סופר קאלצ'ו - המחזור ה-31 בסרייה A:: דרבי במילאנו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏31/3/11.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין איך מיליטו יכול לשדרג את ההרכב שלכם. מדובר בחלוץ שלא פוגע כבר מספר חודשים, קרוב לשנה למען האמת, לא הראה שום יכולת גבוהה בנוסף לזה וגם רק חזר מפציעה. זה כמו להגיד שיאקווינטה יכול להיות קלף שלנו מול רומא (לא באמת, אבל הבנת את העיקרון).

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. אני לא משלה את עצמי מיליטו בעונה נוראית, הרבה יותר מבחינת הפציעות שגורמות לו גם לא להיכנס לכושר ולא להיות טוב. אבל אתה יודע איך זה חלוץ, מגול אחד שמביא ביטחון הרבה יותר מהבחינה הפסיכולוגית, הוא יכול פתאום להתחיל חזרה אט אט לכושר דרוש מבחינת כיבושים ובטח שמבחינת יכולת.

ב. תמיד טוב שיש קלף התקפי בספסל למקרה ש...להגיד לך שמחר הוא ישים גול? אי אפשר להגיד דבר כזה אבל מצד שני, מה לא לתת לו לשחק? הרי בליגת האלופות לאינטר אין את פאציני כך שמיליטו כן צריך לשחק כי כבר בשלישי הקרוב הוא יפתח בהרכב נגד שאלקה.

ג. בהתחשב בעובדה שבמהלך כל העונה כמעט שלא נהינו ממשהו שקרוב לסגל מלא, לקבל מצב שכזה לפני הדרבי (אומנם בלי לוסיו המושעה וסמואל הפצוע) זה רק דבר טוב עבור הקבוצה.

3. SerieA Il Capitano

אתה באמת משווה שחקן מוגבל כמו יאקווינטה למיליטו, שהביא במו רגליו לאינטר שלושה תארים בעונה שעברה?

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתגעגע לפירלו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

http://up351.siz.co.il/up2/mgmvx5ttenyj.Xxx

מאריגה לא יהיה על הספסל וזו טעות,מיליטו יהיה.עוד טעות של הגזאטה זה שלפי הדף הזה מוטה כבש 14 שערים ב14 משחקים,בעוד שהוא כבש רק 4.
    ההרכב של מילאן ממש לא מאיים בלי זלאטן....ד"א,שימו לב לכמות השערים שכבשו שחקני מילאן שבהרכב בלי זלאטן.

6. עודד (אוהד הצלחות) Member

אני לא מבין איך אפשר בכלל להשוות בין אלגרי לליאונרדו. ליאונרדו לא איזה גאון טקטי, אבל אלגרי הוא פשוט מאמן אסון. הוא ישחק עם שחקן שנתן עשרה משחקים גרועים ברצף בלי שום בושה, ולא יעזור בית דין, רק לא לתת לשחקן צעיר לשחק... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

שימו את מרקל במקום בואטנג ואת בואטנג במקום סיידורף, ויש לנו הרכב מנצח. אבל סיידורף כקשר אמצע צד? אבוי לבושה.

7. Raulito Madridista

מחכה בקוצר רוח לדרבי האדיר של מילאנו - כבר הרבה שנים שמשחק הדרבי לא היה כ"כ חשוב לשתי הקבוצות, ממש שיא המאבק על הסקודטו. אף קבוצה לא תסתפק בפחות משלוש נקודות. אם תיהיה הכרעה במשחק - הקבוצה המנצחת תלך עד הסוף גם אם זו תיהיה אינטר שתפתח פער של נקודה אחת בלבד, פער שניתן לסגירה כשיש 21 נק' בקופה - אבל זו תיהיה דחיפה מוראלית גדולה.

עצם העובדה שאינטר מגיעה למשחק כשהיא יכולה להפוך את הקערה על-פיה ולכבוש את הפיסגה לראשונה העונה - זו תעודת כבוד גדולה ללאונרדו. אני לא חושב שמדובר במאמן גדול אבל אין ספק שהוא הביא לאינטר התלהבות עצומה. הוא פשוט עשה את הדברים נכון במקום בניטס שעשה בידיוק ההיפך. אינטר בבסיסה קבוצה טובה יותר ממילאן. אטו וסניידר בכושר מפחיד וגם פאצ'יני מוסיף המון לחלק הקידמי. אני לא יודע עד כמה יתרון הביתיות באמת משמעותי כשמדובר באותו מגרש(זה לא כמו בדרבי של מנצ'סטר למשל שיש שני מגרשים שונים) - אבל אני חושב שאינטר בהחלט עם יתרון מסוים, בטח כשאיברהימוביץ לא משחק.

