סוף עידן הקבוצות הערביות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י גרגמל, ‏20/5/06.

1. בית"רי מלידה Member

איזה התקדמות? הנפת דגלי החמאס? תקיפת שופט? זריקת כיסא על מאיה חסון?

2. George Best Member

לא, הקהל של בית"ר בכלל לא מפתרע, הוא עוד יותר גרוע מהקהל של סכנין

3. TariboWest Member

במה אוהדי ביתר שונים מאוהדי סכנין?
    תקיפת שחקן כדורגל, זריקת אבנים על אוטובוסים של יריבות, קריאות גזעניות, גראפיטי על ציורים של אדם מת (קודריצקי ז"ל)...
    והנה, לפני שתתחיל לספר לכולם כמה אוהדי חיפה בהמות ואיך הם רצחו בדם קר את אמיר רנד - גם בחיפה יש אלימות.

4. N כמוני Member

לדעתי בכלל אין מקום לקבוצות ערביות בישראל.
    אבל לצערי הרב אני חושב שיש סיכוי סביר שנראה תוך שנתיים לפחות קבוצה ערבית בליגת העל.
    בני לוד נראית כמו קבוצה שיכולה לעלות ליגה תוך שנתיים,ואנחנו עוד לא יודעים כמה כסף יוזרם לנצרת ולסכנין.
    כיום יש אהבה לקבוצות ערביות בגלל שהם ערביות וזה לא צריך להיות ככה.
    אני לא ראיתי את שרון מגייס כספים בשביל הפועל ב"ש ומציל אותה מאלי זינו,על מנת שלנגב יהיה קבוצה.
    קבוצה כמו הפועל ר"ג כמעט יורדת לליגה הרביעית ולאף אחד זה לא הזיז.
    היה פה קמפיין ציבורי מטורף להשארת סכנין בליגת העל ואני שמח שבסופו של דבר הקמפיין הזה נכשל.

5. דם ירוק Member

למי אכפת מקבוצות ערביות
    הם לא כאלה מיוחדות שצריך לפתוח עליהן נושא שלם

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/06
  6. נדב מיכאלי Member

חשוב כמוך.

7. Melixon 15 Member

אני ממש לא קורא עיתונים בערבית, אבל לפי מה שהבנתי מבן-אדם שכן קורא עיתוני ספורט ערביים (כנראה בגלל שהוא ערבי)
    אחי נצרת אמורה להירכש ע"י ערבי-ישראלי עשיר, ולא סתם עשיר כזה שהולך להשקיע בקבוצה ממש ולשים בוחטות כדי להעלות אותה ליגה.
    אם מישהו יודע משהו על זה שירחיב..

8. TariboWest Member

אני יודע שרמי בדיע שניהל את הקבוצה העונה מתכנן לקנות את הקבוצה. אני לא יודע כמה הוא עשיר אבל הוא איש עסקים צעיר. בנתיים הוא עושה עבודה מצוינת באחי-נצרת ומדברים באיזור שסוף סוף יש מישהו רציני באחי-נצרת, לא כמו אלו שקברו אותה עם מעשים מפגרים (איסכנדר חדאד לדוגמה).

9. roeiuzan Member

אםם קבוצה ערבית עלה לליגת העל אז יכול להיות שבשורה התחתונה אולי מגיע לה ואין צורך להאשים אותם בכך שבגללם עכשיו הכדורגל שלנו ינחת עוד מדרגה וכביכול היא תופסת משבצת של קבוצה ישראלית שהיתה יכולה להציג כדורגל טוב יותר...כי הרי אם היא עלתה והישראלית לא אז כנראה שזה המצב ואותה קבוצה ערבית יותר טובה מהישראלית ולה הגיע לעלות עם כל העצב שבדבר.1
    2}אם תרצו לומר שזה לא פר שלהם מזרימים את כל הכספים אז אולי כדאי שכל מגזר יתייחס לעצמו אם םהאנשים הערבים פשוט רוצים אחדות ביניהם ומוכנים להרתם למען השתלבותם בחרה הישראלית בכך שהם מגייסים ודואגים להמשך קיומם של הקבוצות שלהם{הערביות} אפילו שזאת "רק" קבוצת כדורגל, אז אולי באמת אנחנו צריכים ללמוד מהם משהו על אחדות....כי הם עוזירם אחד לשני ומביאים ספונסרים כמו הדוגמאות שציינתם בעצמכם..אז אני לא אומר שכל העם צריך לדדאוג לקבוצת הישראלית כי יש אין סוף כאלו..{מן הסתם} אז לפחות שכל עיר תדאג לייצג את עצמה ולפתח את עצמה.
    .נ.ב. התאחדות לא אמורה להיות עזר כלכלי מהצד לקבוצות עניות - בזה אני מסכים