סחורה פגומה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏12/4/05.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

ראינו את זה במשחק נגד בארסה... תעשה לי טובה.
    למרות הגיל המופלג שלו, קרלוס הוא אחד המגנים הטובים ביותר היום, היינצה וסורין לא משתווים אליו.

2. valeron Member

שוב:רוברטו קרלוס שם יותר גדול ,אבל שחקן ברור שלא...

3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

שוב, רוברטו קרלוס זה אולי שם גדול, אבל גם שחקן גדול.

4. John Barnes Member

ולרון מה אתה טמבל? סורין וכל שאר המגנים השמאליים של ארגנטינה כיום יגיעו לרמה לא יגיעו לרמה של קרלוס גם עוד 100 שנה. בחייאת תסתכל על העובדות, סורין היה ברמות הגבוהות- ונכשל. והיינצה הוא לא יותר ממגן שמאלי סביר פלוס. הכל מתגמד לעומת הרזומה המפואר של הברזילאי אז- פרוש לדוקים או משהו.

5. Roberto Baggio Member

אני חושב שפשוט הדור הזה של ארגנטינה לא מזהיר כמו הדורות של מראדונה ואחר כך גם של באטיגול.
    קורים כאלה מצבים שיש שנים של שחקנים קצת פחות מוכשרים. למשל השם החם בצעירים של ארגנטינה שיצאו לאירופה הוא מקסי לופז ואי אפשר להשוות אותו למשל לרוביניו שממש עוד מעט יוצא לאירופה.
    אבל הרבה שחקנים ארגנטינאים חוזרים לעצמם העונה כמו: קרספו ריקלמה וורון שיכולים לקחת את הנבחרת ביחד עם שחקנים כמו סורין , איימאר , פיגרואה , סביולה , לוצ'ו גונזאלס , קולוצ'יני , קאמביאסו ועוד.
    בסך הכל הם די מספקים את הסחורה עם החומר של השחקנים שלהם שנחשבים פחות טובים מהברזילאים. הם מובילים את הבית הדרום אמרקאי לפני ברזיל ונראים לא רע.
    וכמו שואלרון הזכיר גם מונדיאל הקודם ארגנטינה הגיעה כפייבוריטית וברזיל בקושי הצליחה להעפיל למונדיאל ובסוף ברזיל לקחה וארגנטינה לא עברה את שלב הבתים.
    בקשר להשוואות על הקישור אני לא מסכים איתך ואלרון הקישור של ברזיל מפוצץ בכוכבים מהדרג הראשון והקישור של ארגנטינה הרבה פחות טוב.

ארגנטינה וברזיל הן כרגע הנבחרות הטובות ואטראקטיביות בעולם , אני הייתי רוצה לראות את שתיהן בגמר המונדיאל.

6. valeron Member

סוף סוף מישהו אם שכל, ארגנטינה וברזיל הם הנבחרות כיום הטובות בעולם,אחריהם באים ספרד שלדעתי נבחרת חזקה מאוד,אם ראול,חואקין,צ'אבי,ואלרון,רייס,פויול,פרננדו טורס,אלברט לוקה,ועוד מלא מוכשרים.....איטליה נבחרת בירידה גדולה,תוצאות ,החלוצים פשוט לא פוגעים,0-0 משחק אחרון בבית..
    והפסד 1-0 לסלובניה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ,הולנד נבחרת מצוין ,אנגליה עוד צריכה להוכיח,צ'כיה חזקה,פורטוגל,צרפת על הפנים,גרמניה מתחזקת בקיצור שתי הנבחרות שבאמת הטובות בעולם הם ברזיל וארגנטינה הם כל הכבוד ..

אמן גמר מונדיאל :ברזיל vs ארגנטינה ואז התשובה תגיע לדיון הזה

7. John Barnes Member

קאט דה פאקינג בולשיט!!!
    אנגליה צריכה להוכיח, אבל ספרד שלא עברה את שלב הבתים ביורו היא הנבחרת מס' 3 בעולם??.
    לך תראה כדורגל ותחזור לפה טוב?

8. valeron Member

חחח עוד אנגלי מתוסכל בוא תגיד לי כאלה פנים בפנים ועל תתחבה מתחת למחשב.

ספרד אנגליה ראית תמשחק אולי תמבין למה אני מתכוון.?ועזוב תתוצאה שרק 1-0 (היה צריך להיות 5)
    צורת משחק ,אנגליה צריכים ללמוד.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/05
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

העמדה היחידה שבא הארגנטינאים טובים יותר מהברזילאים זה בבלמים (סמואל, אז'אלה, היינצה,'קולוצ'יני וכו'...) השאר אין יותר מדי תחרות בכל עמדה אחרת הברזילאים חזקים יותר איכותית וכמותית.

אפילו בדוגמאות ש"ואלרון" נתן - קשר תוקף. אז ד'אלסנדרו, ריקלמה, איימר הם שחקנים טובים אבל לא ברמה הגבוהה ביותר, לעומתם רונאלדיניו, קאקא, מרסליניו הם מהטובים בעולם בתפקיד. וככה בכל תפקיד, אין ממש תחרות. אפילו שחקן כמו מסצ'ראנו, שצפוי לגדול להיות שחקן גדול, גדול כמו... אמרסון.

10. valeron Member

מרסילניו?ריקלמה אימר ודאלסנדרו יותר טובים באמת אם כל הכבוד למרסיליניו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    אימר שחקן ברמה הגבוה ביותר,הוא וירטואז שחקן ענק ,ריקלמה ברור שזה שחקן ברמה הגבוה ביותר.
    הוא מוכיח אתזה שבוע אחרי שבוע,דאלסנדרו משחק בוולספורג סים אותו במילאן אני לא חושב שהוא היה עושה דברים פחות טובים מקאקא.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/05
  11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל זה ד'אלסנדרו שחקן רוטציה בוולפסבורג ומרסליניו כל שבוע קורע רשמות ומציג יכולת שכנראה תביא אותו לקבוצה טובה יותר מהרטה בשנה הבאה. גם מאיימר וריקלמה הוא יותר טוב ועוד לא דיברנו על קאקא ורונלדינו.

12. robson Member

אתה ראית את הדור של מראדונה שאתה מדבר?..
    הרי כשמראדונה היה שיחקו עימו עוד עשרה חוטבי עצים, השחקן השני בחשיבותו אחרי דייגו באותה נבחרת היה בורוצ'אגה, בורוצ'אגה!! שעשה קריירה עלובה ואומללה בצרפת..ארגנטינה מעולם לא הוותה יריב לברזיל ולעולם לא תהווה.

13. valeron Member

זהו:אני נכנע...כולם כאילו מחוברים אחד לשני אני קבור פה נדבר אחרי המונדיאל סאלמת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx :aaa8:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/4/05
  14. Roberto Baggio Member

חוטבי עצים חוטבי עצים אבל הגיעו לגמרי מונדיאל על ימין ועל שמאל ותראה איזה הישגים היו להם. אתה יכול להגיד שהשחקנים שהיו אז בדור של מראדונה לא היו טובים אבל אם תסתכל על ההישגים שלהם כנבחרת ולא כבודדים אתה תראה שהיה להם דור מזהיר.

15. John Barnes Member

איזה דור מזהיר? היה להם את מראדונה וזהו.