סחורה פגומה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏12/4/05.

1. Barcik Member

יש לי יותר מזה לאמר, אבל אין לי זמן, אז בינתיים נסתפק במועט.

זה לא נכון לאמר שסביולה אכזב בכל הזדמנות. למעשה, ההפך הוא הנכון.
    סביולה כבש ב- 3 העונות שלו בבארסה 21, 20 ו- 19 שערים בהתאמה. ז"א, ממוצע של 20 שערים לעונה. שים לב באילו תנאים - בעונה הראשונה, קרלס רשאק ביצע את תהליף ההתאקלמות של סביולה כשחקן שעולה מהספסל, דבר שנמשך במשך יותר מחצי עונה. בעונה השנייה, הגיע ואן-חל ונתן את כל הקרדיט לקלייברט. בחצי השני, עם אנטיץ', סביולה כבש 11 שערים בליגה, והיה למעשה שחקן העונה של בארסה (לא שזו מחמאה גדולה). בעונה שעברה, רייקארד לא מצא לסביולה מקום במערך שלו, ונתן את הקרדיט שוב לקלייברט. זאת, עד שמס' 9 נפצע, לא ממש התאמן, הרגיז את כולם ולמעשה חרץ את גורלו (ושל חוזהו היקר) בקבוצה. סביולה כבש 19 שערים בסיום העונה, ובצרורות ממש בחצי השני.
    אז, כל פעם סביולה לא היה החלוץ הבכיר בתחילת העונה, ועדיין החזיר ב- 20 שערים בעונה, זאת למרות שמדובר בחלוץ צעיר שזה היה מועדנו הראשון באירופה. בסך הכל, מאכזב ביחס לסכום, אבל מאזן סביר לחלוטין, בהתחשב בעובדה שהארנבון נאנס בברצלונה.
    השאלה כרגע היא - האם בארסה לא עצרה בכך את ההתפתחות שלו לאחד מהחלוצים השניים הטובים בעולם? אני חושש שכן.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יונתן, זו ניואלס אולד בויז שלקחה אליפות, לא אסטודיאנטס.
    גל, בטח דיברו שם על בלושי מניואלס וגרסיאן מולז, אלו לפחות הצעירים שהספקתי להתרשם מהם העונה. כמובן שיש את משראנו שהיה אמור לעבור כבר בקיץ שעבר לאחת מהענקיות של אירופה אחרי קופה אמריקה מוצלח במיוחד.

הדיבורים על הכשרונות שם תמיד קיימים, אבל עובדה שכשדיברו על רונאלדיניו כשחקן עם עתיד ענק הוא באמת הגשים את עצמו ובגדול, והפך לכוכב הבלתי-מעורער של בארסה, בעוד שכל השחקנים שאתה ציינת יסטה, אומנם משחקים בקבוצות טובות, אבל לא בענקיות היבשת, שם משחקים הגדולים באמת.
    הקבוצות האיכותיות ביותר בספרד זה בארסה וריאל, ועם כל הכבוד למקסי וסולארי, כוכבים בקבוצות האלה הם ממש לא, ואולי גם לא יהיו (סולארי לבטח לא, על מקסי עוד מוקדם לדבר). וזאת בניגוד לרונאלדיניו, רונאלדו, רוברטו קרלוס ואפילו פאקין בלטי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/4/05
  3. valeron Member