הענק השבדי הוא השחקן הטוב ביותר העונה במילאן ומעניין לראות מי יקח את המושכות בהיעדרו. זו תיהיה הזדמנות טובה עבורי לצפות במשחק שלם של שחקן שאני מאוד אוהב - אנטוניו קאסנו. הוא זה שצריך גם להכין את המצבים וגם להבקיע בעצמו. אני רואה אותו כשחקן המפתח במילאן. אני זוכר משחק לפני שש וחצי שנים במהלכו רומא פירקה את אינטר בסאן-סירו וקאסנו נתן הצגה. קאסנו השנה מקבל הזדמנות שלא תחזור במילאן. כולי תקווה שקאסנו יפתח בהרכב במקומו של רוביניו או בעצם לא חשוב במקום מי. ההרכב המיוצר כאן של מילאן מאוד-מאוד הגנתי!

ברשותכם - כמה מילים על המשחק בין רומא ליובה. לא בטוח שיש ביסוס למה שאני הולך להגיד - אבל יובנטוס לטעמי היא אכזבת השנה באיטליה. היא כ"כ רחוקה מהצמרת למרות התוצאות היפות שהשיגה נגד אינטר ומילאן וזה מאכזב. אני צופה משחק מעולה וכמה כיף לראות את טוטי ודל-פיירו ממשיכים לתת הצגות שבוע אחרי שבוע. באתר ספורט 5 כבר מתכוננים לקראת המשחק וניסו להשוות בין השניים - אין צורך. שניהם תותחים, מהכדורגלנים הטובים שידעה איטליה בכל הזמנים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/11
  8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

כגודל הציפיות כך גודל האכזבות. כך שיש מצב שפאלרמו אפילו יותר אכזבה מאיתנו...

9. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

מחזור פשוט ענק השבוע בקאלצ'ו שלנו. כמובן שכל העיניים יהיו מופנות להיום בערב ובצדק, אבל אני לא יודע למה, אבל הדרבי הסיציליאני תמיד הכי מרתק אותי. לא מהקבוצות הטובות באיטליה, רחוק מכך אפילו (לפחות קטאניה ופאלרמו הגרועה של העונה), לא קבוצות עם קהל אוהדים של מיליונים, 2 קבוצות שכמעט ולא זכו בדבר, אבל בדרבי הזה יש משהו, משהו שאין בהרבה דרבים. בכל הדרבים יש שנאה, אבל בדרבי הזה נדמה לי שיש את אחת השנאות הגדולות ביותר לפחות באירופה, כאשר השיא היה במותו של השוטר לצערנו. למרות שאחד השחקנים האהובים עליי מחוץ ליובה עזב את קטאניה (מאסקרה), עדיין אהיה בעדה. מרטיניו (שלצערי פצוע) ייעדר מחר, אבל כולי תקווה שגומז (שמאד הרשים אותי), יפתח בהרכב למרות שכרגע לפי הגאזטה הוא יהיה על הספסל, ויראה את מה שהוא יודע לעשות. הוא פשוט שחקן נהדר, אך לא מספיק החלטי עדיין. כמו כן אני מקווה לראות משחק טוב מסקלוטו שמזמן כבר לא ראיתי את הפרצוף שלו.

מהצד השני פלארמו שבסה''כ נמצאת בכושר נוראי, כאשר כל התקוות יהיו על הטריו איליצ'יץ'-פאסטורה-מיקולי ואני מקווה שגם הם לא יאכזבו. בכל מקרה, אני מחר אני עם קטאניה ואקווה שהם יחזירו לפאלרמו על השלישיה של פאסטורה מהסיבוב הראשון.

אגב, בנוסף לקייליני שלא יהיה זמין מחר, גם אלכס בחוץ לשבועיים. טוני העגלה אמור לפתוח מחר לצידו של מאטרי. למרות שאין את ההרגשה הרגילה של לפני משחק כמו רומא - יובה, אני מקווה לראות את הקבוצה המסכנה שלי מצליחה לעשות משהו באולימפיקו ולא להמשיך ולבייש את עצמה כמו שהיא עושה פשוט נהדר בשנתיים האחרונות.

