סופר קאלצ'ו - המחזור ה-31 בסרייה A:: דרבי במילאנו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏31/3/11.

1. 亚历山大帕托 Member

חלמתי לפני כמה לילות שאטו מחמיץ כמו במשחק ההוא גם מולנו. נשבע. אני חושב לייסד דת חדשה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/4/11
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיזה שידור אתה צופה?

אנדריי, אין לנו שחקן שיתרום בצד שמאל יותר מזמברוטה. תן לו זמן להשתפשף ולהיכנס למשחק.

אנחנו צריכים להוציא פה את השני, כל התקפה שלנו זה לפחות חצי מצב. העמידה של אינטר על המגרש מביכה. המון שטחים מתים יש בין השחקנים שלהם ואנחנו צריכים להיות יותר ישירים ותכליתיים כשאנחנו מנסים לנצל את זה.

3. 亚历山大帕托 Member

כל תיקול עבירה, אינטר מגיעה למצבים רק מהאגף שלו, גרם לטיאגו סילבה לטעות ולשים את פאציני באחד על אחד עם אביאטי. עדיף אנטוניני.
    קסאנו במקום רוביניו הבזיוני! יש לו משחק לא רע, אבל אני לא מסוגל לראות את החרפה הזאת במדים שלנו. לקסאנו יש את האפשרות לשים את פאטו מול סזאר בכל התקפה נגד הגנה כזאת.

4. Joel Gion Member

כמו שחשבתי, גם בלי הפליט הבוסני יש למילאן מספיק כלים בשביל להביך את ההגנה המגוחכת של אינטר. רק הזריזות והמיקום של ראנוקיה מנעו במחצית הזאת לפחות עוד שער אחד שכנראה היה סוגר את הסיפור. אם כבר הזכרתי את ראנוקיה, זה כבר מתחיל להטריד כמה טוב הוא הולך ונהיה עם הזמן (במיוחד בתקופה שבונוצ'י מדשדש בבינוניות). צומח פה בלם על ונשאר לי רק להצטער שמארוטה לא לקח את הסיכון והחליט לוותר עליו בגלל הפציעה הקשה אשתקד.

משחק לא מדהים אבל האווירה מסביב והאינטנסיביות מספיקים לי בינתיים בשביל ליהנות.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד שני, לקסאנו אין את המהירות של רוביניו ואז אנחנו נשארים עם פאטו כיחיד שיכול לצאת במהירות קדימה. אני הייתי משאיר את רוביניו עוד קצת.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעדיף בעיטות חופשיות מאשר אין סוף כדורי רוחב של מאייקון ופאנדב שיגיעו לאחר שהם יעקפו אותו בקלות, כמו שעושים כל השחקנים המהירים שמתמודדים מולו.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק נהדר בסן סירו, לפחות מבחינתה של מילאן. אפשר להגיד שמילאן משחקת טוב יותר מאינטר אך לא בפער ניכר. אני עדיין לא קולט איך השופט התעלם מנגיעת היד של מאיקון שהוא מטר ממנו. למזלנו אטו בהחמצת השנה 2.0 ופאציני נראה לחוץ. למרות הכל, ההתקפה של מילאן נראית תקועה ושני הברזילאים בעיקר שולחים יותר מדי כדורים שמגיעים לאינטר. הצלילה של רוביניו מבזה אותו ואת המועדון עוד יותר, בושה.
    יאללה עוד מחצית אחת ואפשר להיות רגועים, עד אז אסור להרים ידיים ולהיות שאננים. חוסר ערנות בהגנה עלולה לגרום לשוויון.

אני אשאל שוב, מה הפירוש של השלט GIUDA INTERISTA?

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

זה לא נכון יותם? לקראת סוף המחצית הדרבי קצת השתפר כשאינטר התחילה לשחק, אבל בערך עד הדקה ה-35 המשחק היה די שומם למעט השער בפתיחה, בעיטה של ואן בומל שבפוקס הגיעה למשקוף ועוד הזדמנות של פאציני. אינטר לא הצליחה לייצר כלום ומילאן לאט לאט ניסתה לעקוץ עם 2-3 שחקנים בלחץ. אולי הגעתי עם יותר מדי ציפיות, אבל אותי הדרבי די מאכזב (לקראת המחצית זה מאד השתפר ואני מקווה שזה ימשיך כך גם במחצית השנייה).

ולגבי האווירה, חוץ משריקות בוז על פאולים ועל הרחקות כדורים החוצה אתה לא שומע את הקהל צורח ומעודד (גם אצל אינטר) ובעיקר יש שקט מופתי ודי מוזר. זה לא אווירה, בטח שלא בשביל משחק דרבי.

נב: ההגנה של אינטר פשוט מצחיקה.

9. 亚历山大帕托 Member

http://i56.tinypic.com/212sv3s.Xxx
    יהודה (בוגד).

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר?

11. 亚历山大帕托 Member

לאונרדו...

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לאינטר, ממשיכים לשחק כשגאטוזו שרוע פצוע על הדשא ומגיעים להזדמנות.

12. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אינטר בעשרה שחקנים ועם קורדובה על הדשא. אם מילאן לא תנצח את זה...

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/11
  13. המבין Member

פאטו המלך
    פורצה מילאן! פורצה מילאן!

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה עוד שתיים.

15. XabiAlonso Member

הדבר הראשון שצריכה מילאן לעשות בקיץ זה להעיף את רוביניו לכל הרוחות. שחקן טיפש, רשלן ובכיין.