סופרקופה איטליה 2006: אינטר-רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Jose Mourinho, ‏25/8/06.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי התפרקות של רומא יותר מתצוגה מרהיבה של אינטר ובגלל זה לקחתי קשה את המשחק הזה.מציק לי שרומא לא מוכנה בשביל להתמודד על תארים ולא אכפת לי מהגביע הזה, בשבילי זה שווה למשחק ידידות.יותר מזה אם רומא הייתה זוכה היה מביך אותי שטוטי חוגג את הניצחון עם גביע שלא מגיע לנו כי לא הגענו למשחק דרך השגים במגרש.

2. GUTE Member

אינטר לא הייתה טובה ולא הייתה כלום. היא שיחקה חושך במחצית הראשונה והיא הייתה סבירה מינוס בשניה. במחצית הראשונה רומא פשוט לא הייתה קיימת על המגרש וזה מביא אותי לבעיה הרצינית של רומא.
    ההרכב הראשון של רומא הוא מצויין הבעיה היא העומק שפשוט לא קיים. אינטר יכולה לכניס את קרספו ועוד שחקנים מצויינים נוספים ולרומא יש ספסל שהוא פשוט לא מספיק טוב. רומא התעייפה מאוד ולא היה מי שיגבה את השחקנים העייפים. רואים על שחקני רומא שהם נהנים לשחק בשביל המועדון ובכלליות הם משחקים כדורגל מאוד חיובי.
    לאינטר אין שום שיטה, מנצ'יני מאמן את אינטר כאילו הוא משחק במנג'ר, אינטר נראית גרוע והיא חייבת שינוי מהיסוד, יסוד = מאמן.
    אמת, כשאינטר עלו עם ההרכב הזה, רעדו לי הביצים.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי מילאן לא מסוגלים לפרגן לקבוצות שחוזרות מ3-0? אם לא הייתי יודע יותר טוב היתיי חושב שזה איזה תסכול אישי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. Riki Member

דימונה, אתה מבלבל תשכל על אין שיטה ואין כלום. אבל פאקינג חזרו מפיגור של 3-0, כל הקרדיט לאינטר.

מישהו אמר אוביקטיביות ?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx

5. Deki Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx תפסיקו להגיד כושר גופני ושום כלום!
    אם לאינטר לא הייתה שיטה, איך תסבירו את זה שמשחק ההתקפה היה מאורגן כ"כ טוב?! איך נפלו השערים? איך הגעתם לכושר גופני, שהקבוצה ממול מתחילה בבונקר מהדקה ה-40?! אין מה לעשות, ה-4-4-2 של אינטר הוא רצחני! ובצדק רעדו לך הביצים אי שם למעלה, והם עוד ישברו לך במהלך הדרבים!

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה אכזה,לאבד ככה את הסופר קאפ,זה פשוט ביסיון מצד רומא !
    להוביל 3-0 ולהספיד 4-3 זה לצאת ל-ו-ז-ר-י-ם !
    אני אמרתי מהתחלה,שהיה צריך להביא את דיארה,אין קשר שעוזר להגנה שלנו,שהיא לא מהחזקות. וככה זה ניראה.
    פשוט בושה מה שהלך אתמול במשחק מבחינת רומא.
    אולי עכשיו סוף סוף יפתחו להנהלה העיניים ויתיחלו להביא רכש יותר רציני.

7. 'Kaka Member

אינטר אינטר אינטר אינטר אינטררררררררר זה לא כמו שנה שעברה חברהההה אינטר יצאו מהלוזריותתתת יש להם אופי !!!!! איזה קבוצה הייתה חוזרת מ3-0 ?!?!?!?!?!?? אבל שהיה עוד 3-0 אני האמנתי כי ידעתי שאינטר יצאה מכל העניין הזה !!!!!!!!!!!!!!!!!! ולא יעזור לאפחד !

8. Raulito Madridista

אני מבין שבפורום הזה קשה לאוהדים של קבוצות אחרות לפרגן, לא רק במקרה הזה. אינטר יצאה ווינרית גדולה, מי היה מאמין שאחרי דקות אפורות ופיגור של 3-0 הם יחזור בגדול במחצית השנייה ועוד יינצחו את המשחק בהארכה, זה סיום קלאסי, וזה לא שקבוצה נידחת עומדת מולה, אלא רומא, אחת המועמדות לאליפות בסרייה א'. אינטר לא הייתה מחוברת בהתחלה ופתחה חלש את המשחק ועשתה שטויות. במחצית השנייה הכל השתנה עם כניסת קרספו, אדריאנו היה גרוע מאוד. פטריק ווירה נתן הופעת בכורה מושלמת במדי אינטר עם צמד שערים, ועבודה טובה מאוד במרכז המגרש במחצית השנייה. לואיס פיגו שהחמיץ פעמיים ממצבים קורצים, עשה את מה שהיה צריך לעשות וכבש את שער הניצחון בדקה ה-95 ומעניק לאינטר את הסופר קאפ האיטלקי. פיגו לא כבש כבר הרבה זמן מבעיטה חופשית. מה שמדהים בכל העסק הזה, כמה אדריאנו לא היה חסר אתמול, זלאטן היה מעולה.