נאפולי - לאציו, רומא - יובה, הדרבי הסיצילאני וכמובן הדרבי של מילאנו במחזור אחד. אני מקווה שאוכל לתפוס את כל המשחקים האלו, (מקווה להשתחרר מחר מהעבודה מוקדם, כי פעם אחת מותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_shhh.Xxx ) לראות כדורגל טוב, וגם לא להתאכזב, כי על הנייר המחזור הזה מבטיח המון. :aaa15:

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

משחק שלם?קסאנו לא יפתח בהרכב.

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

משטרת מילאנו עצרה את מאריו ריגטי, ראש הקומנדוס טיגרה, ארגון אולטראס של מילאן. המשטרה צמאה ברכבו פצצה בעלת פוטנציאל לנזק בינוני, ארבעה סכינים, אלת בייסבול וספריי, השוטרים הגדירו את הציוד כמסכן חיי אדם. תפיסתו של ריגטי התרחשה במסגרת בדיקותיה של המשטרה על האוהדים בסן סירו שהכינו את הציוד הכוראוגרפי.
    חברי האולטראס המילאנזים סיפרו שההשקעה הכוראוגרפית עצומה והיא פרי יצירתם של חמש חודשים של הכנות.

הולך להיות לוהט בסן סירו, אני יכול להבטיח שהעידוד של הקורבה סוד הולך להיות משהו יוצא דופן שלא נראה כמותו שנים. העיקר שיעבור בשלום ושלא ייפגעו אוהדים משני הצדדים.
    :aaarse:

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב יו"ר הפוסה דל-ליאוני.

--

בנוגע למה שמהשטרה מצאה, טוב מאוד, צריך להוקיע את האלימות הזאת, הרי ברור שהמטרה של הבן אדם הזה וחבריו היתה לגרום לפגיעות בנפש ולהרג, לא שום דבר אחר. הסיבה המרכזית לקרחות באיטליה: האלימות.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד 4 שעות וחצי תראה על מה אני מדבר ואחר כך נראה אם תתאכזב, קפיש?

אה ולידע כללי, FDL התפרקו לפני כמה שנים טובות, כך שלצערי אני לא היו"ר שלהם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/4/11
  14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא צריך לספר לי על קהלים, תאמין לי הייתי וראיתי...

מהכוריאוגרפיה של מילאן אני בוודאות לא אתאכזב כי אין על הכוריאוגרפיה של הקהל האיטלקי בשום מקום בעולם, בזה אין לי ספק שיהיה תצוגת תכלית (מעניין מה יהיה בצד שלנו). בקשר לעידוד? תלוי באיך יתפתח המשחק. אם היינו עושים נושא כוריאוגרפיות/פירוטכניקה, היינו ממלאים לפחות 50 עמודים!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/4/11
  15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהפעם האחרונה שהייתי כל-כך לחוץ לקראת משחק הייתה לפני שאיטליה שיחקה מול צרפת במחזור האחרון של שלב הבתים ביורו 2008. לא צחוק הדרבי סקודטו הזה...

אנחנו צריכים לקחת את המשחק מול נאפולי כדוגמה/תקווה למה שצריך לקרות בעוד כמה שעות. הגנת ברזל, קישור מאוד הגנתי שמונע מהיריבה (ובשלבים מסויימים גם מאיתנו) לפתח משחק, ופאטו חד ובטוח בעצמו שלוקח עליו את הכל בחלק ההתקפי. אני מעדיף פה מפגש שבו שתי חוליות הקישור כותשות אחת את השנייה וההגנות מנסות לנעול הכל - זה עדיף בעיניי על משחק ריצה/סטנגה מרחבה לרחבה. באיירן אומנם הראתה שאינטר היא מהקבוצות הפגיעות בנמצא כשמדובר במשחק אקסטרה דינמי, אבל אין לנו את ההתקפה של באיירן ועדיף לא לחשוף את ההגנה יותר מדי כשמולם יבואו סניידר, פאנדב, מאייקון, אטו ופאציני. לפי ההרכבים המשוערים גם אלגרי מעדיף את הקו הזה, שדוגל בהרגעת הקצב וביצור הקו שלפני ההגנה.

כ-80 אוהדים שלנו בילו אתמול את כל הלילה בקורבה סוד במטרה להכין ולסדר את הכל לקראת התפאורה המדוברת. בכלל, זה לא דרבי רגיל ואווירת החג בתקשורת רק מוסיפה לכל המתח והלחץ. אין אישיות כדורגל שקשורה בצורה כזאת או אחרת לאיטליה שלא הביעה את דעתה בשבוע האחרון בנוגע למשחק. ברשה-בולוניה זה לא מתאבן מי יודע מה, אבל גם זה משהו...