סופרקופה איטליה 2006: אינטר-רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Jose Mourinho, ‏25/8/06.

1. GUTE Member

זה לא קשור לפירגון. אני בסה"כ אומר שרומא פשוט הפסיקו לשחק את המשחק שלהם במחצית השניה. מול קבוצות יותר חזקות ועמוקות מרומא, זה לא יספיק.

ברכות לאינטר על הזכייה.

2. Jose Mourinho Member

חיבור בין כל השחקנים האלה אמור להספיק כדי להתמודד שווה בשווה גם מול הקבוצות הטובות ביותר בעולם, ללא קשר לאיך שהם משחקות.

3. 'Kaka Member

ולאינטר יש סיכוי טוב מאוד גם להצליח באירפה השנה להגיע לשלבים הגבוהים

4. GUTE Member

תגיד לי !! לא למדת כלום?? דווקא אתה אומר את זה??

שנים לאינטר יש סגל כוכבים עמוק ומפואר שלא הביא אותה לכלום. שנינו יודעים טוב מאוד שזה לא הקבוצה והכוכבים אלא המאמן. אינטר צריכה מאמן עם הרבה יותר "פאסון" מאשר מנצ'יני.
    מנצ'יני כולה פרש מכדורגל וישר קיבל את לאציו ואז לאינטר. הרזומה שלו בתור מאמן שואף לכלום ושום דבר.

אני יודע שמשחק אחד לא יכול לשפוט עונה שלמה, אבל לא נראה שאדריאנו חזר לעצמו. הוא נראה לרוב אומלל על כר הדשא. לדעתי אינטר תעשה טוב אם תמכור אותו (ולא בהכרח למילאן).
    כדאי לאינטר לבנות משהו חדש לגמריי.

5. Jose Mourinho Member

בגלל זה אמרתי, החיבור בין השחקנים אמור להספיק. אני לא נביא, אבל אני יודע שאם הם יתחברו לקבוצה אחת מלוכדת, אינטר תהיה אחת מהטובות בעולם.

6. 'Kaka Member

ובסוף כולם פה אחד אחד יודעים שיבוא החיבור כמה כבר אפשר להיות לא מחוברים ?? בסוף הם יתחברו בדיוק כמו ברצלונה וירעדו עוד לבוא לשחק בסן סירו קבוצות גדולות !!! לאינטר יש הרכב מושלם !!

7. GUTE Member

אולי חאללס עם ההודעות יציע האלה?? (מילאן שולטת, אינטר שולטת, רומא, ברצלונה והפועל דימונה).

לא נראה שאתם, אוהדי אינטר למדתם משהו, אתם באים לעונה הזו עם האף למעלה ולא כדאי לכם.
    לא ראיתי פה אף אוהד מילאן שאומר שמילאן הולכת לפרק את הליגה . תשבו בשקט, תהיו צנועים.

8. Jose Mourinho Member

אתה אומר את זה כבר כמה עמודים ועוד לא ראיתי איפה בדיוק אוהד אינטר "הגיע עם האף למעלה". נראה לי שפיספסת את המילה אם.

9. GUTE Member

ועוד איך כן!
    כל מה שאתם עושים פה בדיונים הוא לפאר את אינטר הגדולה והמהוללת.
    פה אני מפסיק את הויכוח, הוא נהיה מטופש. כל הכבוד לכם על הזכייה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/peace.Xxx

10. Jose Mourinho Member

WTF?! אמרנו כמה מילים טובות על הניצחון אתמול ועל איך שאינטר שיחקה, אסור?

באותה מידה אני יכול להגיד שמילאן מחוברת(והיא כן מחוברת) היא אחת מהקבוצות הטובות בעולם. זה לא לפאר, זאת המציאות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/06
  11. 'Kaka Member

עזבו שטויות באמת שתעזבו כל קבוצה בסוף תהיה מחוברת ובסוף גם אינטר תהיה מחוברת...
    ולכל אוהד אינטר גאה יש סיבה להגיע עם האף למעלה כי לקחת פחות מאליפות זה בושה וחרפה לנו אז צריך טיפה להשוויץ זה לא יזיק תאמינו לי

12. Deki Member

למה שהם יגידו את זה... הסגל שלהם אולי הכי חלש מהדרג הראשון של אירופה... :aaarofl:

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx אתה מדבר על מנצ'יני?! אני לא רוצה לדבר על אנצ'לוטי, ששנים על גבי שנים נחשב בעיני האיטלקים כלוזר לדוגמה. עדיין יש אנשים שרואים אותו ככזה.
    מנצ'יני אימן את לאציו ופיורנטינה, בשנים די שפלות שלהן, ואיתן לקח קופה איטליה. זה לא שהוא פרש והוא ישר קיבל את אינטר.
    הבעיה במאמנים שהיו עד עכשיו באינטר, זה היה האגו שלהם. מנצ'יני אולי מסתכסך לפעמים עם שחקנים, אבל אין לו אגו מנופח כמו שהיו לקודמיו.

13. 'Kaka Member

דקי את מי אתה אוהד בכלל שאתה מדבר ?? לאינטר יש הרכב מצוייןןןן 3 חלוצים מהדרג הראשון שתי מגנים הכי טובים בעולם שוער שלא צריך יותר מזה וקשרים מאוד מנוסים וכישרוניים אז מה אתה מדבר ??

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/06
  14. Deki Member

דיברתי על מילאן... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

15. 'Kaka Member

אהה טוב אתה משוחרר