גרוסו היה דיי גרוע בהופעת הבכורה שלו במדיי אינטר וסטאנקוביץ היה בסדר באגף, הפלא ופלא, הוא מגביהה לא רע. מנצ'יני צריך לעבוד על ההגנה של אינטר, אבל זה יישתפר כנראה זו רק פתיחת עונה. לואיס פיגו הראה לכולם שיש לן מה לתרום, אבל שהמשחק לא מהיר אלא הולך בקצב איטי בו פיגו מסוגל להתמודד במאת האחוזים.

על רומא אין לי הרבה מה להגיד, נתנה משחק אדיר בהתחלה והובילה 3-0. אתה לא מצפה מקבוצה שמוליכה בכזאת תוצאה להמשיך לתקוף כמו בדקה הראשונה של המשחק נניח, אבל היא הייתה צריכה להתעורר אחרי הצימוק של אינטר, ואחרי השער השני גם, לא ייתכן שהיא תאבד כזה היתרון גדול, רומא קבוצה של מומנטום, המאמן שלה היה חייב לעשות חילוף לדעתי. צמד מעולה לאקליאני ומנסיני היה טוב בהתחלה.

כל הכבוד לאינטר, אין עוד מה להוסיף, קאמבק אדיר שלה, ממש גדול, אני זוכר קאמבק גדול שלה על סמפדוריה. סמפדוריה הוליכה 2-0 בסאן סירו אני חושב, אינטר צימקה חמש דקות לסיום, בדקה ה-91 השוותה ל2-2, וניצחה את המשחק 2 דקות אחרי, זה היה גדול. זוכר שער של רקובה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/06
  9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה נצחון של אינטר , אינטר לא התחברו במחצית הראשונה אבל בשנייה כניסתו של הרנאן עשתה טוב אבל רציתי שיהיה במקום זלאטן כי פשוט הוא ואדרי היו גרועים אבל אדרי היה גרוע פחות.

כל הכבוד לפיגו שסתם לי את הפה לא חשבתי בכלל שהוא יכול לשחק 120 דקות נפלאות.
    בעניין ההגנה ההתחברות בין קורדובה וסמוויל יותר טובה מזו של מאטריקס וסמוויל כי איבן וואלטר שחקו עונה שלמה ומבינים אחד את השני ואני מעדיף ששניהם ישחקו.

ויירה היה ענק ושיפר את היכולת של המחצית הראשונה.
    קאמביאסו כמו תמיד שחקן גדול.
    זאניטי היה בינוני מינוס במחצית הראשונה אבל חזר לעצמו במחצית השנייה.
    טולדו אשם אך ורק בשער הראשון עם זאניטי ולמרות זה הוא חייב להיות השוער הראשון.

אחלה פתיחה של עונה עם גביע סופר קופה. :aaa025: :aaa15:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/06
  10. פול סקולס Member

אתה לא יכול לקבוע על פי משחק אחד אם קבוצה היא לוזרית או ווינרית וכו'..

מה, מילאן לוזרים כי הם הפסידו לליברפול באיסטנבול?

בכל אופן, לקח לי המון זמן להבין מה אתה רוצה, כי אתה אוהד אינטר והיוזר-ניים שלך הוא 'קאקא',

קצת סותר אחד את השני הייתי אומר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

11. 'Kaka Member

אני חולה על קאקה אבל אינטר בלב שלי ואני מת על אינטר !!! שונא את מילאן אבל קאקה זה השחקן האהוב עלי בעולם וזהו !!
    ואני ועוד יכול לקבוע שהם ווינרים כמו שליברפול על פי משחק אחד נגד מילאן יצאו ווינרים ומילאן יצאו לוזרים !! כי מה המטרה של כל העונה ? לקחת גביע אלופות ואם מילאן הובילו 3 ולא עשו את זה אז הם לוזרים ואתה לא יכול להגיד שלא

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/06
  12. Monkey D.Luffy Member

כל הכבוד לאינטר, משחק נפלא, רק הוסיפה מעתה לסימפטיות שלי כלפיה והיא הפיירבוריטית שלי השנה בליגת איטליה. כן, גם כי יש שם שפע של ארחנטינוס. מי אמר שחייבים תמיד להיות אובייקטיבים?

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה שמאנצ'יני יבין מהמשחק הזה שהשילוב בין איברא ואדרי לא יעבוד, קרספו חייב לפתוח .

14. Jose Mourinho Member

אני ראיתי את ההפך. והמפתח לזה היה חיבור אדיר של ויירה וקמביאסו יחד, מקווה שימשיך כך.

GUTE, דווקא ממך לא ציפיתי לחוסר פירגון כזה. אינטר הייתה מצויינת במחצית השנייה, ורק בגלל שהקבוצה התחילה לשחק כמו קבוצה(בניגוד למחצית הראשונה - אוסף של כוכבים שלא יודע מה הוא רוצה מעצמו, מלבד טולדו, זאנטי, פיגו וקמביאסו) רומא התפרקה.

15. Deki Member

אם זה לא עבד עכשיו, זה לא אומר שזה לא יעבוד אח"כ... צריך לתת להם קצת זמן, כי קרספו, כמו קרספו, מתי שלא יכניסו אותו, את השער שלו הוא יתן.

לא רע בלשון המעטה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ההרמות המצויינות שלו ידועות לי, על אגף ימין הוא יכול להרים מצויין עם הרגל החזקה שלו.