סוף סוף, באיחור של שבועיים, זה הגיע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏8/9/11.

1. GRANDE LAZIO Member

סוף סוף רואים איך אוהדי יובנטוס נראים.. בפנים.

מאטרי תותח. איך קליארי ויתרה עליו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד מישהו מופתע מדה צ'לייה? משחק מצוין שלו עד עתה.

3. אלי מתחן Member

בונא כמה שחקנים יש ליובנטוס. חוץ מפירלו כל אחד שם בר החלפה בלי בעיה בכלל.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער הרביעי... המסירה של פירלו, הטאץ' והאקרובטיות של מרקיזיו. וואו. אני רואה שידור ספרדי והשדר כולו ב"מאדרה מיה! מאדרה מיה!". איזה משחק גדול של פירלו. וחוץ ממנו פפה היה השחקן הכי טוב ביובנטוס, לפחות במחצית השנייה. עולה למעלה, יורד למטה, עולה למעלה. השקיע המון והיווה מטרד עצום על צד שמאל של הגנת פארמה. לוקה מאוד טכנית, אבל מחפה על כך עם מוסר עבודה.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

יותם, עשיתם עסקה גרועה כשויתרתם על הקוסם הזה. הרכישה הכי טובה שלנו (כפונקציה של עלות לצד יכולת) ביי פאר מאז הקאלצ'ופולי. קוסם! וזה לא מפתיע.

מה יש להגיד? כיף להתחיל את העונה ככה. איצטדיון חדש, רביעייה. היה נחמד לו היינו שומרים על רשת נקייה אך לא נתלונן למרות שפארמה לא הגיעה לאף הזדמנות. כשאלייה ייכנס טוב לעניינים אז בכלל תהיה לנו התקפה אדירה. קשה לחכות למחזור הבא.

כל שנה יש לנו מתקפת פציעות עצבנית לקראת אמצע העונה. בקבוצה הקדימו תרופה למכה ולכן השאירו סגל רחב. אני מאוד מרוצה מכך ומהגיוון הטקטי שזה מקנה לנו. רק שתבינו, קוואליירלה אפילו לא היה בסגל היום.

6. Joel Gion Member

דה צ'לייה קצת הרס בסוף אבל באמת שאי אפשר לבקש יותר מהמשחק הראשון של העונה. פארמה הפתיעה ביכולת העלובה שלה אבל היום הזה הוא כל כולו ביאנקונרי. יש עוד המון עבודה וברור שמול קבוצות יותר טובות זה לא יראה ככה, אבל ההתחלה מאוד מעודדת בתקווה שנראה המשכיות כבר מול האחות הקטנה מטוסקנה בשבוע הבא.

פירלו גאון וזה לא חדש, השאלה היא איך המשחק שלנו יראה מול קבוצות שילחצו אותו בצורה יותר רצינית. הדבר האחרון שאני רוצה זו קבוצה שנעלמת בימים לא טובים של הצועני כמו שקרה לא מעט אצל אנצ'לוטי. הבישול למארקיזיו = וואו! בכלל, שמתם לב שקלאודיו אמנם לא כובש על בסיס שבועי אבל עשה לעצמו מנהג שכמעט כל גול שלו נכנס ישר לפנתיאון.

ברכות לוידאל על שער בכורה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. 亚历山大帕托 Member

18 מ' אירו + חצי כרטיס של אריאודו.

8. Ian Wright Member

לדעתי השער הרביעי והאחרון של יובנטוס מסכם הכול: מרכז השדה בדמותו של הצמד: פירלו את מרקיסיו היה נהדר. שניהם לדעתי היו גם שני השחקנים המצטיינים של יובנטוס בפרט ובמשחק בכלל. פירלו נתן קסם, יצירתיות ומחשבה. מרקיסיו נתן פיזיות, השקעה ומלחמה ללא הפסקה. בשער הרביעי והאחרון של יובנטוס שני הדברים השתלבו ואנחנו יכלנו רק לראות ולהנות.

