזיל במונדיאל הוא התגלה ככוכב על.

5. yakirmaimon Member

לא אמרתי שאיימר וריקלמה לא שחקנים גדולים. זה לא ייצא מפי וזה גם לא ייצא כי אני מאוד מעריך את שני השחקנים האלה! אם לא ראית גם בכלל לא התייחסתי לנבחרות ולויכוח שלכם התייחסתי רק לקמביאסו עם כל הכבוד שחקן טוב אבל הוא לא משתווה לרמה הגבוהה של השחקנים..!!

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל ואלרון, רוב השחקנים שאמרת הם מ"הקדנציה הקודמת" של הכדורגל הארגנטינאי. דור מצוין של סוף שנות ה-90.
    מדובר על כך שבשנים האחרונות, אחרי דור סאביולה-ריקלמה זה כבר לא זה.

7. valeron Member

כל שבוע ,צצ בכדורגל הארגינטינאי צצ כשרון חדש,על תדאגו הכשרונות יגיעו יש למה לצפות עלי...

לארגנטינה יש תנבחרת עד גיל 20 הטובה בעולם ואם לא שמעתם אז היא ניצחה את הנבחרת הדיי אלמונית וחסרת הכשרון של ברזיל, אולי תם לא מכירים תשחקנים אבל מסי ,הוא רק בן 17 ויכול להיות הככוב הבא של הכדורגל העולמי יש עוד שחקן ברינטוס ,ועוד מלא כאלו שעוד מעט יצוצו...

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל תלך, תביא סטטיסטיקה, ונראה כמה טוב הוא היה שם. תראה גם לאיזה הישגים הקבוצה הגיעה איתו כשהוא שיחק שם. אני מבטיח לך שאתה לא תתלהב. מה גם שכל הגישה שלו לקבוצה שם היתה מחורבנת למדי, הוא לא השקיע בגרוש ורב כל פעם עם מישהו אחר. קשה להאמין שאנחנו מדברים על אותו רונאלדיניו חביב, צנוע ומשקיען של בארסה, אבל אין מה לעשות, ככה זה היה.

אבל זה בכלל לא נושא הדיון כאן.

גל, אמרת שמאז סביולה וריקלמה זה כבר לא זה, אז הרשה לי קצת לחלוק עליך. לדעתי גם סביולה וגם ריקלמה הם מאוד כשרוניים, אבל מאכזבים לא פחות. את סביולה מעולם לא אהבתי יותר מדי (בכל זאת, הוא מריבר), אבל אין ויכוח על כך שהוא אחד השחקנים המהירים בעולם, וגם עם הסיומת שלו לא הכי טובה שיש, הוא עדיין חלוץ שמגיע להרבה מצבים, מטריד את ההגנות וגם מסוגל לכבוש כמויות שערים יפות. וריקלמה הוא פשוט גאון. אני באמת ובתמים חשבתי שהוא היוש של מראדונה, כל משחק של בוקה ששידרו בתקופתו היה פשוט תאווה לעיניים, והוא ניווט את הכל כמו מלך. אבל איכשהו כשהוא הגיע לאירופה זה קצת התמסמס, לא ברור לי למה, וחבל, כי זה פוגע בקריירה שלו גם ברמת המועדון וגם ברמת הנבחרת.

9. valeron Member

ויירה ,ריקלמה התמסמס בבארסה,אתם לא שומעים איך כל התקשורת הספרדית מתלהבת מהדברים שהוא עושה בויאריאל לא רק אתה,רבים ורבים אמרו שהיורש הבא של מרדונה זה ריקלמה ,מארדונה עצמו אמר
    שריקלמה מאוד מזכיר אותו שתיהם גדלו באחנטינוס ג'וניורס עברו לבוקה,מבוקה שתיהם עברו לבארסה
    שתיהם לא הצליחו בבארסה(דרך אגב מארדונה אמר לריקלמה לא ללכת לבארסה)שתיהם הצליחו בקבוצה קטנה יותר מארדונה בנאפולי ריקלמה בויאריאל ריקלמה מראה את היכולת מבוקה בויאריאל...ויש סיכוי שהם נראה אותו בקבוצה גדולה אולי בארסה בעונה הבאה נראה שחקן גדול.

רונדליניו הגיע די אלמוני מברזיל מה שריקלמה הגיע ככשרון ענק,אולי הציפיות יותר מדי גדולות...