שטויות..באמת שטויות כל מבין כדורגל היום יודע שלארגנטינה יש תנבחרת הטובה בעולם...
    אולי שכחת להגיד שהם מקום 1 בבית הדרום אמריקאי..וברזיל מתחתיה..
    הליגה הארגניטנאית מיצרת אין ספור כוכבים צעירים כיום הם לוצ'ו גונזלזל ,חבייר מסצרנו שכל אירופה מחפשת אחריו,איזה נבחרת יכולה לנצח בהרכב שלישי בלה פס (3000 מטר מעל פני הים)את בולביה.?
    ארגנטינה נבחרת טובה מברזיל .:לאיזה נבחרת יש כאלו עושה משחק דאלסנדרו,ריקלמה,אימר,לו'צו גונזלז
    חואן סבסטיאן ורון,בטוח שכחתי עוד כמה,קרלוס טבז,סביולה,קמביאסו,סולארי,אימר,אזאלה,אלה שחקני דרג
    ב'?שטיות באמת שטויות נדב יעקבי,ורון ברבש אמרו שארגנטינה כיום הנבחרת הטובה בעולם וזה בדוק.
    הליגה הארגנטינאית היא הטובה בדרום אמריקה,נכון שהשחקנים הברזילאים חשופים ליותר
    עינין תקשורתי אבל זה לא ממעיט מהדברים המדהימים שעושה למשל ריקלמה בויאריאל,לדעתי השנה ריקלמה לא פחות טוב ואם לא יותר טוב מהשחקן הטוב בעולם (כמו שקוראים לא)רונדליניו,אימר שחקן שכולם יודעים תיכולת שלו,כרספו חלוץ אדיר,סביולה,טבז שנחשב לכשרון בסדר גודל עולמי.
    יש עתיד לדעתי מזהיר.ארגנטינה עוברת תקופת מעבר....על תשכחו שמתוך 5 אליפויות עולם עד גיל
    20 ארגנטינה זכתה ב3.....

4. Yeste Member

לגבי ההשוואה לברזיל . תראה ,בכול ליגה בכירה באירופה ישנן שלוש (מקסימום ארבע) קבוצות "גדולות" באמת .ככה שמן הסתם אין מקום לכולם ויצא ככה שהברזילאים יהיו הכוכבים של אותן קבוצות ,למרות שאי אפשר להאשים אותם במצב הזה כי הברזילאים זו הסחורה הכי טובה שיש בכדורגל. בכול מקרה,הנקודה היא ש80 אחוז מהשחקנים שציינתי מסוגלים להוביל ,ולהיות שחקנים מובילים בקבוצות הגדולות ביותר .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/4/05
  5. robson Member

כן כולם שחקנים דרג ב'. אף אחד מהם לא הצליח באמת באירופה ברמות הגבוהות..עובדה היא שכולם מדשדשים בקבוצות בינוניות בספרד או באיטליה או בגרמניה. אני חושב שאין פה שינוי במגמה, חוץ ממראדונה ובטיסטוטה איזה עוד שחקנים ארגנטינאים "גדולים" הצליחו באירופה וסחבו את הקבוצות שלהם להצלחות?..תמיד מאגר הכישרונות של הברזילאים עלה לעין שיעור על זה של הארגנטינאים ואין פה שום דבר חדש, מידי פעם {לעיתים רחוקות מאוד..} מבליח איזשהוא כישרון ארגנטינאי וזהו, ואילו לברזילאים יש מאגר בלתי נידלה של כשרונות. ראינו איך ברזיל ב' לקחה את הקופה על חשבון ההרכב החזק ביותר של ארגנטינה..

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצוב לומר כי אני בסה"כ מעדיף את ארחנטינה על-פני ברזיל, אבל רובסון צודק. ובוא נאמר שבאטיגול, דייגו, סימאונה וורון בזמנו היו כוכבים ברמות הגבוהות ביותר של אירופה, וזה 4 שחקנים יותר מהיום עבור ארחנטינה.

7. robson Member

מבחינתי אלה נבלות ואלה טרפות, אבל האמת חייבת להאמר. מאגר הכישרונות שיוצא מברזיל במשך השנים הוא פשוט בלתי יאומן...

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איתי, לא יודע מי שני אלה שאמרת... דיברתי על אחרים.
    עכשיו אני זז לברר מי אלה היו.. תיכף עורך.

אחד קוראים לו ויטי. הוא מככב ברוסאריו שמובילה את הטבלה למרות תבוסה 4-1 לבוקה ביום ראשון. באחד המשחקים העונה הוא כבש רביעיה, והיה לו עוד צמד, ועוד כמה גולים אני מניח. יש מצב שגם אחד שקוראים לו רוברטו נאני. השאר אני לא זוכר.

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/05
  9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאני בדינמו קייב. ויטי הזה, שווה משהו?

