סופר קופה איטליה 17-18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏13/8/17.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לאציו מנצחת את יובה זה סימן לעונה מטורפת. כל הכבוד לאינזאגי והבחורים.

2. Don Joan Roman Member

דה שיליו היה סביר + מהרגע שנכנס אבל הוא כל כך אדיש שאפילו עבירה לא ניסה לעשות.
    קאנסלו בדחיפות.

Sent from my m3 note using Tapatalk

3. Dayatso #BlackAndWhite#

בסה"כ עוד משחק אימון לפי איך שזה נראה אתמול לפחות על שחקני יובנטוס

אבל אם נתייחס לזה כמדד להמשך, חדירה, בנעטיה וקוואדרדו צריכים למצוא את מקומם על הספסל במקרה הפחות טוב, ובקבוצה אחרת במקרה הטוב.

מרכז הקישור סירס לנו את כל המשחק, פשוט לא עמדנו מול לאציו, שבאה רעבה יותר, ואגרסיבית יותר.

אז יש יהלום אחד שהחזיר אותנו למשחק ב2 מצבים נייחים, אבל מצד שני דה שיליו אחד שעשה אברה וקלקל הכל, ברכות למארוטה ואלגרי על ההעברה הגרועה התורנית.

אני יכול להבין את אלגרי שעלה עם כמעט אותו הרכב ששיחק בשלבים האחרונים של העונה שעברה, אבל אני לא יכול להבין למה אם הביאו לו חיזוקים למה הוא לא משתמש בהם. ואם ראית שיש שחקנים טובים יותר או בכושר טוב יותר מאחרים במהלך הTOUR בארה"ב אז למה לא לעשות בהם שימוש?

בנטנקור הראה ניצוצות של שחקן שיכול להיות באנקר בהרכב, מרקיזיו נראה שחזר לכושר והיה חייב לפתוח על חשבון חדירה החלוד והעייף. ברנה וקוסטה באגפים, נראים הרבה יותר טוב ומסוכנים מקוואד וסופר מריו (לפחות את זה הוא קלט עד דקה 70).

שורה תחתונה, המשחק הזה לא מהווה מדד לכלום בדיוק כמו שהסופרקופה הקודם לא היווה עבורנו ועבור מילאן.

מצפה שבימים הקרובים כבר נסגור עם קייטה (היום?), ספינאצולה (יאללה כבר) ועם עוד קשר גרזן, ושלא נוותר על קין ונשלח אותו להשאלה, הילד נראה כמו הדבר הבא.

יאללה עשה לי חשק לעוד, סופר את הימים לאחור.

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/17
  4. DUGRI Member

ברצאלי בלם ענק, אגדה יובנטינית, אחד הטובים בעולם בשנים האחרונות ואנדרייטד גדול. אבל לצערי הרב הוא לא יכול לשחק מגן ימני, והציוות שלו עם קייליני כצמד במרכז ההגנה אף פעם לא נראה טוב.
    מיותר לציין שהמשחק אתמול רק הדגיש שוב את מה שכולם יודעים, שיובה חייבת קשר אמצע ומגן ימני.
    פיאניץ' וחדירה אולי במשחק הכי חלש שלהם בשחור-לבן.
    קוסטה היה טוב מהרגע שנכנס.

5. Raulito Madridista

במשך השעה הראשונה כשהסופר-קופה הספרדי נראה כמו גביע הטוטו ואנחנו רואים בתחת המסך שיש טירוף באיטליה - צעקתי שם לחבר אוהד ריאל הבעלים של הפאב - 'בוא נעביר, נתחיל לראות קצת כדורגל'. הגולים נפלו בקצב, היה חתיכת משחק ונהנתי אחר-כך מהתקציר. הגיע הזמן לקצת שינוי מרענן ואני שמח עבור לאציו, רק לפני המשחק אמרו שם 'אין סיכוי לגבור על יובה לאורך עונה שלמה, אבל במשחק אחד הכל אפשרי'. אני עדיין חושב שהמשחק הזה הוא מכה קלה בכנף עבור יובה וראינו איך קבוצות באנגליה למשל ממש לא מוכנות להמשך העונה. רוצה לומר: יובה הפייבוריטית מס' 1 שוב לזכות באליפות לדעתי למרות עזיבת בונוצ'י, ואפילו אלבס.
    קראתי ביקורת שוחטת על היגואין, האמת שגם בשנה שעברה הוא היה נראה מאוד שמן וגם בנאפולי היו חלקים, הוא בטח לא עם אחוז שומן כמו בריאל מדריד ואני לא מדבר על התקופה בה היה ילד בן 19, ועדיין הוא כבש בלי הכרה.

לאו דווקא מצפייה במשחק, אני חושב שיובנטוס מאוד רכה במרכז השדה וזה לא יספיק לה לגבהים שהיא מתכננת.

6. DRORIKO Member

ביקורות על היגוואין תמיד יהיו, כי אין מה לעשות כשאתה מגיע עם כזה תג מחיר אז תמיד יהיה את אלה שיחפשו אותך בפינה,ככה זה היה עונה שעברה וככה זה יהיה גם העונה. הוא פחות מדאיג אותי כי את הגולים שלו הוא יתן, יש עמדות אחרות שיותר מלחיצות אותי.

Don Joan Roman ו-DUGRI אוהבים את זה.