לא צריך לנתח יותר מדי משחק שכזה - פארמה לא היוותה יריב ראוי בלשון המעטה, אבל אפשר לראות כבר עכשיו הרבה מוטיבציה ורצון אצל השחקנים של קונטה - כיאה לתכונות שלו בתור שחקן ממה שקראתי. בכל מקרה, ליובנטוס יש גם סגל עמוק מאוד ממה שאני רואה(קוואלירלה ואלייה לא שיחקו בכלל). השאלה אם לא חסר לה איזה סטאר קוואליטי בהתקפה (זלאטן) ו/או סטאר קוואליטי בהגנה (קנאברו). מה שבטוח זה שמועדון עם שאיפות והיסטוריה כמו של יובנטוס, עם איצטדיון נהדר וקהל נפלא שכזה, צריך וחייב לחזור לליגת האלופות.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מיהרתי לחזור הביתה למשחקים וקיבלתי תמורה קטנה עם שער מדהים, הטאץ' של מרקיזיו והבנייה של פירלו, פשוט מדהים. אבל אני קורא שפארמה הייתה זוועה היום וראיתי את הסטטיסטיקה וכנראה שצריכים לחכות למבחנים קצת יותר רלוונטים מאשר היום כדי למדוד את יובנטוס החדשה ואת פירלו.

הדשא לעומת זאת זוועת עולם.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/11
  10. AS R Member

יובה מתחילה להיות מפחידה. יש שם פשוט יותר מדי כשרון בשביל להיכשל.

הרכב של רומא:
    סטקלנבורג, רוזי, היינצה, בורדיסו, אנחל, דה רוסי, פרוטה, פיאניץ', אוסבלדו, טוטי, בוז'אן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/9/11
  11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ב-TMW מסכימים איתי ומעניקים לפפה (7.5) את הציון הכי גבוה אחרי פירלו (8). בופון לא קיבל בכלל ציון מרוב שהיה מחוסר עבודה.

אם עד עכשיו נתנו לנו משחקים יחידים, עכשיו כבר יש מקבץ והבחירה יותר קשה:
    על מי אני עובד... רומא-קליארי, 50 אלף באולימפיקו. יהיה טוב.

ROMA (4-3-3) - Stekelenburg; Rosi, Heinze, Burdisso, Josè Angel; Perrotta, De Rossi, Pjanic; Osvaldo, Totti, Bojan.

CAGLIARI (4-3-1-2) - Agazzi; F. Pisano, Canini, Astori, Agostini; Biondini, Conti, Nainggolan; Cossu; Nené Thiago Ribeiro.

שימו לב אבל לג'נואה-אטאלנטה. הרבה כישרון בשתי הקבוצות, כשאצל שתיהן הכישרון/איכות מאוד מאוזנים מבחינת הפיזור על המגרש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/9/11
  12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחתם איך קבוצות קטנות היו עושות לנו את המוות פעם? אם יש המשכיות ליכולת הזו מול סיינה אני אהיה מבסוט.

13. cazzo Il Capocuoco

יובנטינים, מה אתם אומרים על פפה שקיללתם אותו כל הזמן הזה? השדרנים האיטלקים היללו אותו כל המשחק!

14. GRANDE LAZIO Member

15.5 מיליון* בתשלום שמתפרס על פני 3 שנים.

פראיירים.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/11
  15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

העובדה שעשיתם עסקה נהדרת (בינתיים), לא שוללת שגם מילאן עשתה אותו הדבר. לא רציתי שפירלו יעזוב את מילאן אבל לא היה לו מקום בהרכב בעונה שעברה וגם העונה בדיעבד ובנוסף ניפתרנו משכר גבוה ומשחקן שהיה גמור כבר שנתיים (בניגוד לנבחרת).
    למרות שלא ראיתי את המשחק, אני מבין מכם שפירלו הצטיין, אולם מוקדם מדי להלל אותו. אם אני לא טועה אותו דבר קרה עם קראסיץ' בעונה שעברה.

אם יובה תשפר את הקו האחורי, אין לי ספק שהזברות יתמודדו על מקום לליגת האלופות כי הקישור וההתקפה עמוסים בשחקנים איכותיים.

מה קורה לליגה האיטלקית או שזו תופעה בארבעת הליגות הגדולות- 20 שערים נכבשו מפתיחת המחזור ועד עכשיו (דקה 25).

משחק הסנדוויצ'ים הוא רעיון נוראי, לפחות בשבילי.