10. אלי מתחן Member

הבעיה הגדולה היא שהליגה הארגנטינאית מוערכת הרבה יותר מזאת של ברזיל, בעוד מריקלמה וטבז עשו עניין עוד לפני שהם השיגו משהו בכדורגל, שחקנים כמו ג'וליו בפטיסטה או קאקא שכיכבו בברזיל לא קיבלו עשירית מהפירסום שהארגנטינאים שהם לא טובים יותר מהם קיבלו.
    מה שקורה זה פשוט, הליגה הארגנטינאית מוערכת יותר ממה שהיא באמת, ושהשחקנים הארגנטינאים מגיעים לאירופה הם לא מאכזבים ביחס ליכולת האמיתית שלהם, אלא פשוט מאכזבים ביחס לציפיות, בעוד הברזילאים מגיעים כמעט בלי ציפיות כי מחוץ לברזיל רובם לא מוכרים.

11. Yeste Member

שווה בסביבות 10 מיליון אירו שרוסאריו סנטרל דחו מאתלטיקו מדרידבשבילו.
    חוץ ממנו,יש שם גם את מסשצ'רנו ולואיס גונזלס מריוור .מריאנו ג'יזרמו ,הפליימיקר של ניולאס ,ומבוקה אין לי מושג האמת ...

וההשוואות לברזיל זה מגוחך. על כול ארגנטיני יש 2\3 ברזילאים.

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/05
  12. valeron Member

מגוחך מגוחך ארגנטינה מקום 1, ברזיל 2 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    ריקלמה שחקן לא ברמה הגבוהה?אימר לא ברמה הגבוהה?

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה לא חשוב, כולה מוקדמות. אבל העובדה שכוכב ארחנטינאי (טבס) משחק בברזיל... באמת משהו לא בסדר עם הדור הצעיר.

14. valeron Member

מה?ארגנטינה הליגה הכי טובה בדרום אמריקה,פשוט שילמו לטבז מכיר שהוא לא יכל לסרב לא אתם פשוט מדברים שטויות ארגטנטינה מציגה תיכולת הכי טובה בעולם,כולכם מדברים שטויות.
    כולה מוקדמות זה יותר מכולה זה מראה מי נבחרת טובה יותר הטבלה לא משקרת....

הליגה בברזיל פשוט גרועה,מארגנטינה יוצאים יותר כשרונות.
    מה אתם בכלל מדברים שטויות תראו משחק של ארגנטינה,תראו משחק של ברזיל ותבינו על מה אני מדבר.
    מזה הזילזול הזה בכדורגל הארגנטינאי?הדור הזה שיש לארגנטינה הוא פשוט מעולה,שוב אני מזכיר
    הם ניצחו את בולביה בלה פס המקום הכי קשה בעולם לשחק בוא בהרכב השלישי תבינו טוב הרכב שלישי!!!!! אם שחקנים כמו דושר קלמנטה רודירגז אומר לכם משהו?

15. valeron Member

ג'או קול אחי,בטיסטה טוב מטבז חחחחחחח,קאקא יותר טוב מריקלמה חחחחחחחחח.הרגת אותי.
    הבעיה שהשחקנים הארגינאים באירופה לא זוכים לקבל את התלהבות התקשורתי כמו שמקבלים
    הברזיאלים,ריקלמה כמה שהוא טוב לא מקבל מספיק יחסי ציבור כמו רונדליניו או קאקא וחבל.

אתם רואים את ויאריאל מי אם לא הארגינאים האלו עשו את הקבוצה הזאת לאחת הטובות בליגה הספרדית במיוחד ריקלמה,סורין ,פיגרואה,אהוברנה,גונזלו.....שכחתם אותם?
    אז למה ישר להספיד הם הנבחרת הטובה בעולם ,
    בוריס תסביר למה ריקלמה לא הצליח אולי ותפסיק להתחמק.

רק לפני שלוש שנים לפני המונדיאל אמרו אותו דבר על ברזיל ?ומי לקח את המונדיאל אתם זוכרים שאמרו שלברזיל חסר כשרונות ובלה בלה בלה,וכמעט הם לא עלו ובסוף לקחו אבל אם ארגנטטינה זה שונה הם פשוט מציגים יכולת מעולה חלא מבין אותכם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/05