10. yakirmaimon Member

עם כל הכבוד. בנבחרות עד גיל 21 אין נבחרת בעולם שחזקה מאיטליה!! עובדות בשטח!
    גם הנבחרת הבוגרת של איטליה טובה מזו של ארגנטינה. חוץ מברזיל אינני חושב שיש איזושהי נבחרת שמתעלה על איטליה, אני יודע שאני מסעיר לבבות הרבה אנשים כעת אך במונדיאל 2006 אני בטוח שאיטליה תוכיח את כוחה. עכשיו יקפצו כל אוהדי אנגליה וספרד ויצעקו שהנבחרות שלהם יותר טובות וכו' אבל זה סתם בולשיט שלא מוכר אצלי. ובבקשה תגובות בלי מריבות..

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אגיד לך את זה יקיר. אני אגיד לך שברזיל נמצאת בטופ של הכדורגל העולמי, בקלאסה אחרת משאר הנבחרות הגדולות, ושכל הפסד שלה (גם למעצמות כדורגל אחרות) ייחשב בעיני להפתעה. יש בדרג השני את איטליה, ארגנטינה, ספרד, אנגליה, גרמניה ואולי הזנחתי איזה נבחרת כאן. אלו נבחרות שיכולות לעבור את ברזיל ביום טוב, אבל הן פחות טובות ממנה, כשביניהן כל דבר יכול לקרות, באמת כל דבר.

עד כאן על נבחרות, אני מקווה שהשיחה לא תעבור לזה...

12. valeron Member

וירה אקואדור ניצחה את ברזיל,כמעט ואורגאוי ויש לה כמה הפסדים ברזיל היא לא נבחרת בלתי ניתנת לעצירה!

13. valeron Member

בקיצור זה פשוט תקופה,והיא תעבור שוב אני מזכיר את ברזיל הספידו במונדיאל 2002 אמרו שאין
    כשרונות אין כלום,וברזיל לקחה את המונדיאל פשוט שטויות ארגנטינה על המפה....

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אגיב אחרי שלא מעט הודעות נשפכו כאן.

קרלוס טבז, איך שלא רואים את זה, הבטחה גדולה. הוא כשרוני, הוא צעיר וכל העתיד לפניו. המעבר שלו לברזיל הוא בסך הכל תחנת מעבר. קשה לי לראות מצב שטבז לא יעבור מתישהו לאירופה.[
    לא חסרים פספוסים - קבנאגי דובר כאחד הכשרונות הגדולים בכדורגל העולמי והיום הוא ברוסיה. סורין היה אמור להיות אחד מהווינגרים הטובים בעולם ודעך. ריקלמה לא הגיע לגבהים שציפו ממנו, ואם ללכת כמה שנים מעליהם, גם גז'ארדו או אורטגה. אגב, ד'אלסנדרו עושה דברים נפלאים בגרמניה וגם הוא לטעמי יקפוץ מדרגה.
    יכול להיות שמשהו בקליטה של השחקנים הללו ברמות הגבוהות לקוי. כשרון לא חסר בארגנטינה, וגם לא יחסר. ארגנטינה תמשיך להצמיח שחקנים טובים וכמה מהם יגיעו גם לטופ. להספיד את הכדורגל הארגנטינאי בשלב כזה זו טעות. הכדורגל הארגנטינאי לא ידעך כל כך מהר.
    גם לגרמניה יש כיום דור די בינוני שאני לא צופה לו הצלחה מדהימה בקיץ הבא (חוץ משווינשטייגר, איזה שחקן), גם צרפת לא מראה דור מזהיר במיוחד. קורה.
    פקרמן מאמן טוב ויכול לחבר את ארגנטינה למונדיאל טוב, שחקנים טובים יש ואפשר להרכיב מהם קבוצה טובה. בסופו של דבר, יגיעו שחקנים ארגנטינאים טובים לאירופה. אין סיבה שזה לא יקרה.

15. Yeste Member

ריקלמה ,
    אני ממש לא מבין מה אתה רוצה ? אף אחד לא אמר פה שלארגנטינה אין כישרונות צעירים ,ושארגנטינה לא נבחרת מצוינת ,מוכשרת וכ"ו... אבל ההשוואה שלך לברזיל זה מגוחך . מקודם עשית השוואות בין החלוצים של ארגנטינה לבין החלוצים של ברזיל . רשמת ברזיל : "רונלדו אדריאנו " ,אז אם אתה טוען שאתה רואה את הליגה הספרדית ,איפה בדיוק אוליבירה,אדו ,באפטיסטה וכ"ו (הם לא פחות טובים מטאבז,קאבנגי או סביולה )חוץ מזה ,ההשוואת הללו לא אומרות כלום ,תבין שזה לא מוסיף שום דבר לדיון הזה. כמו שאמרתי מקודם ,על כול שחקן ארגנטיני ברמה עולמית ,יש שניים\שלושה ברזילאים .